АдеКВАтная• 16 июля в 12:37

Якесь замкнуте коло

Наприклад відчуваєш не домагання та сил немає тощо,щоб не виходити на роботу,але лікарняний можливо оформити тільки через візит до лікаря ,а де знайти сили із не домаганням потрапити до лікаря
Просто звязда• 16 июля в 12:39
поднять свою попу и топать к врачу через не могу
Пацака-задирака• 16 июля в 12:40
Замовити талон до свого сімейного, відпроситися на роботі і йти до лікаря, а як інакше ?
Antoninaya1• 16 июля в 12:41
Що ж з це за *не домагання*, що аж до лікаря не дійти? Птича хвороба?
спальное место• 16 июля в 12:53
Я подумала вас кто-то домогается.
Хома з пастою• 16 июля в 12:55
У нас на работе модно несколько дней брать без больничного
Алина-1240• 16 июля в 13:20
Вызвать врача на дом.в некоторых клиниках такое есть
автор АдеКВАтная • 16 июля в 13:43
Ответ дляAntoninaya1
Слабкість,нудота ,погане самопочуття,позиви по великому сходити,стан ,як в зомбі
Апетиту немає
автор АдеКВАтная • 16 июля в 13:43
Ответ дляАлина-1240
Немає грошей на таке