НуКаНаКа• 16 июля 2025
Коли закінчиться сезон вишні?
І яка ціна на неі в різних регіонах?
Удальонка• 16 июля 2025
На розкладках бачила вишні по 160-169 грн (м Київ).
Теж цікаво, яка ціна домашніх вишень, котрі люди продають. Вранці бігла на роботу, то бачила людей, які продавали вишні з кошиків - думаю, це вже місцеві, а не привозні.
Фляшунька• 16 июля 2025
Ответ дляУдальонка
А вишні привозні бувають?
Тундиринда• 16 июля 2025
Вже пару тижнів, як відійшла...
Нектарини і персики вже починаються.
Така бойова Я• 16 июля 2025
Ответ дляЗаикальница
По-моєму, він і не починався цього року
у нас меньше, чем обычно, но есть на деревьях. вернее было, 2 недели назад)
Удальонка• 16 июля 2025
Ответ дляФляшунька
А вишні привозні бувають?
Мені здається, що бувають)))
Перші вишні з´являються на вуличних розкладках тоді, коли місцеві на деревах ще зелені. Це я про Київ говорю.
Плету интриги• 16 июля 2025
Ярмарка,Киев, прошлая и позапрошлая неделя цена 180 и всего у двух торгующих. Вчера возле магазина, домашняя по 150.Я купила неделю назад домашнюю по 90.У кого спрашивала по садам, селам вишни нет практически в этом году. А,, сезон,, понятие растяжимое по регионам.
Принцепесочка• 16 июля 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Дякую, дівчата
Бжоли-бандерівці• 16 июля 2025
Ответ дляSvitlo_
Рівненська обл. В людей приймали по 95 грн за кг. То навіть домашня на базарі на може бути дешева. Для порівняння в минулому році продавали по 50грн за відро. Тепер здати і не морочитись 700-800
Сьогодні в Рівному приймали по 50 грн /кг.
Люди продавали 500-600 грн 12 л відро
Статус Ква• 16 июля 2025
Ответ дляЧаюри
180 гривень у нас. Вишні зараз повно, я зранку йшла містом і бачила кілька дерев нічийних, що біля будинків ростуть, аж гілки ломляться від тої вишні.
это где ж такое? вишня уже давно отошла
Статус Ква• 16 июля 2025
Ответ дляЧаюри
Харків. Три дерева стріла по дорозі і всі обсипані вишнями, і на дорозі падалиця.
вы севернее получается, видимо у вас она позже началась...
Ганцю в кєдах• 16 июля 2025
А я ледь знайшла, кому свою пороздавати. Маленьке дерево, а вродило, як ніколи. Самі 5 відер переробили, 10 чи 12 роздали, та ще й на компот трохи залишилося.
І от кому не пропонувала, ніхто не хотів приходити сам збирати. За шоколадку, грошей не брала. Навіть оголошення виставляла. Всі з доставкою просили. Ледь знайшла бажаючих. Бо вишню шкода було дуже.
Треба ось так• 16 июля 2025
Ответ дляЗаикальница
По-моєму, він і не починався цього року
Київщина, дуже рясно уродила
Ля-ля-ля• 16 июля 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Плохо.
Нужно тренироваться еще
Заикальница• 16 июля 2025
Ответ дляТреба ось так
Київщина, дуже рясно уродила
А в нас нема зовсім
Г@Л@В@ломка• 16 июля 2025
Ответ дляЗаикальница
По-моєму, він і не починався цього року
У нас також, померзла в травні від заморозків, на дереві жменька той вишні всього була.
Дружная семейка• 16 июля 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
а чого не продали7