Чемна панночка• Изменено 18 июля 2025

Ситуація на дитячому майданчику

Моєму сину 11 місяців, вже ходить. На гірці прикріплене різнокольорове колесо. Він підійшов до нього і почав крутити. Раптом підбігає хлопчик на вигляд 3 роки, відганяє мого від колеса і сам починає крутити. Мій плаче, я відводжу його. Мама старшого хлопчика просто підійшла і ніяк не реагувала. Через кілька хвилин бачу, що біля колеса їх вже немає, ми з малим знову підійшли і він почав крутити. Знову звідкись вистрибує цей старший хлопчик, агресивно відштовхує мого, ще й крикнув йому щось у вухо. Мій заходиться в плачу, заспокоїти його я вже не можу. Кажу тій мамаші: виховуйте дитину, пояснюйте, що не можна проганяти інших дітей, відбирати іграшки і так далі. Вона каже: - Вот ваш будєт в таком возрастє і я посмотрю, как ви воспітаєтє. І в сад пойдьотє, увідітє. Всєм рот нє закроєш.
Я: - Відведіть його звідси, він вдруге довів дитину до сліз. Мій спокійно грався.
Вона: - Я нє собіраюсь нікуда отводіть.
І ми вимушені були піти додому, бо мій дуже сильно плакав. Коли її син відштовхнув мого вперше, я навіть не особливо обурювалася, просто ми з ним відійшли. Але коли той зробив таке вдруге, а мамка не зробила йому зауваження, ще й почала мене відчитувати за зауваження в їхній бік, це вже було занадто.
До речі, я не бачила, щоб цей хлопчик так підбігав до старших. Абʼюзить тільки однорічних малюків. Бачу, що інші мами мовчать, але я на таке мовчати не можу. Проблема в тому, що майданчик тут тільки один, вона гуляє з дитиною щодня і я щодня. Як би ви поводилися?
мадам Везувий• 18 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
Так, наступний раз скажу, як тут ви всі порадили: ’Синку, не зважай на нього, з цим хлопчиком ніхто не хоче гратися, і мама його не любить, і невихований він’)) Мамашу порве на шмаття від злості))
Этим вы покажете только собственное бескультурье. Воспитанному человеку даже в голову бы такое не пришло.
И ещё. Вы сидите в декрете, в отличие от других мам не привязаны к рабочему времени у них на предприятиях и в детских садах. Чтобы не было таких ситуаций, выводите свою манюню когда других детей на площадке нет. С 5 утра до десяти у вас есть целых 5 часов нагуляться.
То что вы водите своего ребёнка на площадку когда там бегают старшие дети которые могут случайно толкнуть - исключительно ваша проблема и вина.
Чесно брешу• 18 июля 2025
Ответ дляКрапипопка
И у меня бусинки, 28 лет и 16
Нехай будуть здорові всі бусінки
ніколи такого не було• 19 июля 2025
Ответ дляКрапипопка
Мне кажется я тоже неадекватная была, когда дети были грудного возраста, правда я к людям не приставала, просто про себя слала лучи поноса всем кто мешал спать моим детям .
Ну это понятно, особенно когда только нашёл тихое место, приспал, а тут пришли и орут. Все такими были. Но вы ж не подтаваливаете к уже играющим детям на стадионе и не говорите им уйти потому что вам нравится именно это место, а ребёнку надо спать? Это странновато выглядит. Я вообще помню, что когда малые родились, был 2011 год и были популярны петарды. Поверьте я не только понос желала. Один раз даже поймала наглеца))))
Пупс• 19 июля 2025
Ответ дляПерша скрипка
Для чого вести таку манюню вести на площадку?
А де манюні гуляти?
Перша скрипка• 19 июля 2025
Ответ дляПупс
А де манюні гуляти?
В 11 місяців? Будь де де мягко падати.
Топтунша• 19 июля 2025
Ответ дляЧесно брешу
Так,абсолютно серйозно) якщо якась маман не виховує свою дитину,то це не мої проблеми. З адекватними батьками таких ситуацій не буває. Тож ’не обезсудьте’ як говориться. Виховуйте своїх дітей
Не боитесь,что потом выйдет папа и по-своему расскажет вам, а то и покажет- кто и как любит своего ребенка?
автор Чемна панночка • 20 июля 2025
Ответ дляFleurDeLyse
Я б захищала свою дитину, якби мою дитину хтось пихнув, а мамаша не реагує, я б теж пнула ту дитину. На місці тієї мами треба було вибачитися перед вами. Але ваш син ще дійсно замалий для дитячого майданчика.
Так, уся проблема в тому, що вона не вибачилася.