Хочу наколоти губи• 16 июля 2025

Як вважаєте у традиційному шлюбі більше зрад аніж в геїв та лесбіянок?

Мені здається ,що однаково або ж більше у лгбт все таки
АсобеннАя• 16 июля 2025
Це не залежить від статі партнерів
Мадам Тю-лю-лю• 16 июля 2025
автор, сколько вам заплатили за эту херню?
автор Хочу наколоти губи • 16 июля 2025
Ответ дляАсобеннАя
Це не залежить від статі партнерів
Я думаю залежить,так як в геїв більше схильні до збочень
Тётя Хрюша• 16 июля 2025
В фильмах показывают,что в гомо парах измен больше. В жизни хз, знакомых гомо нет
Баррикадница• 16 июля 2025
Пару своего пола на тут сложнее, ведь их меньше 10% населения, остальные люди гетеро
АсобеннАя• 16 июля 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
В чому ви бачите збочення?
Алина-1240• 16 июля 2025
Мне кажется что тяга к своему полу признак психических нарушений
Морковку дай• 16 июля 2025
Схильність до зради не пов´язана з орієнтацією.
Алина-1240• 16 июля 2025
Ответ дляМорковку дай
А с кем тем лезбиянкам изменять? % 80 с них мужиковатые бабищи, которые у мужчин не популярны
Кидстаффовка• 16 июля 2025
Не знаю що до зрад, американці робили дослідження по насильству у парах. У лесбійських парах насильство сильно перевищує традиційні пари, меньше всьго у геїв. Але там була якась спотворена виборка, багато маргіналів чи щось таке
автор Хочу наколоти губи • 16 июля 2025
Ответ дляБаррикадница
В бісексуали?
автор Хочу наколоти губи • 16 июля 2025
Ответ дляАсобеннАя
В чому ви бачите збочення?
Ахатися в попу двом мужикам і ще багато всього ,що вони роблять)
АсобеннАя• 16 июля 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Розширюйте свої пізнання про секс
Дюймовочка• 16 июля 2025
Ответ дляКидстаффовка
Геи вообще такие няшки, такие душки!

https://youtube.com/shorts/czTulJXHlFU?si=jNzCvHjT...
Царевна в уггах• 16 июля 2025
Читала что мужики геи еще более чаще изменяют чем гетеро. В принципе и логично.
kissulichka• 16 июля 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
Фух, ну слава богу мой масик изменит мне всего 3 раза, а не 5
Ann_Arbor• 17 июля 2025
Схильність до зради не залежить від орієнтації, проте факт у тому, що в парах геїв дійсно багато зрад.
Маю багато знайомих геїв, в т.ч. близьких друзів, які мали офіційний шлюб (за кордоном). В усіх парах без виключень були зради, часто - не одноразові. Серед гетеро пар знаю багато прикладів без зрад.
Але це замалі вибірки для коректного порівняння. Просто в моєму оточенні так)