Барвіночка• Изменено 17 июля 2025
Разгадала секрет худых
Они просто мало едят. Говорят, что едят «все». Подружилась я с такой, чтобы выведать секрет. В итоге, пригласила в Евразию. Заказали суши. Я за один раз 3 ролов съедаю. Она съела 5 шт, даже не весь рол, сказала больше не может 😨 Заказывала она свои «любимые».
Ранее заказывали пиццу, тоже ее «любимая», в итоге 3 кусочка съела. Я если 3 куска съем буду голодная как волк. Вот так то. Как же изобрести такой аппетит?
Дева Мария• 17 июля 2025
Ответ дляКоханозадовільна
Зачем вы так труселя натянули ?
Бо вони так носяться 😆 аби до чого , головне не в тему 🤣
Коханозадовільна• 17 июля 2025
Ответ дляДева Мария
Так, да не так. Даже на фото видны отличия, если вы не заметили, смотритесь комично. И да, в тему, вы ж фото запостили, я прокомментировала
Дева Мария• 17 июля 2025
Ответ дляКоханозадовільна
Ну слава богу дело только в трусах 😂
Коханозадовільна• 17 июля 2025
Ответ дляДева Мария
Ну слава богу дело только в трусах 😂
Таки да, они портят весь вид)
Марс атакует• 17 июля 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Зачем рассматривать сказки?
Тогда как можно объяснить то что я всю жизнь могу есть за двоих, и при этом вес никогда в жизни не превышал 50 кг?)
ЗдесяЯ• 17 июля 2025
Ответ дляДева Мария
Вот только что . За задний фон можете не язвмть ., я живу не дома , так что, как есть . Не могу / не хочу ) справиться полностью с животом , но я ленюсь качать пресс ) и как только что- то сьем, моментально появляется животик . В зале занимаюсь не интенсивно , но 2 раза в неделю . Силовые нагрузки . Качество кожи мне нрав , если бы хоть раз пройти курс массажей , было бы идеально )
Вы шикарная!!! ❤️
Ирина Павлик• 17 июля 2025
Насправді ти дуже точно підмітила один із важливих моментів — багато худих людей справді просто їдять менше, ніж здається з боку. Але це не завжди про силу волі чи якийсь секрет — часто це звичка, сформована з дитинства, іноді особливості метаболізму, а ще емоційний зв´язок із їжею.
І знаєш, навчитися їсти менше — реально. Це не про «терпіти голод», а про поступове перебудовування харчової поведінки:
🥄 Слухати сигнали ситості — зупинятись, коли вже «вистачає», а не «щоб тарілка була порожня».
🍽️ Їсти повільніше — мозку треба ~20 хвилин, щоб зрозуміти, що він ситий.
🧠 Іноді ми їмо не через голод, а через втому, стрес або звичку (особливо ввечері). Тож круто навчитись розрізняти: «Я справді хочу їсти — чи мені просто нудно/сумно/холодно?»
Це не про те, щоб бути голодною, а про новий баланс. І він абсолютно досяжний ❤️
Ти — молодець, що спостерігаєш, аналізуєш і шукаєш, що підходить саме тобі. Це вже половина справи!
Борисфенка• 17 июля 2025
Ответ дляМарс атакует
Якщо ви візьмете собі пару учениць і скажете їм їсти стільки ж, як і ви, вони кричатимуть, що ви їх морите голодом.
Тому що ваше ’за двоих’ - це швидкий обід на бігу між тисячами справ. Або й Снікерси замість обіду.
А раз в тиждень ви згадуєте, що треба смачно поїсти і тоді вже наїдаєтеся.
А повні люди живуть недалечко від кухні - три рази в день треба наїстися, все інше зачекає.
Питання в пріоритетах.
Зубачистка• 17 июля 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
да ладно, есть замедленный метаболизм. Бывает, что полная, ничего не ест (реально ничего, она на работе со мной была, упадок сил от того, что не ест практически), а не худеет. Были у нее проблемы с поджелудочной железой. Вот я видела такой пример, можете не верить.
Так вона на роботі не їсть,то і нема сил робити і сумна. А прийде додому - гарно повечеряє, калорій на 3 тис і настрій покращиться, до наступного ранку, коли знову почне обмежувати себе.
Купи слона• 17 июля 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Якщо у вас не підвищен цукор, то не треба пити метформін. Інсулінорезистентність це наслідок зайвої ваги а не причина. Скинете вагу - зникне інсулінорезистентність
Метформін призначається при скпя, де, наприклад, є ІР, але нема гіперглікемії.
