Мафиозная• Изменено 17 июля в 15:24

В якому парку атракціонів ви були в Європі? Куди поїхати?

Щоб поєднати море/артакціони
Сумка з негодою• 17 июля в 15:25
была только в порт авентуре
БезПаспортаНеПродаю• 17 июля в 15:25
Діснейленд, Гардаленд і Порт-Авентура. Цього року були в Ленд оф легенд) Не Європа, але для малих дітей дуже ок.
Старшим найбільше Порт-Авентура зайшла
Меня много• 17 июля в 15:26
в Тиволи в Копенгагене была, на территории, но не каталась на атракционах, не любитель)
автор Мафиозная • 17 июля в 15:27
Ответ дляСумка з негодою
была только в порт авентуре
І жили в Барселоні)
Сумка з негодою• 17 июля в 15:27
Ответ дляМафиозная
І жили в Барселоні)
в Салоу
автор Мафиозная • 17 июля в 15:27
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Старшим найбільше Порт-Авентура зайшла
А для малих 3 років є шось в авентурі?
автор Мафиозная • 17 июля в 15:27
Ответ дляСумка з негодою
в Салоу
Ви в готелі чи апарти знімали?
Сумка з негодою• 17 июля в 15:28
Ответ дляМафиозная
Ви в готелі чи апарти знімали?
отель
автор Мафиозная • 17 июля в 15:29
Ответ дляСумка з негодою
отель
Оо порадьте яка назва будь ласка
Памʼятаєте?
БезПаспортаНеПродаю• 17 июля в 15:29
Ответ дляМафиозная
А для малих 3 років є шось в авентурі?
Є якісь зони й тематичні вистави. Але я з підлітком була, то не дуже звертала увагу
Сумка з негодою• 17 июля в 15:31
Ответ дляМафиозная
Оо порадьте яка назва будь ласка
Памʼятаєте?
извините, но с моими провалами в памяти я помню что это была 4 с шампанским и клубникой на завтрак, басейн и не далеко от парка
всьо
Щось не спиться• 17 июля в 15:31
Европапарк дуже гарний. Але там і дня не вистачить. Або треба їхати в будній і з самого ранку. Бо він дуже великий. Кожен раз буваю там, якщо є можливість заїхати.
автор Мафиозная • 17 июля в 15:33
Ответ дляСумка з негодою
всьо
Це?)))
Сумка з негодою• 17 июля в 15:34
Ответ дляМафиозная
Це?)))
нет, не на територии парка
БезПаспортаНеПродаю• 17 июля в 15:40
Ответ дляМафиозная
Це?)))
Авторе, ігристе на сніданок в Іспанії є в більшості 4*, і навіть у деяких 3*. Ви так не знайдете)))
ЭтаваНиМожетБыть• 17 июля в 15:45
Ответ дляМафиозная
Це?)))
Я була в першому з вашого скріна, ось два тижні як повернулась. Гарний готель. В Порт Авентура гарно, але ну дуже багато людей. Якщо готові по годині в кожній черзі стояти, то їдьте. Море в Свлоу дуже гарне, але людей також овердофіга.
автор Мафиозная • 17 июля в 15:46
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Ой не дуже готова до черг(
А якщо їхати в кінці літа?
ЭтаваНиМожетБыть• 17 июля в 15:46
Ответ дляМафиозная
А для малих 3 років є шось в авентурі?
Повно
ЭтаваНиМожетБыть• 17 июля в 15:49
В минулому році були в Енерджеландії під Краковом. Мені сподобалось більше, ніж Порт Авентура. Аквапарк дуже великий і класний. Але також черги на популярні атракціони.
автор Мафиозная • 17 июля в 15:50
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
І ближче
ЭтаваНиМожетБыть• 17 июля в 15:53
Ответ дляМафиозная
І ближче
І клімат пом´якше. В Іспанії пекло зараз.
БезВзяток• 17 июля в 15:54
Були місяц тому в Енерджеландії. Супер. Сучасний, зручний, є аквапарк Так що в спеку можна освіжитися в басейнах. Багато місць з ’туманом’. . Дуже великий) гірки просто бомбезні. Черги , як на мене не великі. Довше 10 - 15 хв ніде не чекали. Були в неділю.
Їжа та напої дорого.Але можна взяти з собою.
Зручні кабіни для речей біля кожного атракціону.
автор Мафиозная • 17 июля в 16:09
Ответ дляБезВзяток
Дуже дякую вам😀
автор Мафиозная • 17 июля в 16:09
Ответ дляБезВзяток
Але якщо порівняти
З дійснейлендом в Парижі
То як?
Ку ка ку ка ку• 17 июля в 16:16
Ответ дляЩось не спиться
Скільки днів краще виділяти на европарк?
КошкинДом• 17 июля в 16:17
Я даже и писать ничего не хотела, т.к. из списка нигде не были.
Но в Енерджиландию будем ехать 3раз.
В том году были, в начале высокого сезона(23.06). Попали в вс и без очередей. Ехали с 1,4годовасом. Даже с таким пупсом было где полазить.
В этом году чуть больше развлечений для нас открыто(с 90см).
Налитое яблочко• 17 июля в 16:18
Вы хотите море рядом с аттракционами? Тогда Салуа в Испании.
Cauri• 17 июля в 16:25
Были во всех из вашего списка, только ПортАвентура рядом с морем
А я з косою• 17 июля в 16:44
Була в Порт Авентура в Салоу і в Сіам парк на Тенеріфе. Обидва в Іспанії, обидва на морі. Але Порт Авентура топчик
E-ducate• 17 июля в 16:53
З вашого списку - Європа-парк, Тіволі, порт Авентура і два Леголенди (Німеччина і Данія). Усе має свої родзинки, усе цікаво.

Чекаю відкриття кордонів, щоб молодшій дочці (5 років) показати Лоро парк на Тенеріфе, знаю, що вона буде у більшому захваті від тварин, ніж від атракціонів.
Орієнтуйтесь по своїх і дитини інтересах.
Леголенд в Німеччині об´єднували з музеями техніки і БМВ в Мюнхені, бо сину це було цікаво.