Бджолина королева• 17 июля в 15:19
Неплатник аліментів і мобілізація
У 2019 році подала на аліменти, колишній їх не сплачував. Минулого року ходила в виконавчу, але безтолку-він офіційно непрацевлаштований, на запити явитись в виконавчу-не реагував. Зв´язку в мене з ним немає, але ось стало відомо, що його мобілізували.... Які мої подальші дії? Я так розумію, тепер він офіційно працевлаштований... Щиро дякую
Небалувана Галя• 17 июля в 15:24
так навіть коли не працює має сплачувати мінімальні ,зараз має бути легше збити з жлоба
_Alekssandra_• 17 июля в 15:29
Ваші подальші дії - зв´язуватися із державним виконавцем, запитувати які дії вживаються ним по Вашій справі. Одночасно можете повідомити йому, що Боржник перебуває на військовій службі.
Краще звертатися письмово. І одночасно довідку про розмір заборгованості по аліментам запрсіть
Крапипопка• 17 июля в 15:38
У моей знакомой было так: бывший муж много лет не платил алименты, после его мобилизации у него автоматически списывали огромные суммы, так как по сути это его доход
Сама вумна тутички• 17 июля в 15:39
Ответ дляКрапипопка
Які ’ огромні’ суми могли списати з зп 20 тис?
Крапипопка• 17 июля в 15:40
Ответ дляСама вумна тутички
Списали больше 150 тыс, которые поступили от армии
Сама вумна тутички• 17 июля в 15:42
Ответ дляКрапипопка
На протязі якого часу? Його одразу на 0 кинули?
Помогалочка• 17 июля в 16:11
Ответ дляСама вумна тутички
У моей коллеги так. Списывали за долги по алиментам, пол зарплаты у бывшего. Он не на нуле, а технический персонал и водитель. Около 15 тыс списывали. Он звонил орал в бешенстве ей про пол зарплаты
Бджолина королева
• 17 июля в 16:29
Ответ дляПомогалочка
Я уявляю🫨, як борг накопичувався, то він про це не думав......
Кондуктор маршрутки• 17 июля в 18:15
Ответ дляСама вумна тутички
У чоловіка моєї няні списували з пенсії. Він приходив і кричав їй попід вікнами, що йому нема що їсти.
Але чи було їсти сину, він не цікавився ніколи. Всю заборгованість погасили. Не вмер.