долой_лама• 16 июля в 12:57

Боюся йти на роботу

Колись я працювала очно. Була цінним спеціалістом. Мене хвалили, премію хорошу платили. Я відчувала себе впевнено. Я знала, що я дійсно щось можу і щось значу. Потім через життєві обставини довелося змінити роботу. І я потрапила на керівника-самодура. Який тупо не давав працювати, а всі досягнення приписував собі. Ще й постійно скаржився, що я нічого не можу. Таким лайном себе відчула...
Звільнилася, пішла у фриланс. 7 років працюю сама на себе, дистанційно. І от тепер мені пропонують роботу. Хорошу. В офісі. І я хочу в колектив вийти, бо вдома вже немає сил сидіти. Але до всирачки боюся. Боюся, що не впораюся. Боюся, що той останній керівник мав рацію. Хоча на фрилансі я була в цій самій сфері і 7 років нормально якось жила. Але отак мені зломали впевненість, що й досі відчуваю себе неспроможною нормально працювати.
Не знаю, що робити.
В курсі діла• 16 июля в 12:59
Якщо не сподобається , то повернетесь,
Я від такого самодура втікла через пів року і теж боялась.
Вже 5 років працюю з хорошими людьми і з жахом згадую той період.
Якщо що тікала не тільки я
ЯблокоРаздора• 16 июля в 13:00
Ну так илите и докажите себе, что вы не лайно, а можете
Переступайте свои страхи и вперед
ЯблокоРаздора• 16 июля в 13:00
Ответ дляВ курсі діла
Якщо не сподобається , то повернетесь,
Якщо що тікала не тільки я
Я через 2 месяца.. тоже такая история
Дибилов хватает
Душа компанії• 16 июля в 13:05
Попийте щось заспокійливе і виходьте на роботу!
Хи хи, ну ну• 16 июля в 13:11
Вам до психолога, нехай розбирається з Вашими страхами. Я серйозно.
Не служанка• 16 июля в 13:13
Все у вас вийде. Не бійтеся. Розкажу вам свою історію. Можливо, вона додасть вам впевненості).
Я 20 років не працювала. «Вирощувала» дітей)), займалась побутом, жила життя типової домогосподарки. Маючи юридичну освіту, до народження другої дитини, закінчила бухгалтерські курси, декілька років допомагала чоловікові. Потім, знову засіла вдома. Як результат - в 43 роки ні роботи, ні стажу, ні досвіду…
І, ось, мені пропонують роботу в офісі. Міжнародна компанія, проектний менеджер. Страшно до усирачки. Але йду. Бо, враховуючи мій «трудовий анамнез», навряд чи в мене будуть ще подібні пропозиції). Тому, головне - не нервувати. І все буде)
Голубая фишка• 16 июля в 13:26
Можливо справа не у керівнику самодурі, а це просто стрес, через можливі зміни у житті.

Я вчора пішла перший раз на йогу. Теж було страшно: не спізнитися, що одягнути... як буду виконувати ці всі вправи? інші дівчатка мабуть гнучкі, у гарному одязі.. Коротше, нормально себье так накрутила. Але все добре пройшло.
Тарабарщина• 16 июля в 13:28
У вас є досвід, ви тепер вмієте більше, бо у фрілансі треба ще більше навичок для пошуку клієнта, в офісі працювати простіше, що все стабільно. Заспокойтесь, у вас все ок, шлях здолає тільки той, хто йде
автор долой_лама • 16 июля в 13:34
Ответ дляГолубая фишка

