Не їм після шостої• 16 июля 2025
Клуб сімейного дозвілля
Як там зараз з видавництвом, є що цікавого з нового почитати? Пам´ятаю батьки виписували каталоги цілі, у батька навіть була золота карта. Ностальгія)
Не їм після шостої
• 16 июля 2025
Ответ дляФорточка
Достатньо хороший вибір. Хороші знижки і якції саме в магазинах.
А є ще ця штука з членством, картами, якісь привілегії дають?
Форточка• 16 июля 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Так. Знижки на весь товар, клубні.
Нараховують якісь бонуси. Наприклад на Хелловін їх подвоюють - придбала книгу вартістю 420 грн за 10 грн.
У день Незалежності, хто у вишиванці - якісь знижки. На їх ДН - тиждень - 25%.
Часто якісь акції типу, якщо купуєш 2 книги укравторів - третя, найдешевша, безкоштовно.
Ми всією сім´єю купуємо на дисконт чоловіка.
Форточка• 16 июля 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Агату Кристи в ассортименте)
А це погано?
:)
Я в минулому році щось там купувала, зайшов клієнт і купив Агату Крісті всю серію на 5 тис грн тещі на ДН. 👍
:)
Не їм після шостої
• 16 июля 2025
А хто знає чи є там ще книги авторки Люко Дашвар? Читала її книгу Село не люди, коли підлітком була, досі інколи згадую)
Форточка• 16 июля 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Є
Форточка• 16 июля 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Був якийсь зашквар з її новою книгою ’Буча’, але видавництво таки її не видало.
Я після цього скандалу, її книги не читаю навіть з бібліотеки
Не їм після шостої
• 16 июля 2025
Ответ дляФорточка
Ой, тоді дарма згадую)
Не їм після шостої
• 16 июля 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Зайдите на сайт КСД, у вас гугла нет?
Та єєє. Вже зайшла. Рандомно просто згадала поки тут лазила, думаю запитаю)