Пушап Мі мі• 17 июля 2025

Хто дивився Спіймати Кайдаша?

Там є сусідка Тетяна у Кайдашів. Не зрозуміла, хто батько її другої дитини?.
Апофиозная• 17 июля 2025
Тетяна писала в листі, і коли Карпо прийшов, щоб записати дитину і спитав чи вона його, то Таня глянула в очі і запитала:’ Ти так нічого і не поняв’
Пилосмок працює• 17 июля 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
Вдруге?Першого разу хватає дякую)))Схоже це кіно навмисно зняли щоб принизити українців і показати їх дикунами рагулями!
Ну, фильм снят на основе классики. Кайдашеву сім´ю читали ж в школе?
Борисфенка• 17 июля 2025
Вона сама не знає, і обидва брата не знають. Одного з Кайдашів, скажемо так.
Пишу, не читаю• 17 июля 2025
У кожного глядача своя версія, моя тема після перегляду зайняла сторінок 30
Апофиозная• 17 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Ну Карпо там довго ходив, а Лаврін тільки одну ніч
Замулена ріка• 17 июля 2025
Ответ дляАпофиозная
а до того, як прийшов Лаврін, Тетяна казала Карпу - ти чого стежку до мене забув
Борисфенка• 17 июля 2025
Ответ дляАпофиозная
І що? Карпо з Мотрею 8 років спав і все ніяк.
Чесно брешу• 17 июля 2025
Ответ дляПишна молодиця
Не змогла дивитися і слухати дикий суржик
Тоже не смогла смотреть, но не из-за суржика, а из-за тупизма.
Апофиозная• 17 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Бо їх бабка прокляла на весілля, щоб в них дітей не було. І завагітніла Мотря після того, як в Тані життя склалося
Девальвация• 17 июля 2025
Ответ дляАпофиозная
Розшифруйте. Я так нічого і не зрозуміла
Все буде Україна• 17 июля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
ЖПТ:
Тож відповідь така:
👉 Хто батько другої дитини Тетяни — невідомо. У серіалі це не уточнюється.
Да, так и есть. Сценаристка сама об этом везде сказала.
Борисфенка• 17 июля 2025
Ответ дляАпофиозная
Відворот зробила, думаєте?
Насправді у Карпа низька фертильність, а у Лавріна висока, тому і з одного разу могло бути. Мелашка швидко завагітніла після весілля, двох народила, і більше сексу не хотіла, щоб третє не народилося. Лаврінові сперматозоїди точно в порядку.
Пишна молодиця• 17 июля 2025
Ответ дляЧесно брешу
Це теж.
Дуже люблю старі українські кінофільми.
За двома зайцями, Наталка Полтавка, Королева бензоколонки, Сватання на гончарівці, Ніч перед Різдвом та інші. Там теж є суржик але він лагідний, добрий, милозвучний, а в цьому ’ шедеврі’ сучасного кіномистецтва просто примітивний і важкий
Все буде Україна• 17 июля 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
Коли я вперше побачила цей серіал я була в шоці.Що це?Де саме живуть такі дикуни..?І чому це подобається
Обычные люди в сёлах. Показана реальная жизнь.
ДеньгиНеСдаю• 17 июля 2025
Ответ дляПукимончиг
Ну по сюжету так и было, что сама не знала. Они решили, что Лаврин, когда думали, что Карпо бездетный, а оказалось то детный. Может я что то забыла, давненько смотрела.
Так і є.
Тим що вияснили Карпо не бездітний дали зрозуміть, що то була його дитина.бо Танька в цьому не сумнівалась тоже
Все буде Україна• 17 июля 2025
Ответ дляПукимончиг
Считаю, что Лаврин, т.к. у него дети получаются быстро и с первого раза.
ДеньгиНеСдаю• 17 июля 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
Дивовижно наскільки ми всі різні і яке дивне сприйняття.
Може, розуміють серіал ті, хто як я в селі виріс і жив.
Тоді все так було в ті часи в селах. І мова, і обстановка, і люди.
Це не серіал, це життя
Апофиозная• 17 июля 2025
Ответ дляДевальвация
Тетяна писала в листі перед тим як травилася, що дитина Карпа.
І була сцена, розмова Карпа і Тетяни, він перепитував чи то його дитина.
Та і взагалі ніхто не сумнівався, що то Карпа дитина, поки Мотря про справку не розказала, що він бездітний.
Девальвация• 17 июля 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Так і є.
Насправді, жінка не може знати, чий сперматозоїд запліднив її яйцеклітину.
ДеньгиНеСдаю• 17 июля 2025
Ответ дляПишна молодиця
Це теж.
Дуже люблю старі українські кінофільми.
Так і говорять в селах, ще і похлєщє.
То зрозуміють тільки вихідці з таких сіл
Все буде Україна• 17 июля 2025
Ответ дляАпофиозная
Та Танька і сама не знала. Спить з усіма підряд.
Пишна молодиця• 17 июля 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Так і говорять в селах, ще і похлєщє.
Я була на виставі Кайдашева сім´я, так ніхто мову не нівечив.
В селах буваю в Вінницький області є трохи але не так
ДеньгиНеСдаю• 17 июля 2025
Ответ дляПишна молодиця
При чому тут вистава за класикою і сучасний серіал
Борисфенка• 17 июля 2025
Ответ дляПишна молодиця
Звичайна жива мова. Серіал класний, жалко, ще не буде продовження.
Пишна молодиця• 17 июля 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
А серіал не за класикою відзняли?
Іван Нечуй- Левицький мабуть теж ні до чого
ДеньгиНеСдаю• 17 июля 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Ви занадто прямо дивитесь і зверхньо. Нам так хотіли її показати на початку, але вона виявилась більш глибока і розумна дівчина.
Вона не сумнівалась, що Карпа і так його не змогла розлюбить.
Потім навмисно показали як змінилось її життя і що вона може бути іншою, не дурепою якою всі вважали.
Вона не сумнівалась, що дитина Карпа
’Ти так нічого і не поняв’
Доречі, є режисерська версія серіалу. І там ця сцена їхньої розмови вкінці на кухні в старій хаті більш ширша і там більш зрозуміло, що Карпа
ДеньгиНеСдаю• 17 июля 2025
Ответ дляПишна молодиця
А серіал не за класикою відзняли?
Ні, не за класикою. Абсолютно.
Інший сюжет, інша історія.
Тільки головні герої один одному приходяться як в книзі
Видна міленіалка• 17 июля 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
Обычная жизнь обычный людей как раз.

По теме, а непонятно , получается, что и Карпо мог быть отцом.
Пишна молодиця• 17 июля 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Ні, не за класикою. Абсолютно.
Інший сюжет, інша історія.
А це що?
Спіймати Кайдаша»[6] — український 12-серійний телесеріал 2020 року[5][7][8]. Стрічку створила компанія «ПроКіно» для телеканалу СТБ. Сценаристка та виконавча продюсерка проєкту — Наталка Ворожбит. За основу сюжету телесеріалу взято повість Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім´я».
Видна міленіалка• 17 июля 2025
Ответ дляАпофиозная