Фляшка на трьох• Изменено 16 июля в 10:49
Дитина у таборі.
Дочка (12р) вперше у таборі. Поселили разом з вдома подружками, які обрали її обʼєктом знущань.
Чіпляються до неї, критикують, насміхаються з одягу, зачіски, фігури…
Заграють до старших хлопців, а потім на мою звалюють, що то вона їх запросила в кімнату.
Погрожують влаштувати їй помсту, бо їх двоє і повірять їм.
Моя дзвонить у сльозах, благає забрати. Бо не може там перебувати. На емоціях погрожує вистрибнути з вікна!
Вожатий провів бесіду, але стало ще гірше:(
Дайте пораду.
Тишком_нишком• 16 июля в 13:44
Ответ дляРадуга-дуга
Моя второй год была в Черновицкой области Your Camp.
Полный восторг. Она мне даже не звонит ибо некогда.
Бассейн и куча развлекух.
Неделя 5 тыс грн
Бассейн и куча развлекух.
Неделя 5 тыс грн
Релігійний табір. Ні, я проти такого. Подивилася програми заїздів ’Подорожуй з Богом’, ’Так говорить біблія’
ВерСаСе• 16 июля в 13:45
Ответ для100pudov
я бы тоже не писала сюда ничего,никаких названий
у вас простое любопытство, а автору потом расхлебывать
Что расхлебывать автору, если она напишет название? Кого-то может задумать отправлять ли свое чадо. Да и уже 2 девочки помочь предложили. Но автору в норке спокойнее
энциклопУдия• 16 июля в 13:50
Ответ дляГуби з філером
Так мама пише,що все ок. Нехай бубочка сама розрулює
Палюгой переломит хребет обидчикам и делов...тогда в полицию уже на нее напишут
Добрая свекровь• 16 июля в 13:51
Ответ дляТишком_нишком
Краще там де курять , булять і ображають?
энциклопУдия• 16 июля в 13:51
Ответ дляФляшка на трьох
Дякую всім. Мабуть мій стартпост був дуже емоційний. Але емоції опановані. Адміністрація повідомлена про проблему.
Дочка вже приборкала емоціі і заспокоїлася.
Родина її підтримує. І вона про це знає.
Забирати її наразі не буду.
Я сама переезжала в другую комнату, когда мне казалось, с о со мной не дружат, но у меня характер ещё тот
Бжоли-бандерівці• 16 июля в 13:52
Ответ дляФляшка на трьох
Забирати її наразі не буду.
А как решена проблема с булингом?
Трахтибидох• 16 июля в 13:58
Ответ дляФляшка на трьох
Табір далеко на ЗУ.
Квитків на потяг не купити.
А гроші за путівку ніхто не поверне. Ситуація зовсім не ОК, але чому табір ( дуже відомий) не може вирішити проблему.
Хай батьки забирають тих дівчат -провокаторок.
Квитків на потяг не купити.
Ви напевно не розумієте взагалі ситуацію. За свою дочку і її психологічний стан зараз і в майбутньому думаєте вагалі, чи тільки за гроші?
Табір проблему не вирішить, навіть, якщо 100 разів будуть говорити з тими дівчатими. Як Вашій дитині там спати, їсти і т.д., якщо постійний буллінг? Вони можуть при вожатих поводитись по-дружньому, а нишком наодинці душити дитину, штовхати, колоти, плювати в іжу, не давати митись, сходити в туалет і ще багато чого іншого, не кажучи вже про психологічне знущання. Також за скарги батькам чи вожатим будуть ще гірше цькувати. Якщо ніхто цього не бачить, то нічим не допоможе, а вожатий цілодобово в кімнаті не сидітиме. Вам не жалко свою дитину?
Знаю про це все з власного досвіду, приблизно в тому ж віці лежала в лікарні без батьків і все це на собі відчула.
Недавно знайомі відправили сина в табір, на третій день поїхали забирати, бо була така ж ситуація, а хлопчик тихий, домашній, не міг за себе постояти. І їм чхати було на гроші за табір і за дорогу, бо дитина і її стан дорожче.
Чесно, я навіть не знаю чого Ви очікуєте, сидячи тут. Я б вже шукала будь-які способи, машину, автобус і їхала спасати свою дитину.
Фляшка на трьох
• 16 июля в 14:03
Ответ для100pudov
Дякую. Ви праві. Що змінить назва табору?
Доказ, що тема не вигадана?
Наче ситуація могла статися лише у конкретному таборі.
Доказ, що тема не вигадана?
