Цветов Мне срочно• 17 июля 2025

Де шукати прохідну аптеку з гарною зп?

Хочу змінити аптеку, оскільки в своїй і графік не підходить, і плани не виконую бо не сама на зміні, а плани високі. Моніторила на работа юа, ворк юа, скрізь одне й те саме.
Помеха справа• 17 июля 2025
Ходите по аптекам, которые считаете проходными, оставляйте ваше резюме
автор Цветов Мне срочно • 17 июля 2025
Ответ дляПомеха справа
Це в основному аптеки при великих ТЦ, де штат і так повний
Дайте вподобайок• 17 июля 2025
Везде примерно одинаково. В проходных и план больше.
Свідок Перемоги• 17 июля 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Ну правильно. Свято место пусто не бывает.
Помеха справа• 17 июля 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Вы не можете знать полный он или нет.и даже если все укомплектовано сегодня, то завтра может открыться вакансия, а ваше резюме уже есть
автор Цветов Мне срочно • 17 июля 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Ну не знаю. Я в своїй більше 20 не маю, при тому що людей багато і працюю кожен день, але не одна на зміні, я в колег виторги кращі набагато ніж мої. А знайома працювала в великій аптеці і казала що 30 має спокійно, і працювала 3/3
Дайте вподобайок• 17 июля 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Так ваши коллеги тоже не одни на смене, а с вами, почему у них выторги лучше?
автор Цветов Мне срочно • 17 июля 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Ну дивіться пояснюю яка ситуація. Дівчата працюють з 8 по 22, графік 2/2. Основний потік людей з 19 по 22, за цей час можна реально круто набити касу. Я працюю з 9 по 18 відповідно, і за цей час люди є, але чеки такі собі в більшості...і так виходить що я не виконую план..
Дайте вподобайок• 17 июля 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
’Подорожник?’
А в полную смену почему не выходите? Конечно, в среднюю смену меньше выручка.
автор Цветов Мне срочно • 17 июля 2025
Ответ дляДайте вподобайок
’Подорожник?’
Доброго дня, бо в повну зміну є кому працювати. І я не знаю тепер
Дайте вподобайок• 17 июля 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Ясно. Тогда ищите такую аптеку, где нужны люди на полную смену. И необязательно большую. Иногда аптеки на окраинах лучше выполняют план, потому что там нет столько конкуренции, как в центре города.
Мудрецыха мира• 19 июля 2025
Расскажу свою историю. Работала в аптеке с хорошей проходимостью , план тянули,зп была норм.Меня перевели в среднюю смену ( как оказалось мы должны были меняться,но мой коллектив оказался гадюшником) и я год отработала с 10 до 18 и получала три копейки. Мои коллеги при этом меньше 18 тыс не получали .
Перешла в аптеку при ТЦ,где людей нет , планов нет , много свободного времени и ЗП от силы 12 тыс . Отпработала тут 2 года и сейчас хочу переходить в Подорожник. Но ставка там при наличии диплома 14 тысяч и если выполняет план то получаешь примерно 20-23 тыс . А план там выполнить очень трудно и мозг выковыряют ложечкой. Вот и думайте ...
Я не знаю где первостольник получает 30 тыс . Может в Киеве и есть такие зарплаты
автор Цветов Мне срочно • 21 июля 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Я в Києві працюю. 2/2 таки було краще набагато, але через зміну мотивації, зп просіла. Якщо раніше з перевиконаними планами я могла отримати 28 тисяч, то зараз 25 це в кращому випадку і то взимку коли плани перевиконані і ти один на зміні, і за день 200-250 чоловік на тебе одного, а це треба і людей відпустити, і товар прийняти, перевірити, розставити, інкасацію зробити, касову книгу заповнити, міні інвенти кожного разу на зміні. Зараз я 5/2, з 8 по 17 зазвичай, на зміні я не сама, це вже легше набагато, я не така втомлена, перестали навіть ноги боліти) але зп мені світить максимум 20 тисяч, думаю навіть і того не буде, може 17 отримаю. Я не знаю як правильно, в мене вища освіта є, можливо, спробую в фармацевтичну компанію влаштуватись, але там кажуть скажена конкуренція
автор Цветов Мне срочно • 21 июля 2025
Ответ дляМудрецыха мира
В нас завідуюча менше 30 не отримує