СамавиховуюКота• 17 июля 2025
Субару легаси поділіться відгуками
В кого таке авто або щось чули від друзів
Як вони взагалі?
СамавиховуюКота
• 17 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Субаріки класні тачки однозначно.
Оце мені дуже сподобалась на тест драйві і візуально, розглядаю до покупки 🤔
СамавиховуюКота
• 17 июля 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Очень дорого в обслуживании
Двигун капіталити чи коробку то завжди дорого
Подвійна веселка• 17 июля 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Авто из салона. Капиталить двигатель за такие деньги -перебор
Сама собі лікар• 17 июля 2025
У моих сотрудников двоих авто из салона, в первый год полетели двигатели , дело было в США. Про Украинский рынок не знаю
СамавиховуюКота
• 17 июля 2025
Ответ дляСама собі лікар
Я читала десь що нові вже не такі міцні та живучі як наприклад серії 3-7 року 🫣 ото вічні двигуни. Але це думки людей з форумів, реальних не знаю в кого була б субару
Love_Love_Love_• 17 июля 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
А які тест драйви ще у вас були? Які марки/ моделі?
СамавиховуюКота
• 17 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ще були на Тойота королла, хонда аккорд, фольцваген джета, і оця легасі, найбільше сподобалась по керованості та відчуттям під час поїздки, хоча машинка стара, 2008 року
А тойота і хонда були трошки свіжіші, 10-11 рік
Сама собі лікар• 17 июля 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Я люблю Тойоту це якщо для сімʼї, Джип Ренегейт коли сама їду кудись, ну і моя мрія Тесла - але я ще тест драйв не брала, не знаю чи сподобається
Love_Love_Love_• 17 июля 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Спробуйте вищу і Тойоту і Хонду, але не тойоту chr