Яжбоматусяблін• 16 июля в 14:05
Ответ дляШукаю стакан
5000 за тиждень? Це щось нереальне
В чому нереальність? Є табори і по 14 тис за тиждень.
Чеширская кошечка• 16 июля в 14:11
Ответ дляНевгамовна шахиня
Поїхати забрати і влаштувати разнос адміністрації табору
Хоча ні, рознос влаштувати по телефону прямо зараз, щоб по приїзду вас зустрічали вже з квітами і вибаченнями
А по приїзду додому з дочкою провести серйозну розмову, якщо усе запущено, то до психолога, бо погрожувати самогубством через якихось малих шмаркачок-неадекваток - це не діло
Сначала мама должна приехать и быть с ребенком. Стоять рядом (обезопасить), и уже тогда устраивать разнос администрации.
Потому что если ребенок уже говорит что выпрыгнет из окна, а мама начнет из дому устраивать разнос администрации..., то....кто знает на какой стадии отчаяния находится ребенок?
Поэтому мама должна стоять рядом.
И вот тогда уже атата администрацию лагеря по полной программе. Со всеми вытекающими.
П.с. По этой причине мой ребенок ездит только со своими коллективами детей на отдых. Где все друг друга знают.
Поэтому мама должна стоять рядом.
Моя улюблена страшко• 16 июля в 14:12
Автор, напишите название лагеря, народ туда не поедет и будут в дальнейшем лучше смотреть за детьми
Викачую яйцями• 16 июля в 14:12
У моєму дитинстві теж була схожа ситуація. І це був початок девʼятностих.
Нас в кімнаті було четверо: і одна дівчинка з якоїсь бідної сімʼї. І одяг в неї був дуже старий і немодний. Не знаю, чому на неї так озлобилась одна із сусідок, але підговорила ще одну і вони вдвох всю зміну над нею знущалися.
І батьки її теж не забирали. Бо гроші ж оплачено і мабуть для них величезні.
Вона плакала кожен вечір. Не знаю в чому задоволення від такого відпочинку.
Як на мене, це психологічна травма. Я не причетна, згадую і мені досі, якось за ту дівчинку обідно. Уявляю як їй.
ВерСаСе• 16 июля в 14:13
Ответ дляНеправдиша
девочки очень жестокие, хуже мальчиков. и по школе и по лагерям сужу, по подругам. начало поиска самца период женской жестокости и подлости
Да. Я об этом и писала) но автор странно ведет себя
Чеширская кошечка• 16 июля в 14:13
Ответ дляФляшка на трьох
Табір далеко на ЗУ.
Квитків на потяг не купити.
Если Вы поднимите скандал (соответствующий), то они Вам не только деньги вернут, но и такси до дома оплатят.
Задолбали эти лагеря, которые тянут неимоверные деньги с родителей, но за детьми по факту никто не смотрит, никто не видит что между детьми происходит итд.
Я бы уже написала заявление в полицию.
Поверьте, если в полицию ляжет заявление на стол, что в лагере ребенок угрожает выброситься из окна из-за булинга, то лагерю жопа.
Я бы уже написала заявление в полицию.
Чеширская кошечка• 16 июля в 14:14
Ответ дляЗроблено у 80-х
Забрати вже! Дитина просить саме забрати, а не переселити. Якщо її булять, то це вже буде до кінця заїзду.
Я бы забрала и написала заявление в полицию на администрацию лагеря.
Если детей не могут ничем занять в лагере, что они доводят друг друга до суицида.
Жесть а не лагерь.
Я понимаю что дети разные, характеры разные итд. Кто-то более мнительный, кто-то более жёсткий.... Но блин.
Жесть а не лагерь.
Блондинка в Шоколаде• 16 июля в 14:14
Сама стикнулась з жорстким булінгом в таборі. Хоча я їздила в різні табори майже кожного року з 6 до 16. Якщо в якиймь з років були сварки чи не сходились характерами - то просто міняли кімнату та й все. Але останнього разу не пощастило, то там нічого не допомагало, бо не сподобалась першій красуні заїзду, яка на мене натравила не тільки подруг, а ще й майже всіх хлопців, які тільки раді були прислужувати. Якщо в вашої дитини вже до цього був поганий моральний стан (підліткова депресія) раджу забрати негайно, бо її погрози втіляться в реальність. Це я зараз кажу на власному досвіді та спогадах, в мене майже закінчилось все дуже і дуже погано, але скажем так, ’пощастило’. Табір - це дуже закрите середовище, майже, як зона грубо кажучи і якщо там розпочинається сильний булінг, то може закінчитись в кращому випадку підірваною психікою вашої дитини, в гіршому або її погрози справдяться, або якщо сміливіша - то просто вночі підпалить всіх нафіг від безвиході. Вам треба ті проблеми? Ті гроші дійсно вартують того?
