Тантрический кекс• 15 июля в 08:22

Чи повинні діти допомагати на городах?

Мова йде про 20+, які живуть з батьками, та й взагалі про всіх дітей. Це обов´язок допомагати(прополоти, просапати) чи бажання дитини.
Ростки жимолости• 15 июля в 08:24
Навіть дорослі не повинні, не те що діти
lilul990• 15 июля в 08:25
Це рухова активність яка дуже корисна для організму і від стресу помагає. Рахуйте безплатний ретрит
Наездница• 15 июля в 08:25
Если дитачка в 20+ активно жрёт, то, что родители выращивают, то может и помочь.
Електрохарчування• 15 июля в 08:25
Якщо живуть з батьками, харчуються з цього городу, то так, повинні.
Мастер Класс• 15 июля в 08:25
Якщо дитина до цього звична з дитинства то це норм, а якщо я ніколи в житті того города не бачила а в 30 років мене просять там щось допомогти, то в мене був шок чесно кажучи.
Ms. Сама прямота• 15 июля в 08:26
Ответ дляМастер Класс
Бідна дитина...
Криниця щастя• 15 июля в 08:26
Дети любого возраста должны помогать родителям с бытовыми вопросами. Это обязанность, а не желание/нежелание
lilul990• 15 июля в 08:27
Ответ дляMs. Сама прямота
Бідна дитина...
Чого бідна? Ліпити вареники самому, збирати щось чи полоти - що може бути краще для розвантаження мозку?
Solnceya• 15 июля в 08:27
Нет, не должны, если не хотят. Но задача родителей получить такие отношения с детьми, чтоб дети хотели помочь
Птица секретарь• 15 июля в 08:27
Не дай бог. У нормальных родителей- не должнв. Но нормальных- единицы.
Ms. Сама прямота• 15 июля в 08:27
Ответ дляlilul990
То був сарказм, 30-річну дитинку попросили допомогти на городі, а в неї шок-шок)))
Анонимус Я• 15 июля в 08:28
Ті що живуть за рахунок батьків - мають допомагати.
Електрохарчування• 15 июля в 08:29
Ответ дляМастер Класс
Будь яка дитина , тим паче дорослий, в стані виконати не складну фізичну роботу без шоку. Питання в бажанні і короні на голові
lilul990• 15 июля в 08:29
Я недовго жила в Шотландії де власний шмат землі на вагу золота. Люди розбивають городи і садки і як малі діти біля того ходять. Навіть багаті бюргери з якими спілкувалась, мали курей і власний город. Пані там полола і в землі копалась. Щаслива жінка

Тільки в нас непонятно чого це рахується - фууу
Янка-угомонись• 15 июля в 08:29
Если живут там с родителями, питаются с этого оглрода. Но у меня дети к такому возрасту жили далеко и отдельно, поэтому не помогали, хотя огород не большой.
TANYA 0 0 0 0• 15 июля в 08:30
Ответ дляПтица секретарь
Дуже підозріло, що нормальних одиниці, можливо це у вас ?
Prervana• 15 июля в 08:31
Ответ дляlilul990

Потому что это как кофе. Нам чашечка кофе это одно удовольствие, а эфиопу на кофейной плантации - совсем другое.
Мастер Класс• 15 июля в 08:32
Ответ дляЕлектрохарчування
Ви маєте на увазі дитина своїх батьків чи чужих?Бо допомогати просила свекруха , а я собі на продукти заробляю самостійно і манікюр коштує дорожче ніж той весь урожай, який вона намагається мені дати з собою.Тому справа навіть не в короні, в доцільності цього всього.
Инста_Богиня• 15 июля в 08:33
Не должны, только при желании детей.
lilul990• 15 июля в 08:33
Ответ дляPrervana
Так ніхто не каже упахуватись. Як чашечку кави випити - невеличку ділянку. Лікарі масово бють на сполох щодо гіподинамії. Людям треба більше різноманітних рухів - присідання і т.д.
Птица секретарь• 15 июля в 08:34
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
У меня- да, нормальные. Меня любили и никакими огородами ни разу в жизни не напрягли.
Но бывают безумные, которые готовы и свое здоровье на грядках угробить и детей с внуками - туда же.
TANYA 0 0 0 0• 15 июля в 08:34
А потім тема ’ мама не навчила мене ´. Якщо дитинка живе за рахунок батьків , їсть продукти з того городу, то вона зобов´язана допомагати. Тобто’ хто платить , той - замовляє музику ’
Кокосиха• 15 июля в 08:34
Мамо, залиште дитину в спокої
Ваша прЭлесть• 15 июля в 08:34
Ненавиджу ці городи, все дитинство там батрачила
Анонимус Я• 15 июля в 08:35
Ответ дляlilul990
Давно винайшли спортзали, фітнес і т.д. де м´язи працюють на все тіло, а не стояти вниз головою з червоною мордою в спеку
lilul990• 15 июля в 08:36
Ответ дляАнонимус Я
А свіже повітря і спілкування?
Белочкой зови• 15 июля в 08:37
Конечно нет, огороды это личное дело того кто там сажает. Помочь могут близкие, но только добровольно
У меня муж на участке в этом году решил мини огород сделать, до этого у нас просто был газон 10 соток.
Вот он сам себе нанял культиватор, ему подготовили землю под огород. Сам покупал рассаду, потом её посадил, прополку делает, поливает и тд. Я нос вообще туда не сую, только смотрю что растет и срываю.
Он захотел этот огород, он им и занимается, скучно было с газоном одним вот теперь не скучает)
Птица секретарь• 15 июля в 08:37
Ответ дляlilul990
Землю надо любить.
Я, например, штангу люблю поднимать. Это ж не значит, что все вокруг меня должны ’понемногу, как чашечку кофе- - румынскую тягу тянуть ’. Потому что гиподинамия.
Анонимус Я• 15 июля в 08:37
Ответ дляlilul990
А свіже повітря і спілкування?
Пронулянки спілкуванню не заважають.
как тебе такое илон маск• 15 июля в 08:38
Думаю, что нет
Но привлекать эпизодически ( то есть редко) можно, чтобы имел понимание как это устроено