Мамаша в бигудях• 17 июля 2025

Посварилися з чоловіком

Мене дратує що чоловік нічого не хоче, нічим не цікавиться, просто окрім роботи з дому, телевізора і соцмереж нічого в житті не відбувається. З побутом допомагає. Я теж працюю з дому, ходжу в зал, читаю книжки. Хочу щоб він теж чогось хотів і хоть щось робив, бо окрім новин і побуту тем для розмови зовсім немає. Разом дуже давно, донька виросла, як наче настав час жити для себе і насолоджуватись життям, а наче чужа людина поряд. Секс як обовʼязок, легкості в спілкуванні немає, все по ділу, сьогодні сказав що я важко отримую оргазм і не можу розслабитися з ним, а може тому й не можу що він нічим не цікавиться, розмов смішних чи душевних не буває вже давно, і 24 години вдома. Проблема висмоктана з пальця, а стільки наговорили, що він спить на дивані . З його слів я давлю , і так не повинно бути, а мене розчаровує що після стількох років разом нічого спільного немає між нами. Напевно ми просто різні і завжди такі були, тільки не помічали цього через різні клопоти . Може чоловік правий і треба залишити його в спокої і хай сидить, його не змінить нічого, але як мені буде? Сумно що через 20 років спільного життя розумієш що з тобою не той самий кращий друг
Язикувата Хвеська• 17 июля 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Е мае, ото вас прищимило с вашим Интересно. Что должно быть интересно мужчине в зрелом возрасте, только чтоб мозги ему не выносили у себя дома. Вы из тех которых извините пи......ть надо, тогда вам будет интересно. А так не пьет не бьёт, нудьга зелёная а не муж. Аж хочется написать популярную тут фразу Уйдите, оставьте хорошего мужчину хорошей женщине
жму руку - респект!
Лепешечка• 17 июля 2025
Звісно він правий. З якого дива ви вирішила ламати людину і під чебе підлаштовувати? Він же не алкаш, що там дійсно треба щрсь робити. Може то ви важка людина у спілкуванні? Судячи з посту, ви душна
Без образів• 17 июля 2025
Сидить вдома, все робить, не заважає, тцк не цікавий. Що вам не так
Гравіцапа• 17 июля 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ну вы шушуть зажрались. У меня так же, но я ценю шо есть
У 99% так к старости. Разговоры о детях, быте, общих знакомых и политике. И трудные женские оргазмы.
Гравіцапа• 17 июля 2025
Ответ длядякую аж підскакую
Зал и книжки
Чем вам не увлечение?
Может, у него гараж и рыбалка, но это не считается, потому что ей не интересно
Гравіцапа• 17 июля 2025
Ответ дляБабця в мештах
Такое же , как телевизор и соцсети. В чем тогда претензии автора?
Я книжный маньяк. Была. Всю жизнь лет до 40-45-ти. Потом надоело, надоело страдать чужими страданиями, да и мир стал ярким и живым, а не плоским на страничке. Больше не читаю. Меня как-то муж в ссоре ткнул: что ты прочитала последнее? Пришлось ему ткнуть, что он после школы читал только то, сто я ему давала. Почему-то даже самые близкие люди видят только твои недостатки, а не свои.
Гравіцапа• 17 июля 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Хотела автора спросить, какие такие книжки она читает, что из-за этого у нее нимб засветился и поплавил голову, но передумала.
А я спрошу!
Гравіцапа• 17 июля 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Так, війна, і що тепер не жити? Не розмовляти? Що жінка може зробити щоб чоловік чогось хотів? Нічого, якщо йому нічого не цікаво, люди різні
Что вы прочитали последнее?
Оченьценная• 17 июля 2025
Автор , якщо ви стільки років прожили разом , звикли один до одного . Справа у вас обох .
Запитала у гпт чата , анука читайте
Оченьценная• 17 июля 2025
Те що майже всі дівчата накинулись на автора - ви не праві .
Показушница• 17 июля 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Приїхав би хоч розказав би про рибу чи жаб, якась різноманітність окрім новин
Їдьте ви у вихідний о 5 ранку на річку, до цього купіть всі снасті, приманки, розберіться що куди, вернетесь розповісте йому про жаб) він, доречі, вільно пересувається по місту? Бо вже тут жалілась жіночка, що в парк чоловік не хоче через тцк. Придумайте активності разом, якесь заняття, проект невеликий, міні подорож. А взагалі, війна давить на більшість людей. І від вас ще стрес) поговоріть по душам, без претензій, може ви не уявляєте що в голові робиться у чоловіка
Снежнакомка• 17 июля 2025
Ответ дляГравіцапа
Что вы прочитали последнее?
Або яку театральну постановку подивилась у театрі
Снежнакомка• 17 июля 2025
Ответ дляОченьценная
Та хто там на автора накинувся.
Але для того, щоб когось попрікати в нецікавості, то треба ж самій бути цікавою. А автор що? Навіть відстояти свою думку не може в своїй же темі. Щось там трохи бе-ме, не дуже зв´язне, і спати пішла. Ото й всі развлєчєнія
Оченьценная• 17 июля 2025
Ответ дляСнежнакомка
Та хто там на автора накинувся.
Як на мене , то ви помиляєтесь .
автор Мамаша в бигудях • 17 июля 2025
Ответ дляСнежнакомка
Два одинаково серых скучных человека. Но однА скучная пытается второго скучного переодеть в клоуна. В этом разные.
’Розказав би мені про рибу’. Ну йо... мать, чуваку їхати десь кудись, сидіть в очереті день, щоб його гризли комарі і проча нечисть, щоб вона послухала про рибу
Ви не розумієте сарказму, питання в тому що людині нічого не цікаво, риба тут ні до чого.
