жижифреймут• 08 июня в 23:51

Перетин кордону Україна Польша

Хто проходив вчора/сьогодні, то скільки годин чекали в черзі? Читаю, що потрібна страховка, чи дійсно так?
Король дивана• 08 июня в 23:55
Послухаю.
Страховку раніше не перевіряли, але ви її маєте для себе робити. Не дай Боже щось станеться, буде значно дорожче ніж те страхування
автор жижифреймут • 08 июня в 23:57
Ответ дляКороль дивана
Послухаю.
Вона в мене є. Але оформлена на 2 дні пізніше, від перетину кордону, я її під літак підлаштовували. Тепер хочу розширити ще на +2 дня, бо читаю що у декого запитують, як пощастить.
Король дивана• 08 июня в 23:59
Ответ дляжижифреймут
Цього не знаю, завжди купую з дня подорожі і з запасом
Бриджит_Фрикандо• 09 июня в 00:01
Ответ дляжижифреймут
Скажу по страхуванню. Всім на майбутнє. Ніколи не жалійте на це коштів. Знайома приїхала в Німеччину до подруги. Взяла туристичне страхування. Вирішила ще залишитися не надовго, страхування закінчилося, вона не продовжила. В день перед виїздом її збиває машина. Вона по швидкій потрапляє в лікарню. І виставили їй величезний рахунок. Була б тоді діюча страховка, то перейняла б
Альфред Шнитке• 09 июня в 00:23
Чийсь час перетину кордону не має значення. Все відносно і змінитись може дуже швидко. Краще мати добрячий запас.
Про страховку не чула, щоб питали.Але це залежить від конкретного прикордонника на зміні.
Борець за гаманець• 09 июня в 00:26
Мама ехала поездом три недели назад , страховку проверяли.
Аноним ФЕЯ• 09 июня в 00:29
Страхові агенти пропонують стахування здоровʼя , для перетину кордону по 110 грн ,в групах про кордони. Думаю не так і дорого, щоб не переживати спитають чи ні.
S.s.s.• 09 июня в 08:02
На чому їдете? Який пункт пропуску ?! Від цього ж залежить!?
Ви для себе її робите