Тоскующая• 15 июля в 11:28

Ви б поїхали на тиждень all, чи на два в апертаменти?

Думаю Хорватію або Італію.
По грошам або all на тиждень, але на два тижні але і їсти готувати частіше за все треба буде .
Малая Налегке• 15 июля в 11:30
Я еду на море на 12 дней, вместо 7. Отель бюджетнее, но мне интереснее дольше побыть на море.
Силиконочка• 15 июля в 11:30
Я вообще не любитель ползать, хоть неделю, а тем более две
Вельми шановна• 15 июля в 11:32
ползала бы, на то он и отдых
Мрії у вирії• 15 июля в 11:33
У кожного свої пріоритети, мені тільки олл, бо готувати у відпустці не хочу. Та ще й дитина перебірлива у іжі, а у столовці завжди щось знайде поїсти. Беру четвірку на 9 днів.
So_so• 15 июля в 11:33
Неделя
ЖонДуан• 15 июля в 11:33
Я на олл вообще не езжу 😅😅 выбрала бы второй вариант
сою не люблю• 15 июля в 11:33
Якщо є змога їсти раз в закладі, то брала би апарти, решта -яйця, йогурт, граноли.
Але й два тижні на одному місці -це довбанутись можна
автор Тоскующая • 15 июля в 11:34
Ответ длясою не люблю
Мені так не вистачає відлежатися і пити весь час 🤣🤣🤣
Бандитка Сью• 15 июля в 11:36
Я обираю 1 місяць у хостелах.
Коли їдемо?
Морковку дай• 15 июля в 11:37
Ми обрали будинок на три тижні..готую не багато. Сніданок яйця смажу ,тости підсушую, салат, йогурт,сир, ковбаса ,іноді оладки смажу. На вечерю щось запікаю- рибу чи м´ясо та салат., пасту .Ще пекла булочки і пиріг з фруктами. Але я кухар- мені в кайф готувати з місцевих продуктів.
Я Вас не боюся• 15 июля в 11:38
Я би не повзала на два тижні в апертаменти в Хорватії, адже купувати там продукти та харчуватися в кафе вийде в два рази дорожче, ніж пакетний тур.
Радикальная• 15 июля в 11:42
Я готувати люблю та й мої не дуже примхливі- можна вспокоїти їх бутербродами чи омлетом. Так що я за 2 тижні. Олл не люблю бо залежиш вд графіку і переплачуєш або від жадності переїдаєш щоб в 0 вийти))
Уравнобешенная• 15 июля в 11:43
Только олл.
Я дома не вылезаю из кастрюль, посуды, закупок, уборки.
Вкаблучках• 15 июля в 11:43
Для меня олл , готовить для меня это не отдых . А кафе выходят намного дороже с детьми . Если отдых без детей то можно и апарты
Бубль Гум)• 15 июля в 11:44
В Италии это где Олл?
Дешманский Римини? с отстойным морем? Ну, удачи...
в Италии в нормальном месте Олла не может быть. Это преступление для итальянцев) Только для туристов непритязательных
Боневтікла• 15 июля в 11:47
Тиждень в олл.
Мені дома вистачає закупок, готовки, прибирання, робити і навчання.

В Італії часто платні пляжі.
+- 35- 50 євро на день 2 лежаки та парасолька, тому я за Хорватію.
Лиса Патрикевна• 15 июля в 11:52
Хорватию на 2. Мы поедем на 10 дней в аппараты. Готовить не проблема. Очень вкусные фрукты (в сравнении с Польшей), море, солнце, что ещё нужно... Чужую кухню не люблю за исключением крутых 5, но на пятерых это сейчас космос((
Продаю витрішки• 15 июля в 11:55
Ніколи не була в олл,вірніше були або тільки сніданки,або тільки вечері.
Сподіваюсь колись спробувати той олл,щоб не думати про те де і як поїсти.
Можливо хтось підкаже гарний готель у Турції з олл(але не 32 столи з їжею),хочу поїхати в жовтні,але який розглянути регіон,щоб було тепле море,то не знаю.
Ангел-предохранитель• 15 июля в 12:02
Еду в апарты на дольше.
Ангел-предохранитель• 15 июля в 12:06
Не очерняю олл, но на все надо определенный настрой. Мне сейчас хочется побыть наедине , без толпы в столовке и т д. Готовкой я себя и дома не особо напрягаю) так что так.
Вічний двигун• 15 июля в 12:24
Іду на 15 ночей, сніданки/ вечері. Тиждень навіть не розглядаю з таким добиранням. Олл не люблю. Якщо навіть їдемо в олл, то лише снідаємо там, іноді можемо повечеряти.