Аноним_• 17 июля в 01:55

Чому так важко вирватися з бідності?

Не будь КакСвета• 17 июля в 06:21
Ответ дляОбережнаЯ
Почему вы работаете на минималку ?
Тоже это не понимаю
Не будь КакСвета• 17 июля в 06:22
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ні зараз від мізків це не залежить. Мізками, справді знаннями заробляє менша частина населення. Достатньо бути кумом, братом, сватом навіть міністерство під тебе створять, єдності. Величезні уми, науковці, письменники часто вмирали в бідності.
Я не нашу страну имею в виду, а вообще
Сонячний день• 17 июля в 06:25
Ответ дляАноним_
Мінімалка, коли на їжу ліки ледве вистачає
Не трындите. На минималку на еду и лекарства не хватит. Тут выбирать надо, или еда, или лекарства.
ЖаннаНеАгузарова• 17 июля в 06:27
Ответ дляНе будь КакСвета
Я не нашу страну имею в виду, а вообще
Та й загалом. Така сама картина. Вистрелюють ті, в кого ще на початку вкладають гроші, великі гроші. Загальна маса людей середньостатистична. Якщо кожен четвертий в наші країні за межею бідності, то в Америці вони також є, в розвинені країні з купою можливостей, їх 12 відсотків,це дофіга.
ЖаннаНеАгузарова• 17 июля в 06:30
Для того щоб розуміти масштаби бідності не треба автор розглядати лише себе, дивіться на картину світу. Люди ще сьогодні не мають доступу до води, до медицини і до освіти, це база. Може їм просто не скаржитись? Про який розвиток суспільства,цивілізації ми говоримо? Все відносно і оцінка бідності також. Тут люди 100+ іноді з голоду вмирають і дітей не народжують, немає за що, авто немає бідні і будинок 250 квадратів для дітей замалий.
Бандитка Сью• 17 июля в 07:01
https://ru.wikipedia.org/wiki/Ловушка_нищеты
Телячі ніжноСті• 17 июля в 07:22
Ответ дляАноним_
Минималка в Украине или минималка за рубежом?🤔
А я нівроку• 17 июля в 07:30
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Не смішіть. Це як про Тетяну Бакальчук з простої вчительки в мілліардершу. Тільки чоловіка ніхто не згадує і його статки. ТвАрілі по ночам. прям бачу ці натовпи тцкашніків і прокурорів творящих по ночам. Для того щоб розуміти хто зараз заробляє на війні достатньо звернути увагу на рівень заробітних плат. При якіх коритах люди є і чим займаються.
Ну прокуроры учились на юриста или купили диплом,
Фрекен бок• 17 июля в 07:31
потому что ваше мышление заточено под бедность
вы не хотите видеть никаких вариантов

Это как сравнить меня и Илона Маска. Илон Маск на моем месте, с моими ресурсами, но своим мышлением за месяц бы поднялся. А я бьюсь об стеклянный потолок
ніколи такого не було• 17 июля в 07:43
Ответ дляФрекен бок
вы не хотите видеть никаких вариантов

Якби ваш батько володів алмазними шахтами, будучи поплічником колоніалізму в Африці, повірте, ви теж би почували себе чудово. У мене приклад Маска викликає лише іронічну посмішку, бо по суті ця людина не створила жодного продукту, не винайшла жодної інноваціїї, його максимум – за татові гроші купити чуже підприємство. А всі так захоплюються, ну просто сучасний Мавроді. От що значить піар. Люди вірять і з задоволенням благають добавки
ніколи такого не було• 17 июля в 07:46
Відповідаючи на ваше питання: визначити справу, котрою хочеться займатися, і стати в ній кращою. Це може бути нішова діяльність, котрою займається 1,5 людини, може бути популярне заняття. Подумайте про свої сильні сторони, що дається вам легше за інше.
Наприклад, коли я вступала в ВНЗ, декан прямим текстом сказав, що роботи немає і не буде. 99% людей би розвернулися і пішли. Я не просто почала навчання, а стала кращою на факультеті буквально з 1 курсу, не відвідуючи жодних підготовчих курсів. Із 3 курсу працюю за спеціальністю
Моя улюблена страшко• 17 июля в 07:59
Ответ дляБез комплексів
Потому что мы живем в стране за чертой бедности
Тем не менее сколько имеем миллионеров долларовых ?
Телячі ніжноСті• 17 июля в 08:10
Ответ дляніколи такого не було
**визначити справу, котрою хочеться займатися, і стати в ній кращою**

Як це визначити?

