ЛюблюДевчонок• Изменено 15 июля в 18:50
Відправте мене закордон на море. Не Туреччина і Хорватія
Куди , дайте якусь пораду
Люблю пісок, мілкий захід в море і щоб воно не було таким холодним як в Хорватії
Я мерзляк
З середини серпня
В якесь класне місце, щоб очі зраділи
Я мерзляк
З середини серпня
В якесь класне місце, щоб очі зраділи
Бабульція• 15 июля в 18:51
Италия, Римини и округа. Но смотрите что там с живностью в море по сезону
Тролю як можу• 15 июля в 19:11
Ответ дляБорщичок
Холодне ?
Три роки відпочиваємо в Хорватії - 27 градусів вода
я більше 10 років. Все залежить від сезону. Може бути прохолодне море й у липні. Але я люблю таке.
Сегодня я не я• 15 июля в 19:58
Только вернулись с Испании, Коста Дорада, понравилось, очень плавный заход, широкий песочный пляж, вода была 27 градусов, вполне комфортно.
Блондинка в Законе• 15 июля в 20:12
Ответ дляБабульція
Італія, Ріміні - це шлак.
Будь ласка, переставайте людям рекомендувати цю Богом забиту діру))
сладкий_ноябрь• 15 июля в 20:24
Ответ дляБлондинка в Законе
Італія, Ріміні - це шлак.
Я там була один раз, проїздом, запамʼятався величезний пляж!є як в довжину так і в ширину. Ціни теж норм.
Чому це шлак?
Бабульція• 15 июля в 20:46
Ответ дляБлондинка в Законе
Італія, Ріміні - це шлак.
Какая чепуха. В окрестностях Римини прекрасное море. Если вы не потрудились с выбором пляжа и ваш отдых был испорчен - это не проблема Римини.