Мне без сахара• 17 июля 2025

Я поняла почему в моде оверсайз

И мешковатые вещи.
Потому что продавать онлайн вещи по фигуре очень сложно.
А мешки - вполне)
автор Мне без сахара • 17 июля 2025
Ответ дляМюллерная
Намагаюсь на вашому, але немаю на телефоні буквачєк вашою мовою😂
Лучше даже не пытаться, чтоб не позориться
Вбигудях• 17 июля 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
Я не падаю, меня можно не держать.
Ого, какое вам чувство юмора приталенными вещами надавило!
сладкий_ноябрь• 17 июля 2025
Ответ дляМиловидна леді
Ну мені 33 і ношу оверсайз не вважаю себе підлітком)))
Ну так, це зручно, особливо якщо не вмієш вдягатися по фігурі
Мишка-шалунишка• 17 июля 2025
Ответ дляМюллерная
Нічого, це не надовго. Коли з візочком потрібно в парк йти, або на дитячий майданчик, то в приталєнном трохи незручно 🤣
Так приталенное - это не значит все в обтяжку. Одежда может красиво сидеть по фигуре , быть приталенной и удобной.
Мишка-шалунишка• 17 июля 2025
Ответ дляВбигудях
Приталенные вещи никогда не давят. Вы не носили одежду качественного кроя из хороших тканей?
Миловидна леді• 17 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Не вмієш вдягатися по фігурі Ну Ви смішна)))))Наче стара леді відповіли)
сладкий_ноябрь• 17 июля 2025
Ответ дляМиловидна леді
:)
Якщо у вас лише овертайс, то так
Простіше вдягнутися в такий одяг, ніж підбирати образ речей, які сидять по фігурі
сладкий_ноябрь• 17 июля 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
+
Миловидна леді• 17 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
:)
Якщо у вас лише овертайс, то так
Ок)
Мюллерная• 17 июля 2025
Ответ дляМне без сахара
Позорітца?)) Чим? Ви спочатку самі навчиться грамотно писати на вєліком язикє, а потім остроумнічайтє. Поки, вам немає чим хизуватися