У 17 років я не знала чим хочу займатися. Плюс інтернет не був таким тоді поширеним, тому доступ до інформації обмежений. За мене по суті вирішили батьки і класний керівник. Тепер у мене є диплом економічного факультету і жодного дня роботи по спеціальності.

Зараз мені 37 і я всеодно не знаю чим хочу займатися.
Криниця щастя• 17 июля в 08:11
Потому что на это нет денег.
Джинци на Флісі• 17 июля в 08:12
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Чи просто народились в заможні родині як Трамп і Маск.
Это и так понятно, но это точно не история автора.
Помогалочка• 17 июля в 08:18
Ответ дляБез комплексів
Не мы, а вы)
Помогалочка• 17 июля в 08:19
Ответ дляАноним_
Ким і де працюєте? Чому не змінюєте роботу?
МояХатаЗкраю• 17 июля в 08:30
Ответ дляТелячі ніжноСті

Як це визначити?

Мне 40, аналогично.
КоКоКоКоКоКо...• 17 июля в 08:33
Ответ дляАноним_
Поискать работу с большей зарплатой
ЖаннаНеАгузарова• 17 июля в 08:54
Ответ дляФрекен бок
вы не хотите видеть никаких вариантов

Це неправда, ви занадто Маска ідеалізуєте. ви з татом Маска піднялись би не гірше
ЖаннаНеАгузарова• 17 июля в 08:55
Ответ дляніколи такого не було
Сто відсотків
ЖаннаНеАгузарова• 17 июля в 08:56
Ответ дляПомогалочка
Не мы, а вы)
Кожен четвертий.
ЖаннаНеАгузарова• 17 июля в 08:57
Ответ дляМоя улюблена страшко
А у світі ще більше. Але як це впливає на мільярди бідних? Навіщо розглядати автора, давайте розмірковувати іншими масштабами. Чому бідність в сучасному світі взагалі існує? Чому одні країни високорозвинені, інші за межею? Які чинники на це впливають, що до того призводить?
Вільний митець• 17 июля в 09:01
Ответ дляАноним_
Чому ви в такій ситуації? Що призвело до того?
Fashion_besties• 17 июля в 09:19
Ответ дляДжинци на Флісі
Не всем это подходит. Я не доверяю мужчинам настолько, чтобы в них раствориться и потерять себя. Я хочу иметь свой источник дохода и я над этим много работаю. Мужчины, к сожалению, принесли мне одни разочарования и полагаться я на них не могу
Какая каша в голове с переподвыпадвертом.
Мужчина должен растворяться в вас и боготворить, а не наоборот. Потому и разочарования сопливые 😢😢😢😢
ВерСаСе• 17 июля в 09:45
Важко,але бувають одиничні випадки і люди вириваються.
ЖаннаНеАгузарова• 17 июля в 09:45
Ответ дляFashion_besties
Мужчина нічого не должен, як і жінка. Вони вкладають в стосунки скільки хочуть, можуть на що здатні, не більше. ´Боготворіть´ це щось геть нездорове
пицунда• 17 июля в 09:47
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
мне пришло уведлмления а я ничего не писала
Одні думки• 17 июля в 09:49
Ответ дляПрикуси Язика
Чтобы вырваться из нищеты, нужно поменять страну. За 43 года жизни в Украине ни разу ничего не купила из того, что нравится. Вечная экономия на всём. Почему за границей, работая за минимальную зарплату человек может прокормить себя, одеться-обуться, купить что-то в дом?
Для мене це теж таємниця. Ще й квартиру знімають, якщо вдвох живуть.
Lizavel• 17 июля в 10:04
Ответ дляНе будь КакСвета
Как говорит моя мама ’ не жили бедно, нех@й и начинать’
Так фраза же не так звучит, а: ’не жили богато....’