Ms. Iphone• 16 июля 2025
Хто створює програми ? Чи реально таке зробити для компанії
Потрібна така програма для фірми перевізника.
В програму вносити посилки з України закордон і з закордону в Україну, відправляти смс про час місце вартість доставки
Чи реально зробити таку програму якусь ?
любименькая• 16 июля 2025
Звісно, реально, питання бюджету і часу тільки. Невже немає на ринку готових рішень?
Ms. Iphone
• 16 июля 2025
Ответ длялюбименькая
А підкажіть?
Які наприклад?
З тими людьми що ми говорили вони не можуть таке зробити а пропонують своє що геть не підходить.
Які наприклад?
Невісточка ж• 16 июля 2025
Так.
Повноцінна система з аналітикою, інтеграціями, моб. додатками: 10 000$+
Бабка-ежика• 16 июля 2025
Ответ дляНевісточка ж
Так.
Что-то дешево.
Ms. Iphone
• 16 июля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
такие программы уже есть давно.
нет смысла писать с нуля
Їх можна придбати чи як ?
Бабка-ежика• 16 июля 2025
Судя по тому что вы пишите, вам нужно готовое решение. Сомневаюсь что вы готовы, и думаю оно вам и не нужно, потратить 50к+ на разработу. Зачем?
Ms. Iphone
• 16 июля 2025
Ответ дляБабка-ежика
А где и к кому обратиться можно по готовым программам ?
Уходя дверю не хлопать• 16 июля 2025
Ответ дляMs. Iphone
А підкажіть?
Які наприклад?
Автор, всі ж пошти так працюють. Знайдіть нормальну айті фірму і вам все зроблять. Питання тільки в ціні, бо це буде не одна людина робити.
Бабка-ежика• 16 июля 2025
Ответ дляMs. Iphone
Не подскажу, к сожалению) Если бы вам нужно было дейтинг-приложение, то я бы вас направила)
Погуглите logistics app development, logistics app for demand development, logistcs app white label. Еще к каждому запросу можете добавить Ukraine, когда увидите что выдаче появляется одни и те же компании по всем запросам, можете написать каждой и узнать как что. Сразу пишите, что вам нужно готовое решение с допилом конкретно под вашу компанию. Разработка с нуля вам не нужна (да и не будет ее по факту))
Коленная ложечка• 16 июля 2025
тут про 50к доларів пишуть
дешевше вже найняти людину на фріланс, яка вручну цим займатиметься. 2 години на день ввечері щоб повносити в базу всі посилки і порозсилати смс вистачить
Огірок та Помідорчик• 16 июля 2025
Подивіться у бік BAS. На перший погляд це звичайна задача і ціна буде адекватна