Я_з_Франека• 17 июля 2025
Сварки з чоловіком. Прошу поради.
В мене з чоловіком от сварки на пустому місці. Він якось усе перекрутить, потім мою думку скаже тільки своїми словами.
Я не можу зрозуміти це спеціально він робить чи ні, і просто такий характер?
В шлюбі 4 роки, ще на 100% не розкусила.
От кажу, наприклад, я йому "поїдь до своєї мами в село, перевідай". Відповідає "ні, в мене робота". Потім їде там ночує, я кажу, то ти ж сказав, що не поїдеш, маєш роботу. Ні, я не так сказав, я сказав що якщо закінчу роботу то поїду.
Це як розуміти?
Це просто приклад але це прямо реальна схема наших сварок.
Це як розуміти?
Директриссимо• 17 июля 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
А ви би своєму промовчали?
Я не гризу свого за пустяки.
Мир Мир Мир!• 17 июля 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Ви не так зрозуміли. Мабуть приклад поганий.
Ось вам ще.
- Не можна кидати сміття з балкону, люди он під нами сушать постільне.
-Добре.
Але ж хіба ти сам не розумієш цього?.
- Ти не так сказала. Ти сказала, що я прямо кидаю сміття людям на білизну, а я кидав збоку.
Ось вам ще.
-Добре.
Але ж хіба ти сам не розумієш цього?.
Дикарь какой то🤨
Дочитала что это выдумка. Автор, вы тоде странная. Приведите реальный пример
Я_з_Франека
• 17 июля 2025
Ответ дляЖдушечка
у газлайтинга есть цель.
Это совсем не обязательно газлайтинг
А яка ціль?
Ну я ще ж добре пам´ятаю, що кажу, хоть він і перекручує.
Доречі, в нього і мама така.
Я_з_Франека
• 17 июля 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Дикарь какой то🤨
Як мені бути не странною з таким чоловіком))))
Ждушечка• 17 июля 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
-не бросай мусор с окна.
-хорошо, но ты сказала, что я бросаю. А я не бросал прямо, я рядом бросал.
И закрыта ли тогда тема?
Перевожу его слова : он принял ваши слова и считает, что исполнил, как понял.
Если недовольны делайте коррекцию своего указания.
И тут еще вопрос, можно ли раздавать указания взрослому человеку. Приказания надо переводить в сотрудничество.
Ждушечка• 17 июля 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
А яка ціль?
Доречі, в нього і мама така.
это долго обьяснять, я поэтому сразу написала - прочитайте.
газлайтинг - это разновидность абьюза, подавления.
Потребую апгрейду• 17 июля 2025
Ответ дляЖдушечка
у газлайтинга есть цель.
Это совсем не обязательно газлайтинг
Не завжди, наприклад, у нарцисичного газлайтингу немає цілі, вони реактивні, то у психопатів є цілі
Я_з_Франека
• 17 июля 2025
Ответ дляЖдушечка
Ви правда не розумієте?
Проблема не в указаніях. А в ’не поїду, поїду, я так не казав’.
Айпишница• 17 июля 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Питання не в тому.
Не обращайте внимания, ей везде надо свои 5 копеек вставить, даже если сказать нечего. Хоть что-то, но ляпнуть - как правило, получается что-то глупое.
Я_з_Франека
• 17 июля 2025
Ответ дляЖдушечка
’Я не кидав, я кидав але не з тієї сторони.’ То хіба ж це не кидав?
Я_з_Франека
• 17 июля 2025
Ответ дляЖдушечка
Добре почитаю, дякую.
Мій не такий• 17 июля 2025
Ответ дляЖдушечка
у газлайтинга есть цель.
Это совсем не обязательно газлайтинг
А що тоді? Цікаво стало
Айпишница• 17 июля 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Ось вам ще.
-Добре.
Але ж хіба ти сам не розумієш цього?.
Ось вам ще.
-Добре.
Але ж хіба ти сам не розумієш цього?.
А вы у него пробовали спрашивать, почему он так перекручивает? Может, он как-то так реально воспринимает?
А вообще, вы просто ещё не притерлись, мне кажется ) по такой ерунде нечего ссориться вообще
Я_з_Франека
• 17 июля 2025
Ответ дляАйпишница
Питала прямо, чому так. Ну він у 40 років може відпости ’тому’ або ’не знаю’. Як підліток ніби. Мені часом здається, що він не доріс ще мізками до 40 років.
Я_з_Франека
• 17 июля 2025
Ответ дляwolfhits@
Можу порекомендувати книгу, яка в свій час мені допомогла багато чого зрозуміти, хочете?
Кажіть
Наша взяла• 17 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
А коно він багатьох по черзі перевідує?
Може : провідати, відвідати?
Що таке ´коно´?
Божий одуванчик• 17 июля 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Ось вам ще.
-Добре.
Але ж хіба ти сам не розумієш цього?.
Ось вам ще.
-Добре.
Але ж хіба ти сам не розумієш цього?.
,
Ждушечка• 17 июля 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Ви правда не розумієте?
в этом примере этого нет, я говорю только об этом примере. Вы привели пример, давайте оставаться в рамках обсждения примера.
Ждушечка• 17 июля 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
-не бросай мусор с окна.
И закрыта ли тогда тема?
А я не бросал прямо, я рядом бросал.
Т.он понял так, как исполнил.
Я не знаю, закрыта ли тема.
Если отткда летит все равно на белье соседяи, то так и скажите.
Или скажите, что вообще нельзя бросать мусор из окна. Я же не знаю, какой мусор и какой этаж и почему если сбоку он бросает, то это не считается.
Ижнь процесс понимания и договора.
Вы говорите - так нельзя, он скорректировал, вым не так? - вы корректируете.
Т.он понял так, как исполнил.
Я не знаю, закрыта ли тема.
Ижнь процесс понимания и договора.
Ждушечка• 17 июля 2025
Ответ дляМій не такий
А що тоді? Цікаво стало
для диагноза здесь очень мало информации.)
Он может врать, манипулировать, реально не понимать. Я не ясновидящая.
Против манипуляций правда, простота и уверенность в себе очень хорошо работают.
То о чем я тут пишу.)