Я_з_Франека• 17 июля 2025

Сварки з чоловіком. Прошу поради.

В мене з чоловіком от сварки на пустому місці. Він якось усе перекрутить, потім мою думку скаже тільки своїми словами.
Я не можу зрозуміти це спеціально він робить чи ні, і просто такий характер?
В шлюбі 4 роки, ще на 100% не розкусила.
От кажу, наприклад, я йому "поїдь до своєї мами в село, перевідай". Відповідає "ні, в мене робота". Потім їде там ночує, я кажу, то ти ж сказав, що не поїдеш, маєш роботу. Ні, я не так сказав, я сказав що якщо закінчу роботу то поїду.
Це як розуміти?
Це просто приклад але це прямо реальна схема наших сварок.
Синди Кроуфорд• 17 июля 2025
Так ваш муж специально делает вид, что это вы не помните о чем был разговор
автор Я_з_Франека • 17 июля 2025
Ответ дляСтигла полуниця
А якщо ситуацію обернути іншою стороною. Наприклад, ’давай, поїдемо, відвідаємо твою маму’, разом. - Відповідь. Коли?
Ви сім´я. Поїздки - разом, якщо поїде сам, хай їде.
З іншої сторони, чому він має робити, на що ви йому вказуєте? В мене чоловік йде сам в гараж, коли хоче, провідує маму, коли сам спланує. Якщо мені щось треба, або якась робота, я озвучую і він сплановує свої дії сам. А не - піди туди, поїдь туди, принеси це. У нього є теж свої плани. Він же не каже - поїдь провідай свою маму і ви їдете.
Ви не так зрозуміли. Мабуть приклад поганий.
Ось вам ще.
- Не можна кидати сміття з балкону, люди он під нами сушать постільне.
-Добре.
Але ж хіба ти сам не розумієш цього?.
- Ти не так сказала. Ти сказала, що я прямо кидаю сміття людям на білизну, а я кидав збоку.
автор Я_з_Франека • 17 июля 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Питання як раз в тому, що Ви йому вказуєте, що робити. Він сам на рибалку не поїде без Вашіх вказівок?
Мій коментар 32. Там я привела інший приклад.
А у нас макарошки• 17 июля 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Ось вам ще.
-Добре.
Але ж хіба ти сам не розумієш цього?.
Автор, муж конечно свинья, бросать мусор с балкона это пипец. Но, и вы душнила ещё та. Нельзя просто сказать, не делай так. Зачем вы его поучаете? Зачем ото ваше - але ж хіба ти сам не розумієш цього? Вы ему не мамка.
автор Я_з_Франека • 17 июля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Це вигаданий приклад, як і про маму. Не буду ж я на форумі прямо слово в слово сімейне життя викладати. Але приклад повністю відображає саму схему цих перекручувань.
Стигла полуниця• 17 июля 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Ось вам ще.
-Добре.
Але ж хіба ти сам не розумієш цього?.
Не зрозуміла? Позамітав кімнату і викинув сміття з балкону? Чи вибивав килим на балконі?
автор Я_з_Франека • 17 июля 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Приклад вигаданий.
Говорю відверто• 17 июля 2025
Неадекват , а все ж таки є баба, ось так і каже щоб були відмазки якщо що, а ви «розкусуйте».
Бігти треба від такого відношення, поки дітей нема!
А у нас макарошки• 17 июля 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Так не заставляйте его перекручивать слова.
- не бросай мусор с окна
- хорошо
Все, тема закрыта
На_оба_рот• 17 июля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
- не бросай мусор с окна
- хорошо
Все, тема закрыта
он бросает дальше, гы
Говорю відверто• 17 июля 2025
Ответ дляНа_оба_рот
когда попросит есть сразу не насыпать?
подождать 4 часа типа это мое решение его покормить, а не он указывает
А он собака, чтоб корм насыпать? Обычно суп наливают, еду кладут!
А у нас макарошки• 17 июля 2025
Ответ дляНа_оба_рот
он бросает дальше, гы
А если она его будет долбить нравоучениями, он изменится?)))
Протру пилюку• 17 июля 2025
Вам явно скучно...йдіть на роботу і там шефу мозок закулупуйте або ділом займіться
Говорю відверто• 17 июля 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Ось вам ще.
