Бойова• 15 июля 2025
Уколи для схуднення
Мені 43 і я вже 10 років намагаюсь схуднути, але після дієт жор і як результат вага тільки росте з кожним роком десь на 1 кг. Зараз всі знайомі та подружки на уколах, навіть їх чоловіки. Вигляд вау, швидко втрачають вагу, задоволені життям. Мені теж хочеться, а мій чоловік проти. Відразу кажу ні для мене ні для моєї тусовки гроші не мають значення. Ви би почали колоти таємно від чоловіка?
Результат:
вже голосів:
49 (59.04%)
Ні
22 (26.51%)
Так
12 (14.46%)
Свій варіант
Бойова
• 15 июля 2025
Ответ дляСтрахованная
Вы неправильно понимаете, постоянно колоть- это дорога в могилу, вы просто умрёте. Эти уколы не предназначены для похудения , это просто побочный эффект и до конца он не изучен, сейчас появляется множество сигналів от смертельных случаях на этом препарате.Поэтому, если сами не можете похудеть, обратитесь к психиатру, помогут
На АД, не допомогає
Бойова
• 15 июля 2025
Ответ дляШопингмонстр
Ну представьте что после уколов снова наберете. Вы согласны колоть всю жизнь?
Так
Горня капучіно• 15 июля 2025
Ответ дляБойова
На АД, не допомогає
Неправильно підібрані препарати. Ви шукаєте легких шляхів і не бажаєте над собою працювати. Зі своїми поглядами, ментальністю, духовністю. Все можна змінити без дієт, без уколів.
Страхованная• 15 июля 2025
Ответ дляБойова
На АД, не допомогає
Значит, нужно другой препарат, консультация других психиатров, это сложно всё, ищите своего врача, вы а правильном направлении движитесь
Бойова
• 15 июля 2025
Ответ дляБарвіночка
сходите сдайте много анализов - сходите к эндокринологу, к гинекологу к кардиологу! У вас скорее всего и холестерин уже повышен и глюкоза и ТТГ
Холестерин високий, але він таким був коли я важила 45 кг теж. Ттг в нормі, глюкоза теж. В мене немає дефіцитів, я харчуюсь правильно, але просто перебираю з кількістю
Шопингмонстр• 15 июля 2025
У вас реально проблема психологическая. Ваш муж принимает вас такой, какая вы есть, и вы примите, полюбите себя и вам не надо будут уколы.
Бойова
• 15 июля 2025
Ответ дляВиннипуховна
жор надо контролировать, а не поощрять, для этого и нужны врачи, возможно психотерапия поможет
Не допомагає. Я не можу це контролювати. В мене дивіація харчової поведінки вже.
Виннипуховна• 15 июля 2025
Ответ дляБойова
а сколько вы весите сейчас?
Горня капучіно• 15 июля 2025
Ответ дляБойова
Можете. Ви просто не вважаєте що можете це зробити. Залежності лікуються і травми також.
Бойова
• 15 июля 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
К психологу обратитесь. За волшебные таблетки/уколы когда-то придет расплата, и она вам не понравится.
Я вже у психіатра на обліку, допомогає слабо
Барвіночка• 15 июля 2025
Ответ дляБойова
с норм глюкозой колоть и принимать препараты от диабета запрещено - вы будете в о..е от побочек и принимать алкоголь тоже нельзя
ВыФсеВрете• 15 июля 2025
Ответ дляБойова
Це все проходила і не раз. Дівчата, я ж пишу 10 років боротьби. В мене батьки дуже трвсті, я думаю - генетичне
жрать меньше нужно
Петриківна• 15 июля 2025
Ответ дляБойова
А как вы представляете себе: вот вы едите много, как обычно, колете.. и что происходит, почему вдруг худеть начинаете? Можете логически подумать, за счет чего происходит похудение при все таком же большом количестве еды?
Хропочка з гривкою• 15 июля 2025
Ответ дляБойова
Вот тут уже явно чувствуется трольный запашок.
Бойова
• 15 июля 2025
Ответ дляГорня капучіно
Прнпарати нормальні і приймаю більше 5 років вже. Прогрес є, але не те, що мені б хотілося
ВыФсеВрете• 15 июля 2025
Ответ дляБойова
скільки калорій потребляєте? покажіть своє меню на день
100pudov• 15 июля 2025
Ответ дляБойова
Їм адекватно, не допомагає.
Можете описати Ваш денний раціон? В ккал?
Бойова
• 15 июля 2025
Ответ дляБарвіночка
Я не вживаю алкоголь взагалі
Горня капучіно• 15 июля 2025
Ответ дляБойова
За наявності грошей, ви можете створити собі умови, де немає можливості все заїдати. Далі формується звичка. Але для цього має бути дисципліна. У вас її немає.
Бойова
• 15 июля 2025
Ответ дляПетриківна
Нічого не відбувається, просто немає апетиту. І якщо зїсти більше норми, то дуже зле. Тому і худнуть
Петриківна• 15 июля 2025
Ответ дляГорня капучіно
Та ви просто слон.
Прикиньте, какие там родители? Наверное все 57
ВыФсеВрете• 15 июля 2025
Ответ дляБойова
тоді почніть колоти, через рік кучу болячек, чоловік бросить вас, зато всі подруги з фігурами.
Горня капучіно• 15 июля 2025
Ответ дляПетриківна
Поросятка просто
Ищу Аленя• 15 июля 2025
Ответ дляБойова
500 євро на місяць, але це постійно, коли не колоти - вага повертається.
А вы сможете выделять 500 евро каждый месяц на уколы и это на постоянной основе ?Причём так, чтобы муж не заметил ?
100pudov• 15 июля 2025
Ответ дляБойова
Аааа, ну то канєєєєшно, з такою вагою тільки уколи й допоможуть.