Мафиозная• Изменено 17 июля 2025

В якому парку атракціонів ви були в Європі? Куди поїхати?

Щоб поєднати море/артакціони
Не їм після шостої• 17 июля 2025
В Эфтелинге никто не был. А он занял, не помню уже в каком году, в рейтинге первое место, обойдя Диснейлэнд

ЦібаФу• 17 июля 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Ну почему ж никто) мы были во всех) но в Эфтелинге мы как-то не увидели для нас чего-то прям вау... Наш топ для подростка с 10-11лет ПортАвентура, Дисней+Студио, АльтонТауэр, ЕвропаПарк, Гардаленд. ПуиДюФо это не об аттракционах, это парк с шоу, но он одназначно топ развлечение)
БезВзяток• 17 июля 2025
Ответ дляМафиозная
Але якщо порівняти
З дійснейлендом в Парижі
То як?
Ну антураж трохи інший). І у мене дорослий підліток, тому саме акцент на гірки був. Але неможна так порівнювати. Залежить від віку та вподобань дитини. Моїй дитині антураж саме Діснейленду не важливий. Атракціони та драйв - наше всьо)
Мій вже хоче знову їхати )
А мені головне комфорт, безпека та невеликі черги. Тому , на мою особисту думку, Енерджеландія краще.
Ну і їхати набагато ближче)))
автор Мафиозная • 17 июля 2025
Ответ дляЦібаФу
В біля Кракова були?
Antuaneta• 17 июля 2025
Ответ дляМафиозная
А для малих 3 років є шось в авентурі?
Да, много аттракционов
Antuaneta• 17 июля 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
Скільки днів краще виділяти на европарк?
Мы за один день справились. Но, дети уже взрослые. Мамы занимали очередь на олин аттракцион, а дети катались на другом, потом дети приходили к нам в очередь, а мы шли занимать на следующий аттракцион. А под вечер мамы пошли сами кататься). РДом с Европа парк огромный аквапарк. Идеально снять там отель, переночевать и посетить и парк развлечений и аквапарк
Antuaneta• 17 июля 2025
Ответ дляE-ducate
З вашого списку - Європа-парк, Тіволі, порт Авентура і два Леголенди (Німеччина і Данія). Усе має свої родзинки, усе цікаво.

Чекаю відкриття кордонів, щоб молодшій дочці (5 років) показати Лоро парк на Тенеріфе, знаю, що вона буде у більшому захваті від тварин, ніж від атракціонів.
Орієнтуйтесь по своїх і дитини інтересах.
Леголенд в Німеччині об´єднували з музеями техніки і БМВ в Мюнхені, бо сину це було цікаво.
Лоро парк- любовь! Хотим посетить второй раз Тенерифе и планируем его ещё раз посетить!

ЦібаФу• 17 июля 2025
Ответ дляМафиозная
В біля Кракова були?
Да в енерджеландии были) отличный парк, очень стоящий и как по мне недооцененный))
автор Мафиозная • 17 июля 2025
Ответ дляЦібаФу
То може варто приїхати сюди окремо?)
ЦібаФу• 17 июля 2025
Ответ дляМафиозная
То може варто приїхати сюди окремо?)
Отдельно в отпуск? Да в Кракове есть что посмотреть, почему бы и нет) и парк отличный и в Величка съездить можно и по городу погулять интересно+ есть хороший аквапарк крытый) только нужно смотреть график работы чтобы не попасть в нерабочие дни.