АдеКВАтная• 16 июля в 12:37
Якесь замкнуте коло
Наприклад відчуваєш не домагання та сил немає тощо,щоб не виходити на роботу,але лікарняний можливо оформити тільки через візит до лікаря ,а де знайти сили із не домаганням потрапити до лікаря
Пацака-задирака• 16 июля в 12:40
Замовити талон до свого сімейного, відпроситися на роботі і йти до лікаря, а як інакше ?
Antoninaya1• 16 июля в 12:41
Що ж з це за *не домагання*, що аж до лікаря не дійти? Птича хвороба?
АдеКВАтная
• 16 июля в 13:43
Ответ дляAntoninaya1
Слабкість,нудота ,погане самопочуття,позиви по великому сходити,стан ,як в зомбі
Апетиту немає
АдеКВАтная
• 16 июля в 13:43
Ответ дляАлина-1240
Вызвать врача на дом.в некоторых клиниках такое есть
Немає грошей на таке