Я думаю, що співпало так. Керівник-самодур, а потім довге сидіння вдома. Я людина така, якій потрібно, щоб хтось ззовні мене похвалив. Бо навіть якщо все роблю добре, то не до кінця в цьому впевнена. А тут 7 років ніхто не хвалив. Ще й в умовах війни треба було постійно адаптуватися - теж стрес. Плюс вік - мені 45, а ще й від колективу відвикла - як от ви кажете ’гнучкі дівчата у гарному одязі’, і я на їх фоні.
От щось і похитнулося всередині
автор долой_лама • 16 июля в 13:35
Всім дякую. На роботу я вийду, бо потім собі точно не пробачу, що не спробувала. Але страшно
Замріяна• 16 июля в 13:37
Ответ дляНе служанка
ви справились? дуже схожий життєвий досвід, і зараз наважуюсь шукати роботу
Замріяна• 16 июля в 13:38
Автор, однозначно пробуйте, зараз така проблема з роботою, що, якщо беруть і не крутять носом, що немає досвіду, пробуйте. Назад у фриланс завжди повернетесь
Барвіночка• 16 июля в 13:52
Автор! Вы прям сами не знаете, что хотите. Фриланс надоел, в офис не хотите. Деньги с неба падают? В офисе может быть неплохо. Сейчас работаю в хороших условиях. Раз в неделю-удаленка. Кайфую.
автор долой_лама • 16 июля в 13:54
Ответ дляБарвіночка
Та я думаю, ніхто б не відмовився від грошей з неба
Ви просто неуважно читали, мабуть. В офіс як раз хочу. Страшно просто після такої перерви.
Бронетапці• 16 июля в 13:55
Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими!
Ідіть, автор!
У Вас все вийде!
А до фрілансу завжди встигнете повернутись.
Барвіночка• 16 июля в 14:00
Ответ длядолой_лама
Да внимательно я читала. Я просто пишу, что думаю.
Говорилка• 16 июля в 14:01
Ответ длядолой_лама
От щось і похитнулося всередині
На собеседование ходили? С будущим начальником общались или нет?
На собеседовании обычно большей частью видно его характер
автор долой_лама • 16 июля в 14:03
Ответ дляГоворилка
Ходила. По суті я його заочно знаю давно вже. Співпрацювати колись доводилося, ще коли в офісі працювала.
Говорилка• 16 июля в 14:06
Ответ длядолой_лама
Тогда не бойтесь.
Человеку свойственна ’профдеформация’ личности. Из-за этого ментов и не любят, кстати. У фрилансеров это может проявляться как социопатия. Не бойтесь, работа в коллективе Вас ’продеформирует’ в нужном направлении, главное - учитесь общаться с людьми в офисе, постарайтесь побыстрее изучить правила поведения в их коллективе и постарайтесь вести себя вежливо.
Не служанка• 16 июля в 14:10
Ответ дляЗамріяна
Страшно було чи впораюсь в плані роботи. І, як влитися в колектив, коли більше 20 років просиділа вдома. І, як мене приймуть, враховуючи вік. Але, все нормально. Не такий страшний чорт, як його малюють. Головне, перебороти цей ступор і страх, робити своє діло і не дуже перейматись реакцією оточуючих. Бо я страшенно переживала навіть, коли уявляла собі запитання від колег, типу, де я працювала раніше, чим займалась останніх 20 років… Відповіді заздалегідь готувала)). А потім плюнула і вирішила, що буде, як буде…
Бажаю, щоб у вас все вийшло)!
Пушкининиана• 16 июля в 14:16
Ответ длядолой_лама
Не понравится- уволитесь, никуда ваш фриланс от вас не денется.
Пы.сы. я бы в жизни не пошла в офис. Ни за какие деньги.
А вам удачи, автор! Все у вас получится!
автор долой_лама • 16 июля в 14:19
Ответ дляПушкининиана
Дякую
Замріяна• 16 июля в 16:08
Ответ дляНе служанка
Бажаю, щоб у вас все вийшло)!
Рада за вас нехай робота буде лише в задоволення, має ж настати і для таких, як ми, час самореалізації.
Не служанка• 16 июля в 16:15
Ответ дляЗамріяна
Дякую! Я на цей час вже навіть і не сподівалась)
Голубая фишка• 16 июля в 19:02
Ответ дляТарабарщина
100%