автор Мамаша в бигудях • 17 июля 2025
Ответ дляСнежнакомка
Это и называется ’пожить для себя’. А то автор вроде как и обозначает эту фразу, но требует от мужа ’пожить для нее’. А все от того, что не может заполнить собственную пустоту. Вроде выпускные из садика-первого класса-младшей школы-средней школы-старшей школы закончились, а что делать без этого автор и не знает. Требует от мужа интересов, а сама то их и не имеет по сути (ну кроме стандартных шаблонов женских интересов, как то зал и книжку раз в квартал прочитать).
Пожити для себе з чоловіком - це бути щасливими разом, мати якийсь душевний звʼязок, а не розмовляти лише про одні новини і побут раз на день, я не розумію вашої фрази «но требует от мужа ’пожить для нее»
автор Мамаша в бигудях • 17 июля 2025
Ответ дляОченьценная
Запитала у гпт чата , анука читайте
Порадниці вже написали що я душна, скучна, хочу зробити з чоловіка клоуна, дої…лась, треба від нього відстати і дати спокій , зал то шаблонне заняття для нудних дам які не цікаві цікавим чоловікам. А ви ту зі своїми чатами 😂
Показушница• 17 июля 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Запропонуйте ви разом на вихідний на базу відпочинку, типу подихати, змінити картинку, спокій, природа. Візьміть снасті, може арендуєте там човен, разом порибалите, позмагайтесь уловом, ввечері на багатті запекти здобич, посміятися, згадуючи як зійшла, хто як тягнув. Зорі, вогонь, тиша. Потім буде чудовий секс. Потім захочеться повторити, і буде спільне хоббі. А що вам з того, що з мужиками випхаєте? А як втягнеться, взагалі вдома не намалюєте. І будете вже пилою, що не пускає на рибалку))
Показушница• 17 июля 2025
Але не батогом з претензіями гнати
Снежнакомка• 17 июля 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Давайте почнемо з того, що ВАМ цікаво. Що цікавого, от такого нетрадиційного, особисто Ви зробили за літо? Про що Ви можете розповісти вашому чоловіку з ’горящими глазами’ як то кажуть, щоб і йому самому стало цікаво спробувати?
ОливьЕЖечка• 17 июля 2025
Социологи, в вязи с увеличением продолжительности жизни в цивилизованный странах пришли к выводу, что после того, как ребенок вырос, надо расставаться и заводить новую семью. Получается, семья примерно в 20, 40 и 60 лет.
Ой... это не про нашу страну, сори
автор Мамаша в бигудях • 17 июля 2025
Ответ дляСнежнакомка
Та ходимо ми в театр, раз на місяць стабільно, і в кіно ходимо, і в ресторани, і на прогулянки , але ми втратили душевний звʼязок і це вже не допомагає, не збуджує, не робить щасливим, хочеться бути щасливим саме вдома з коханою людиною, розмовляти про все - про секс, про стосунки, про майбутнє, мріяти куди поїдемо коли закінчиться війна, будувати плани на вихідні , всі ці розмови ініціюю я , і напевне я і в цьому його душу 🤷🏼‍♀️
Марс атакует• 17 июля 2025
Может у Вас старые обиды к мужу накопились и он Вас раздражает своим присутствием? А с сексом как?
Снежнакомка• 17 июля 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
То він же наче спробував поговорити з вами про секс начистоту. Але Вам щось не сподобалось
Пишу вірші, дорого• 17 июля 2025
Колись мені хлопець сказав : ти хочеш, щоб я хотів, а я не хочу. Це стосується різних сфер життя і різних ситуацій. Ви його морально гвалтуєте, і якби він так чинив з вами, ви напевно теж би сперечалися. Я б намагалася знайти спільні точки і зони інтересу, наприклад прогулянка на вихідних, кіно, пікнік на природі, а в інший час шукала для себе заняття ті, які цікаві мені і не змушувала б це робити чоловіка, наприклад зустрічі з подругами, шопінг, театр, волонтерство
автор Мамаша в бигудях • 17 июля 2025
Ответ дляПоказушница
Він не погодиться, вже пропонувала і не раз, в області багато місць відпочинку з ночівлею, сказав не хочу
Снежнакомка• 17 июля 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
І таки ж цікаво яку саме постановку подивились останньою, перед закінченням театрального сезону, , що зацікавило, що визвало дисонанс у ній. Бо ’ходимо у театр’ то не зовсім відповідь на питання, яке я задала
СережкинаЯ• 17 июля 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Йому цікаві новини. Ви ж самі пишете. Ну і спробуйте тоді поговорити з ним на тему міжнародних новин: історичний контекст, іноземний вплив, прогнози. Може виявитися, що це цікаво. Ми з чоловіком обговорюємо і Палестину, і Тайвань, в нього цікаві думки. У подруги чоловік політолог, він взагалі вогонь в цьому. Я, звичайно, жаб теж люблю, але чому ви так зверхньо про новини? Там є що розібрати. Якщо не чмирити чоловіка, канєшно.
автор Мамаша в бигудях • 17 июля 2025
Ответ дляСнежнакомка
Ну не він а я, секс рідко, і я так розумію йому не подобається що я погано розслабляюся, а я що винна в цьому?
Снежнакомка• 17 июля 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
А він що винен, що йому не цікава умовна рибалка? Що він не розслабляється на рибалці і для нього це не спосіб відпочинку?
От розумієте, Ви вимагаєте від свого чоловіка того, на що не готові йти самі. ’Зараз же розслабся і дай мені тебе відтрахати з задоволенням’ - це ж саме те, чого ви вимагаєте від чоловіка