Директор Пляжу• 15 июля в 17:16

Как вы спасаетесь от запахов в холодильнике? Что действительно помогло?

сода, лимон, кофейные зерна не такие эффективные
Вельми шановна• 15 июля в 17:16
Ничего не надо, просто мыть чаще и все продукты держать закрытыми.
Яйцеголовая• 15 июля в 17:17
Никогда там не воняло
Правильно_Валерчик• 15 июля в 17:17
Регулярное мытье. Раз в неделю заказываю свежие продукты, делаю ревизию в холодильнике и освежаю поверхности
Этожзвяздаяегообожаю• 15 июля в 17:19
Съесть все, что там есть))?
Зубожиння• 15 июля в 17:20
А звідки у вас запах в холодильнику? В мене навіть у старому на дачі не буває запаху. Можливо є сенс зберігати все в контейнерах та пакетах, слідкувати щоб не було зіпсованих продуктів?
Тоді і запаху не буде і не потрібно буде чимось прибирати
П. С. У родички завжди тхне з холодильнику, тому що постійно щось з продуктів зіпсоване - то полуниця гнила, по суп скис, то сметана з пліснявою
ДинамоКит• 15 июля в 17:20
А що у вас там смердить? Помийте все добре, викиньте непотрібне, покладіть трохи соди в якусь маленьку ємність
Зубожиння• 15 июля в 17:21
Ответ дляПравильно_Валерчик
Я теж приблизно раз на тиждень протираю полички, коли наводжу шмон. При чому не завжди одразу всі полички, а по мірі як продукти закінчуються чи роблю перестановку
Советничаю тут• 15 июля в 17:22
Хліб кладу, і білі серветки/туалетний папір під стінку, через три дні міняю на нові, серветки і хліб поглинають запахи.
ПробілНеПрацює• 15 июля в 17:22
действительно помогает все хранить в герметичных судках и не хранить долго, особенно мясо, молочку и готовые блюда. в основном больше всего воняет просроченная молочка и мясо
ПробілНеПрацює• 15 июля в 17:23
Ответ дляСоветничаю тут
и потом хлеб выкидываете?
Советничаю тут• 15 июля в 17:23
Ответ дляПробілНеПрацює
и потом хлеб выкидываете?
Так.
Там-тарарам• 15 июля в 17:25
Ответ дляДинамоКит
Не скажу, що у мене смердить. Але, наприклад, овочі дають свій запах. Хоча в своїх відділеннях, регулярно роблю ревізію, не затарюю повний холодильник, протираю полички. От, наприклад, той же молодий часник. В пакетах він пріє і швидко псується. Тобто герметично його не запакуєш і за декілька разів багато не використаєш. Це не сморід, як такий, а просто в кожного продукту свій запах. Мені таке не подобається.
Придбала поглинач запахів для холодильника Xiaomi Viomi Refrigerator Air Clean (VF-2CB).
Омлетик• 15 июля в 17:26
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Съесть все, что там есть))?
Оно уже воняет
Валькірія• 15 июля в 17:26
може, у вас забилася та дірочка, через яку стікає конденсат. промийте її якось.
ДинамоКит• 15 июля в 17:27
Ответ дляТам-тарарам
Часник узагалі не рекомендують в холодильнику зберігати)
Почитайте, а не фейспалми свої ліпіть)
Там-тарарам• 15 июля в 17:29
Ответ дляДинамоКит
Почитайте, а не фейспалми свої ліпіть)
Я замовила спеціальний контейнер для часнику. От чекаю доставку. Сподіваюсь це вихід.
Зубожиння• 15 июля в 17:29
Ответ дляТам-тарарам
Я зелень одразу мию та просушую, складаю у контейнер, на дно якого кладу паперовий рушник. І запаху немає, і одразу беру з холодильника миту суху зелень. В когось з кулінарних блогерів підгледіла хитрість з паперовим рушником
Зубожиння• 15 июля в 17:30
Ответ дляТам-тарарам
Я так розумію про паростки мова, про зелену частину. А взагалі то таке часник на цибуля в сухому місці при кімнатній температурі. Я ще іноді чищу часник, складаю у баночку та заливаю оливковою олією. Теж зручно
Пік Антна• 15 июля в 17:30
Ответ дляТам-тарарам
У нас такой был для лимона. Заплесневел вместе с лимоном. Кстати, спасибо что напомнили - надо новый купить.
Этожзвяздаяегообожаю• 15 июля в 17:33
Ответ дляДинамоКит
Почитайте, а не фейспалми свої ліпіть)
На счет молодого не знаю, а старый сейчас быстро очень портится даже в прохладной сухой кладовой. У меня его небольшой расход и старый я в банку стеклянную складываю, закрываю крышкой и в холодильник, хранится хорошо. А если не складывать, то быстро растет и гниет. Главное, чтобы конденсат не собирался внутри банки.
Лівий Локіть• 15 июля в 17:39
Холодильнику 17 років, ноу фрост, нічого не смердить.
Чу Ча• 15 июля в 17:42
активированный уголь, и специальные освежители, внутри пористая пластина черная из угля
Мальдивирую• 15 июля в 18:28
У меня появлялся запах, когда свет пропадал. С тех пор стоит там сода открытая. Вроде, помогает
Горлаю зрання• 15 июля в 20:56
Рулон туалетной бумаги ( белой не ароматизованной). Всегда стоит на дверце .