І вагу кинути дуже складно, бо є гормональні попушення. Навіть при ІМТ в межах норми може бти великий % жиру
Купи слона• 17 июля 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Так, це частина харчової поведінки. Ще переїдання дуже часто в тих, хто швидко їсть, тобто постійно кудись поспішає, не має часу спокійно поїсти. До речі це частково проблема радянського виховання. Нас як всіх підженали? Ти чого над тарілкою сидиш? Що ти розмовляєш, давай швидко їж поки не охолонуло. Хто як їсть, той так і працює, а ти ледве рухаєш ложкою тощо.
Друга проблема це їда під фільм або про листування соцмереж. Людина не бачить що та скільки вона зʼїдає, тому що не зосереджується на їжі.
Ну не знаю, я їм швидко, але виключно свою порцію, яку чіто знаю. Мені вистачає і не має значення швидко чи повільно
Птица Говоруша• 17 июля 2025
Ответ дляМарс атакует
Или вашей фантазией или физической нагрузкой. Вы не съедите столько, сколько ест 100-150кг человек, или очень много двигаетесь. Дети тоже едят в 3 раза больше, но они и скачут целый день на горках, на великах, потом они растут. Если взрослый столько будет есть, сидя на работе, он начнет расти в ширину
Птица Говоруша• 17 июля 2025
Ответ дляДева Мария
Шикарная
Невісточка ж• 17 июля 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Частково Ви праві. Але і підвищений апетит - це теж не здорово. Здорова жінка може наїстися трьома шматочками піци за раз.
Я лопну від 3 кусків піци за раз. При цьому важу 75 кг
ТихоЯ• 17 июля 2025
Ответ длявентиляторная
Препараты есть подавляющие аппетит, вредные всякие. + Антидепрессанты некоторые тоже подавляют.
Не удивлюсь, если помешанные на внешности женщины пьют такое, чтобы не толстеть.
На деле же плохой аппетит это не здорово.
Включите мозги ! в большинстве люди переедают !!! и то, что вам кажется ’мало’ -вполне достаточно ! Я уже молчу про здоровую пищу, отсутствие нагрузки на ВСЕ мышцы в организме ! и это точно не просто походить или посадить картошку !
Хвець-тець• 17 июля 2025
Ответ дляДева Мария
Офігенно виглядаєте🌷
ДелайКак_Я• 17 июля 2025
Ответ дляДева Мария
А почему это скрин с видео?))
Дева Мария• 17 июля 2025
Ответ дляДелайКак_Я
А почему это скрин с видео?))
Это фото ) почему видео ?
Заюшка_хозяюшка• 17 июля 2025
Ответ дляпані Солоха
Желудок это мышца. Он растягивается и стягивается. Если он постоянно набит едой, то стягиваться ему нет возможности. Особенно, если жрать на ночь и потом не завтракать, потому что не лезет.
100%
Заюшка_хозяюшка• 17 июля 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Ви ж сама відповіли-проблеми з підшлунковою.
Спочатку до ендокринолога, потім все інше
ДелайКак_Я• 17 июля 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Мабуть йому треба шукати причину разом з ендокринологом.
Просто я правда была удивлена что ест меньше меня , а я ем не много (у меня порция как у 7 летней дочки , просто я к еще довольно равнодушно отношусь ) честно говоря это изменило мои взгляды на лишний вес у людей , типа разожрался, ленивый , и тд
Реально гены , может наследственно обмен веществ очень плохой , поэтому сочувствую таким людям
И меня была подруга так у всех все мое склонность к полноте и она до подросткового возраста толстая была , она реально боялась яблоко лишнее съесть , привыкла к постоянному чувству голода
Дева Мария• 17 июля 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Потому что такая полоса бывает на скриншотах с видео.
Обрізане . Ось оригінал . Не розумію сенсу щось там придивлятися . В однієї труселя не так вдягнені 😆 у вас відео )
Шопингмонстр• 17 июля 2025
Ответ дляДева Мария
Виктория, сейчас жирух и тех, кто уверен, что после 30 лет все обязательно полнеют, порвет на мелкие клочья.
Отличная фигура, классно выглядите!
Пекельнi Борошна• 17 июля 2025
Ответ дляКава з адреналіном
я й одним наїмся, дивлячися який шматок, але в молодості могла таз з´їсти, але ж не їла тазами кожного дня, зараз вже 50+ та клімакс, війна почалася, почала жерти як не в себе, 12 кг набрала, булки пекла та їла, порції сильно зросли, потім психанула, скинула вже 13 кг, так, я їм все, але! от зробила миску зефіру домашнього, з´їла рівно 1 шт, все решта дітям, гостям, чоловіку
піцу реально 1 шматок достатньо, немає потреби
Пекельнi Борошна• 17 июля 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Немає швидкості обміну речовин або метаболізму. Чи ви вважаєте, що в когось жири швидше розщеплюються та нирки швидше фільтрують?
А генетика це у тому числі апетит, будова тіла і як не дивно традиції харчування з дитинства
більше традиції я коли бачу жирних дітей, мені хочется прибити батьків, які зазвичай, такі самі жирні