Ловлю капці• 15 июля 2025
Чи доречно, щоб син доклав на купівлю нерухомості гроші?
Батькам
Якщо сам вже має іпотеку
Тобто сину докласти щоб він не брав іпотеку у них не було, а син тепер має? Якщо докласти батькам на іпотеку на 1 внесок , можливо, якщо і батьки не стояли осторонь його іпотеки. А так хороші батьки: сину з житлом не допомогли, а тепер він щось має допомагати. Якщо вони не на вулиці живуть - взагалі лісом, хай викручуються з тими фінансами, які є.
ЗдохниПуйло• 15 июля 2025
Ответ дляЛовлю капці
Є сім´я,не один є ще сестра закордоном
А кому дістанеться квартира?
Ловлю капці
• 15 июля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
А кому дістанеться квартира?
Не знаю,а кому потрібно квартира в країні ,де війна?
ЗдохниПуйло• 15 июля 2025
Ответ дляЛовлю капці
Батькам же ж потрібна
Ловлю капці
• 15 июля 2025
Ответ дляБеллаДонна
То так і скажіть йому
Він сам все розуміє,каже,що зможе докласти максимум до 5 тисяч доларів ,але це із своїх запасів ,які мали б бути на старість,тобто просто просрати запаси
Ловлю капці
• 15 июля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Батькам же ж потрібна
Їм потрібно,не йому
В нього своя іпотека є
ЗдохниПуйло• 15 июля 2025
Ответ дляЛовлю капці
Їм потрібно,не йому
В нього своя іпотека є
І він віддасть квартиру державі у разі чого? Дітям не потрібна вашим, ви впеавнені, що вони будуть жити закордоном у своєму житлі?
Ловлю капці
• 15 июля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Він це хто?
ЗдохниПуйло• 15 июля 2025
Ответ дляЛовлю капці
Він це хто?
Співмешканець ваш, син тих батьків про яких ви пишете, чоловік з якого хочуть грошей, ви забули про кого пишете?
Ловлю капці
• 15 июля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
В них ще є дочка,їй можуть залишити
Борисфенка• 15 июля 2025
Ответ дляЛовлю капці
Ну ми живемо 10 років разом та маємо дитину ,ну так ніхто виходить...
Саме час про це подумати. Чи ще років 10 почекаєте?
Я б стала дибки ’Якщо їм даєш, то і сину на щось дай, треба те-п´яте-десяте’.
Н@Диете• 15 июля 2025
Ответ дляЛовлю капці
В них ще є дочка,їй можуть залишити
Ну якщо житло додаткове то зай крутяться самі і залишають його кому захочуть. А якщо хочуть фінансовоі участі то відповідно й залишити треба тим хто прийняв участь.
Ловлю капці
• 15 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Про що подумати?
Кава з адреналіном• 15 июля 2025
Ответ дляЛовлю капці
Про що подумати?
про брак. официальный.
почему вы до рождения ребенка не расписались?
Ловлю капці
• 15 июля 2025
Ответ дляКава з адреналіном
про брак. официальный.
Тому що немає необхідності
Кава з адреналіном• 15 июля 2025
Ответ дляЛовлю капці
Тому що немає необхідності
а,ну да, брак же тупые люди придумали. и законы тоже.
Ловлю капці
• 15 июля 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Ми і так живемо понад 10 років разом ,спільний побут ,спільна дитина, чоловік бере більшість витрати на себе,що змінить який папірець?)
Тим паче, якщо я не хочу змінювати своє прізвище)
Кава з адреналіном• 15 июля 2025
Ответ дляЛовлю капці
ну так если бумажка НИЧЕГО не изменит,почему не получить ее?
открою секрет: фамилию можно не менять.
Ловлю капці
• 15 июля 2025
Ответ дляКава з адреналіном
открою секрет: фамилию можно не менять.
От якраз і по тій причині не отримати
Кава з адреналіном• 15 июля 2025
Ответ дляЛовлю капці
От якраз і по тій причині не отримати
ну вы осознаете, что вы этому мужчине никто? перед буквой закона. вас даже в больницу не пустят, случись что, тк вы не жена. а про раздел имущества или его наследование я вообще промолчу...
Ловлю капці
• 15 июля 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Пускали в лікарню і не раз)
Громадянський шлюб давно прирівнюється до бумажки
ЗдохниПуйло• 15 июля 2025
Ответ дляЛовлю капці
Пускали в лікарню і не раз)
Тільки коли ділять спадщину , то ви ніхто
Ловлю капці
• 15 июля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Для чого мені спадщина на яку я не претендую?
Спадщина для дитини
Борисфенка• 15 июля 2025
Ответ дляЛовлю капці
Спадщина для дитини
Ну то зараз якраз така ситуація, ви задумалися ’А що світить моїй дитині?’.
А нічого, бо майно ні чоловіка, ні бабусі-дідуся їй не світить.
Квітка папороті• 15 июля 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
У сина вже іпотека. Яка можливість? Була б можливість, жив би без боргів.
Не всегда ипотеку берут потому, что нет денег. В любом случае решать сыну.
булоТАЙминуло• 15 июля 2025
Авторко, подібне прохання лунало в мою адресу від батьків. Я на той час повністю самостійно придбала житло без іпотек, позик, кредитів, продажів майна, тупо взяла і зібрала від 1 й до останньої копійки на квартиру. Аналогічно робила ремонт, ніхто не запропонував і гривню допомоги. Коли мені запропонували скинутися, увага, 50/50(!) на ремонт кухні в батьківській квартирі, я відмовила. Без драми, спокійно відмовила. Вибачте, але це вже якесь нахабство
ЗдохниПуйло• 15 июля 2025
Ответ дляЛовлю капці
Спадщина для дитини
Ну ви ж писали, що не потрібна, бо війна
Ловлю капці
• 16 июля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Батька нерухомість дитині,до чого тут нерухомості пенсіонерів?