ДелайКак_Я• 16 июля в 14:17
Я работала вожатой в лагере.
Нам говорили ,что никогда нельзя селить трёх человек в один номер. Либо четверо, либо ещё больше.
Всегда двое дружат против третьего.
Особенно выражено у девочек.
Всегда двое дружат против третьего.
Особенно выражено у девочек.
Тишком_нишком• 16 июля в 14:17
Ответ дляГуби з філером
Це не входить до їх компетенції
Входить
Чеширская кошечка• 16 июля в 14:18
Ответ дляДелайКак_Я
Я работала вожатой в лагере.
Всегда двое дружат против третьего.
Особенно выражено у девочек.
Всегда двое дружат против третьего.
Особенно выражено у девочек.
Конечно.
Тишком_нишком• 16 июля в 14:20
Ответ дляФляшка на трьох
Забирати її наразі не буду.
Щодо вашої дитини вчиняють злочин. Якщо ви не троль, то ви дуже дивна. Туди треба йти з поліцією вже. На блакарі добратися легко, біля табору викликати поліцію і з поліцією завітати до директора.
Не пью, не курю• 16 июля в 14:20
мой сын ездил зимой в лагерь, тоже звонил жаловался на двух ребят из ’отряда’ (не знаю как оно сейчас называется). Я разговаривала с вожатым и с администрацией про буллинг, не знаю как, но они все уладили и к сыну прекратили цепляться. Но тут все усложняется тем, что девочки вместе живут. Я бы обязательно требовала переселить моего ребенка
Губи з філером• 16 июля в 14:21
Ответ дляТишком_нишком
Входить
Тільки після письмової відповіді адміністратрації
А тут навіть мама пише, що все ок.
ДелайКак_Я• 16 июля в 14:23
Звонить надо директору уже сейчас.
Пригрозить большими проблемами и обращением в полицию.
Если не примут мер, то ехать и забирать ребенка. Ещё и на месте устроить скандал.
Я сама отдыхала каждое лето в лагерях на всех сменах , потом работала вожатой. В 90- е годы. Сейчас моему сыну 12 лет и он проводит время только в городских лагерях. Ночует дома.
Тишком_нишком• 16 июля в 14:24
Ответ дляДобрая свекровь
Ми не християни. Нащо моїм дітям біблія?
Мої діти були вже в двох таборах, в одному разом, в інших окремо. Старша щойно повернулася, молодший ще там. В жодному не курять, не булять і не ображають. Після першого молодший ридма ридав, що зміна закінчилася.
Perfect look• 16 июля в 14:25
Ответ дляСонячний день
Ничего оно не даст, если отряд не поменять.
Обычно меняют отряд, я как раз выше об этом писала. Но тут хоть бы комнату поменять , не все неадекватные. Просто таких нужно уметь поставить на место, обижающие слабых и сами слабаки обычно, поэтому и кучкуются. К таким надо подходить в упор и говорить - пойдем отдойдем в сторонку, ударишь первой … они на на этом сдуваться и больше даже не смотрят в твою сторону, ибо слабаки и ни на что кроме гнобежки не способны !
Викачую яйцями• 16 июля в 14:26
Ответ дляФляшка на трьох
Забирати її наразі не буду.
Та і правильно!
Гроші ж оплачені, нехай мучається всю зміну!
Гарний відпочинок, нічого не скажеш.
Ви розумієте, що ось ці знущання не всих роблять сильнішими? - в декотрих навпаки, вони формують комплекси на все життя.
Гарний відпочинок, нічого не скажеш.
ЭмчЭндЭм• 16 июля в 14:26
Ответ дляДобрая свекровь
Нічого не маю проти, але діти віруючих батьків живуть не на острові і майже завжди роблять те саме що й однолітки
Добра, коли сита!• 16 июля в 14:28
Ответ дляГуби з філером
Медичний відбір. Не смішіть ви. Там багато умов через які дитині можуть відмовити.
Мы сейчас пошли в поликлинику справку в лагерь, никаких не много, просто осмотрели и вперед
Добра, коли сита!• 16 июля в 14:30
Ответ дляВесняний Марафон
Ехать и забирать. В лагере устроить скандал и пусть деньги вернут.
Дочка пусть запишет на видео издевательство, пока вы ехать будете.
Никто вам не копейки не вернет, у нас в лагере серьезнее была проблема на первой смене, дети водой отравились, весь лагерь слег. На первой смене, ничего никому не вернули