-Добре.
Але ж хіба ти сам не розумієш цього?.
Боже, воно шей бидлота😳 жесть!
автор Я_з_Франека • 17 июля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
- не бросай мусор с окна
- хорошо
Все, тема закрыта
-не бросай мусор с окна.
-хорошо, но ты сказала, что я бросаю. А я не бросал прямо, я рядом бросал.
И закрыта ли тогда тема?
На_оба_рот• 17 июля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
зачем долбить, можно вдвоем, как два дебила бросать мусор на чужую стирку, гы
автор Я_з_Франека • 17 июля 2025
Ответ дляПротру пилюку
15 років успішно працюю. Ще питання у вас є до моєї роботи?
Ждушечка• 17 июля 2025
1 если он молчаливый, то может 2-ю половину фразы не договаривать.
Я не пойду, у меня работа - пойду когда закончу.
2. Раздражает контроль, пойди сделай и т..д. Тут вам много писали на эту тему и даже писали как изменить форму обращения
3. человек противоречие, сформировано тоже контролем родителей ранее или травмой.
Делает только то, что сам решил - указание не выносит. У детей бывает и хорошо заметно.
Иди спать, нет мне кушать, сказку, писять и т.д
4 газлайтинг ( почитайте, что это такое)- я тебе такого не говорил, тебе кажется. Тысама дура придумала.
В общем мало ли что это может быть, пробуйте разные советы и модели поведения.
автор Я_з_Франека • 17 июля 2025
Ответ дляЖдушечка
Він мовчазний, це є. Аж занадто. Буває щось говорить так довго, що я би вже тричі це проговорила.
Мексиканочка• 17 июля 2025
А ссоритесь то из-за чего? На данном примере, какая причина ссоры? Ну, получилось у него заехать к маме, сначала думал, что не получится, но закончил раньше работу и заехал... Вы же сразу ему - ты ж говорил, что работа и не поедешь - вот он и оправдывается сразу, что не говорил... Зачем ссориться, заехал к маме и хорошо...
Мій не такий• 17 июля 2025
У мене теж таке інколи робить чоловік, але я одразу істерична, коли таке відбувається, бо ненавиджу газлайтинг навіть мінімальний
Можу істерити та кричати у відповідь, тому думаю, ми один одного варті
Протру пилюку• 17 июля 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Значить міняйте на ту де більше спілкування/інтриг/підколок
автор Я_з_Франека • 17 июля 2025
Ответ дляМій не такий
Я теж кричу. Спочатку мовчала. А потім вже не змогла, бо це ж витримати тяжко.
автор Я_з_Франека • 17 июля 2025
Ответ дляПротру пилюку
Спілкування я люблю, а інтрири і підколки ні.
Ждушечка• 17 июля 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
для флегматиков это очень характерно. Они пока фразу скажут, ты уже 3 раза сказал другое( особенно, если холерик)) и подумал, что он хотел сказать и уже начал говорить другое)) Темперамент - это то , с чем рождаются - это не лечится. Это неизменно всю жизнь. Как в любом темпераменте есть достонства и недостатки
Надо ждать, делать паузу, пока закончит фразу.
Директриссимо• 17 июля 2025
з вашого прикладу виходить, що ви щепляєтеся до кожного слова
А у нас макарошки• 17 июля 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
-не бросай мусор с окна.
И закрыта ли тогда тема?
Да, закрывать тему, а не ссориться
Если не дошло с первого раза и продолжает , просто скажите ещё раз
Поймите, он не ребенок, ему ваши нравоучения не нужны. Если и правда такое было, верните маме на перевоспитание
Если пример надуманный, и в жизни он нормальный, то дайте ему самому решать , когда и куда ехать
Черговий по кухні• 17 июля 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Приклад вигаданий.
А можна реальний? Чи там прям щось геть збочене?
автор Я_з_Франека • 17 июля 2025
Ответ дляДиректриссимо
А ви би своєму промовчали?
Ждушечка• 17 июля 2025
Ответ дляМій не такий
у газлайтинга есть цель.
Это совсем не обязательно газлайтинг