Не пью, не курю• 17 июля в 20:22
Карпати потягом. Перевірка чоловіків
Вітаю! Підкажіть, яка ситуація зараз у Буковелі та навколишніх курортах, якщо їхати з чоловіком. Документи в порядку. Є бронь.
Хто відпочивав нещодавно, що по перевірках на вокзалах, вулицях?
Полонянка SexShop-а!• 17 июля в 20:23
Якщо є бронь , хвилюватися нічого.
Ми їздимо всюди і без проблем.
Не пью, не курю
• 17 июля в 20:24
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Якщо є бронь , хвилюватися нічого.
Ми їздимо всюди і без проблем.
Дякую
Советчица Года• 17 июля в 20:27
Автор , що вам дасть досвід інших ? В чоловіка бронь, живемо на заході й часто їздимо , в тому числі і в Буковель й околиці, ТЦК зустрічаємо рідко , майже ніколи. Але без броні оте ’рідко ’ може мати погані наслідки
Пацелуйнитуда• 17 июля в 20:30
Я видела поездом на остановках вокзала в Сваляве и Ужгороде проверяли.
Как они действуют при броне не знаю,куча видео что эти сволочи затягивают людей в бусы,а имели те люди бронь или нет-как знать??
Бесбардак• 17 июля в 20:31
Ответ дляИринашка
Такое впечатление,что у всех бронь,вот по темам даже,кто тогда служит))
Так тема про бронь, вот и описываются те, у кого мужья на брони.
Полонянка SexShop-а!• 17 июля в 20:33
Ответ дляПацелуйнитуда
В Закарпатті перевіряють частіше. На перевалі пости теж стоять. Всі документи і огляд авто
ЛюблюДевчонок• 17 июля в 20:34
Ответ дляИринашка
кто служит, ім некогда писать)
ЛюблюДевчонок• 17 июля в 20:34
В Буковелі не бачу нікого навіть у військовій формі, на вокзалі також не бачила.
Пацелуйнитуда• 17 июля в 20:34
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Я бачила блок пости у тому році,коли маршруткою їхала,в цьому не довелося ,тільки потягом.
Але судячи з відео з фб от Купрія їх дохера стоїть і по 5-6
Полонянка SexShop-а!• 17 июля в 20:35
Ответ дляПацелуйнитуда
Ми часто їздимо через перевал, то перевіряють. Але автору в Івано франківську область
Пацелуйнитуда• 17 июля в 20:36
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Саме там я їх бачила в тому році.
Коли їхала у Косів
ПультОт_БМВ• 17 июля в 20:36
Ну, всяке може бути. Може й спакують вашого чоловічка. І це можна зрозуміти, адже комусь треба захищати нашу мову! Що робити, якщо захисники закінчуються? Ви ж не хочете, щоб прийшли кацапи і заборонили нам мову?
ЛюблюДевчонок• 17 июля в 20:39
Ответ дляПультОт_БМВ
може ви підете за язик? він же радной ваш?))
Пиу!Пиу!• 17 июля в 20:42
Ответ дляИринашка
а если не бронь, то инвалид или волонтер
так и есть
Боневтікла• 17 июля в 20:45
Ответ дляПультОт_БМВ
вы так написали жестко, может нашим ’не мовным’ выйти из окопов? тогда все и мовные будут переселенцами. или вы нас немовных потом на майдане будете казнить?
Пиу!Пиу!• 17 июля в 20:49
Ответ дляИринашка
Волонтеров прям не трогают? Так резко все волонтёрами станут))
разговор со знакомой
ой, а какие планы на лето, мы вот вчетвером на море едем
как вчетвером, и муж?
ну конечно, он волонтер, можно спокойно выезжать за границу
как вчетвером, и муж?
Полонянка SexShop-а!• 17 июля в 20:50
Ответ дляПиу!Пиу!
разговор со знакомой
как вчетвером, и муж?
За кордон можуть не тільки волонтери виїжджати.
Пиу!Пиу!• 17 июля в 20:51
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
назовите всех кого знаете, не военных
Малая еще та• 17 июля в 20:51
Ответ дляПультОт_БМВ
Ну так заканчиваются,так население не резиновое,а у кацапов резиновое,у них тупо численность больше,сколько б Украина не мобилизировала,кацапы в 100 раз больше мобилизируют
Пиу!Пиу!• 17 июля в 20:51
Ответ дляМалая еще та
ну не в сто, а в три
Малая еще та• 17 июля в 20:52
Ответ дляПиу!Пиу!
разговор со знакомой
как вчетвером, и муж?
Тоже покупается волонтерство
Пиу!Пиу!• 17 июля в 20:52
Ответ дляМалая еще та
Тоже покупается волонтерство
да, как и все остальное
Малая еще та• 17 июля в 20:53
Ответ дляПиу!Пиу!
ну не в сто, а в три
Та все таки...ну не равно призываемся
Пиу!Пиу!• 17 июля в 20:53
Ответ дляМалая еще та
Та все таки...ну не равно призываемся
не равно это да, к сожалению
Полонянка SexShop-а!• 17 июля в 20:54
Ответ дляПиу!Пиу!
назовите всех кого знаете, не военных
Батьки 3х, інваліди, опікуни, піклувальники, лікарі, бізнесмени і їх заброньовані працівники, спортсмени, музиканти
Це тільки частина