Просериарила молодость• Изменено 17 июля 2025
Меддовідка для вступу в Чернівцях
Доброго дня!
Дівчата з Чернівців, підкажіть будь ласка, де можна швиденько пройти медогляд і отримати довідку для вступу в училище?
годовасик• 17 июля 2025
Продзвоніть поліклініки і спитайте. Є поліклініка профогляду, можливо там можна, якщо не маєте договору з лікарем місцевим. Номера реєстратур є в Гугл, поліклінік по місту достатньо, можна в декілька, щоб отримати інфо. В училище, то це ще дитина, дзвоніть в міську дитячу.