Сосиска_Втесте• Изменено 15 июля в 19:42

Київ-Перемишль

Доброго дня, підкажіть стосовно питання перетину кордону поїздом Київ - Перемишль,чи запитують страхування щоб було в наявності, і щоб була з собою готівка? І якщо питають за гроші, то скільки треба мати якщо на тиждень їду
Оце фіфа• 15 июля в 19:42
Не запитують. Але це в ваших інтересах: і страховка, і гроші (трохи в готівці).
Инста_Богиня• 15 июля в 19:44
Наличные спрашивал поляк и просил показать
Girly_girl• 15 июля в 19:45
Меня ничего этого не спрашивали
ЭмчЭндЭм• 15 июля в 19:46
Страхування обовʼязково мати вам, а не для прикордонників. Це треба запамʼятати раз і назавжди
автор Сосиска_Втесте • 15 июля в 19:47
Ответ дляЭмчЭндЭм
А страхування треба мати у паперовому вигляді , чи можна у смартфоні?
ЭмчЭндЭм• 15 июля в 19:51
Ответ дляСосиска_Втесте
Можна й в електронному
Мастер Пис• 15 июля в 20:36
В мене не питали нічого
Але в мене ВНЖ Данії, карта пластик
І більше питань не було
ЛюдаChV• 15 июля в 21:15
Їздила з дітьми минулого року нічого не запитували. Страховка тільки на вашу відповідальність. Готівку беріть. Щоб здати багаж, наприклад, тільки готівка.
Воленс-неволенс• 16 июля в 00:16
Так, страховку почали питати поляки туристичну місяць назад.
Всі чати ридають і давно це знають)
Якщо ви не турист ( тобто, внж є), то не треба
dahashutka19• 17 июля в 13:08
Ви можете страховку зробити дня на 3 і кажіть, що їдете також дня на 3 .