Ловлю капці• 15 июля 2025

Чи доречно, щоб син доклав на купівлю нерухомості гроші?

Батькам
Якщо сам вже має іпотеку
автор Ловлю капці • 16 июля 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Авторко, подібне прохання лунало в мою адресу від батьків. Я на той час повністю самостійно придбала житло без іпотек, позик, кредитів, продажів майна, тупо взяла і зібрала від 1 й до останньої копійки на квартиру. Аналогічно робила ремонт, ніхто не запропонував і гривню допомоги. Коли мені запропонували скинутися, увага, 50/50(!) на ремонт кухні в батьківській квартирі, я відмовила. Без драми, спокійно відмовила. Вибачте, але це вже якесь нахабство
А я навпаки хотіла допомогти за свої заощадження батьками із ремонтом хоча б кухні,вони категорично відмовились ,ну в них там жах все старе та розвалюється,я тепер розумію,що то їх проблеми , якщо їм так комфортно жити в таких умовах то і нехай
автор Ловлю капці • 16 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Ну то зараз якраз така ситуація, ви задумалися ’А що світить моїй дитині?’.
А нічого, бо майно ні чоловіка, ні бабусі-дідуся їй не світить.
Як це?)
По якій причині дитині не світить майно батька?