Видящие_помогите• 17 июля 2025

Набір ваги на кок

Призначили мені клайру при міома і ендометріозі. Тільки місяць, а я вже набираю вагу. Я в шоці… що робити? Для мене це дуже важливо… як у вас проходить прийом кок?
Бавовна• 17 июля 2025
А де в інструкції до Клайри написано про лікування ендометріозу і міом??
Тільки контрацепція і кровотеча неорганічної етиології.
Ви будете пити все, що вам прописують?
Краще гляньте список протипоказань до препарату. Там дуже не радісно. А головне і саме жахливе, що ці протипоказання себе проявляють і одразу , і через багато років поспіль .
Це призначення ’ на відчепись’.
Перша скрипка• 17 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Не лише солі, але й солодкого, молока, кави.
Авторка і так на пх і 1400
Перша скрипка• 17 июля 2025
Ответ дляПрипоРошенная
вы едите не 1400, а намного больше (то вы так считаете))
на 1400 вы бы стремительно теряли вес
Неправда
Перша скрипка• 17 июля 2025
Ответ дляБавовна
Ви будете пити все, що вам прописують?
Це призначення ’ на відчепись’.
Якщо проситати інструкцію до нурофена то його теж не можна пити))
сладкий_ноябрь• 17 июля 2025
Ответ дляПерша скрипка
Авторка і так на пх і 1400
Я про продукти, які затримують воду в організмі
Перша скрипка• 17 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
В мене каші наприклад затримують воду. Хоча я їх ватю на воді без солі(((
сладкий_ноябрь• 17 июля 2025
Ответ дляПерша скрипка
Ну так ви теж прочитайте про те, що затримує воду, а що ні
автор Видящие_помогите • 17 июля 2025
Ответ дляБавовна
Ви будете пити все, що вам прописують?
Це призначення ’ на відчепись’.
Це не прям лікування, а тимчасове полегшення у вигляді зменшення крововтрати. Ну або видалення матки. Щоб ви обрали на моєму місці? Вирішили спробувати поки що такий спосіб… звичайно набряки і вага це дуже неприємно, але інші варіанти виходить ще гірше
автор Видящие_помогите • 17 июля 2025
Ответ дляПрипоРошенная
на 1400 вы бы стремительно теряли вес
Ні, я з дієтологом вже давно цей процес налагодила, я худла, зараз вага вже стоїть, важу 55 кг. Куди її ще втрачати. Але і набирати її не бажано мені по стану здоровʼя
Бавовна• 17 июля 2025
Ответ дляВидящие_помогите
Ні те, ні друге не обрала б.
Якщо вам правильно виставили діагноз , а не плутають від небажання чи не знання з іншими причинами маткових кровотеч, і ви на стадії ’ а давайте спробуєм гормональну терапію, то я б зробила гістероскопію вогневищ ендометріозу в матці.
Далі б розбиралась з індивідуальними причинами свого організму, які з приводять до розростання ендометрію поза маткою.
Бавовна• 17 июля 2025
ПС.Побічні дієногесту почитайте.
автор Видящие_помогите • 17 июля 2025
Ответ дляБавовна
Ні те, ні друге не обрала б.
Робили вже це все…