Чемна панночка• Изменено 18 июля в 09:35

        Ситуація на дитячому майданчику
Моєму сину 11 місяців, вже ходить. На гірці прикріплене різнокольорове колесо. Він підійшов до нього і почав крутити. Раптом підбігає хлопчик на вигляд 3 роки, відганяє мого від колеса і сам починає крутити. Мій плаче, я відводжу його. Мама старшого хлопчика просто підійшла і ніяк не реагувала. Через кілька хвилин бачу, що біля колеса їх вже немає, ми з малим знову підійшли і він почав крутити. Знову звідкись вистрибує цей старший хлопчик, агресивно відштовхує мого, ще й крикнув йому щось у вухо. Мій заходиться в плачу, заспокоїти його я вже не можу. Кажу тій мамаші: виховуйте дитину, пояснюйте, що не можна проганяти інших дітей, відбирати іграшки і так далі. Вона каже: - Вот ваш будєт в таком возрастє і я посмотрю, как ви воспітаєтє. І в сад пойдьотє, увідітє. Всєм рот нє закроєш.
Я: - Відведіть його звідси, він вдруге довів дитину до сліз. Мій спокійно грався.
Вона: - Я нє собіраюсь нікуда отводіть.
І ми вимушені були піти додому, бо мій дуже сильно плакав. Коли її син відштовхнув мого вперше, я навіть не особливо обурювалася, просто ми з ним відійшли. Але коли той зробив таке вдруге, а мамка не зробила йому зауваження, ще й почала мене відчитувати за зауваження в їхній бік, це вже було занадто.
До речі, я не бачила, щоб цей хлопчик так підбігав до старших. Абʼюзить тільки однорічних малюків. Бачу, що інші мами мовчать, але я на таке мовчати не можу. Проблема в тому, що майданчик тут тільки один, вона гуляє з дитиною щодня і я щодня. Як би ви поводилися?
Вона: - Я нє собіраюсь нікуда отводіть.

                    Витворунка• 18 июля в 09:34

		Можете назвать меня неадекваткой, но я бы пхнула и мальчика и мамашу, после второго раза, ещё и наорала бы так, что бы они обое заикались долго.

			Чемна панночка
		• 18 июля в 09:34

                        Ответ дляВитворунка

		От руки я б не розпускала, бо вона одразу б викликала поліцаїв.
Нік мені в тему... Чемна панночка))

                    Витворунка• 18 июля в 09:36

                        Ответ дляЧемна панночка

Нік мені в тему... Чемна панночка))
		А я бы распускала - око за око. Вы защищали своего ребенка от неадекватного Маугли, не дай Бог толкнет так, что Ваш головой ударится, травмируется. Мама-то за своим не смотрит. Кстати, на будущее, полиция на такое вряд ли приедет.

                    Перша скрипка• 18 июля в 09:36

                        Ответ дляВитворунка

		Якщо такі дорослі, то що ви чекаєте від 3 літнього малюка?

                    Перша скрипка• 18 июля в 09:37

                        Ответ дляВитворунка

		І показуєте, що ви повний неадекват

			Чемна панночка
		• 18 июля в 09:37

                        Ответ дляПерша скрипка

                        Для чого вести таку манюню вести на площадку?

		Бо він вже ходить. Там грається багато діток 1,2 та 1,4 міс...

                    культУра• 18 июля в 09:37

		Сделайте аналогично. Без ущерба детской психике, конечно. Будьте в 2х шагах от своего ребёнка и если увидите того ребёнка, если он подойдёт, то мягко не дайте ему играть рядом со своим. Это не страшно для ребёнка. Но может та мамаша дикарка поймёт по такой картинке, если слов не понимает. Сделайте раз, два раза так. Просто преградите ему доступ до того места, где ваш ребёнок играет.

                    СережкинаЯ• 18 июля в 09:37

		Поэтому я и не любила эти детские площадки...
Что автор хочет от 3х летки, когда там мамаша неадекват

                    Витворунка• 18 июля в 09:38

                        Ответ дляПерша скрипка

		Знаете, я никогда не стану забирать чужое и нападать первой, но вот отвечаю так, что второй раз трогать меня или моих близких желание у агрессоров не возникает. А Выможете глотать - такие люди, тоже, существуют, и имеют право на свой образ жизни.

			Чемна панночка
		• 18 июля в 09:38

                        Ответ длякультУра

		Я думаю, що він і мене відпихне.

                    Носки на подтяжках• 18 июля в 09:38

		А чого ви поруч зі своєю дитиною не сказали малому тому (не мамі, а малому) ’ще раз штовхнеш то вже я тебе штовхну!’ ?

                    Витворунка• 18 июля в 09:38

                        Ответ дляПерша скрипка

                        І показуєте, що ви повний неадекват

		А Вы - соплежуйка, и такой же пример подаете детям? Мне не подходит.

			Чемна панночка
		• 18 июля в 09:39

                        Ответ дляНоски на подтяжках

		О, на такі слова мамаша б визвірилася ’не угрожайте моему ребенку’

                    Бутербродница• 18 июля в 09:39

                        Ответ дляЧемна панночка

                        Я думаю, що він і мене відпихне.

		Надеюсь, вы удержитесь на ногах, не упадете и не начнёте плакать вместе со своим.

                    культУра• 18 июля в 09:40

		Делайте замечание тому малому. Говорите, что так не делают, что тебя же не толкают, в таком духе. А вдруг критика от чужой тёти повлияет?

                    Чесно брешу• 18 июля в 09:40

                        Ответ дляЧемна панночка

                        Я думаю, що він і мене відпихне.

		При тій мамі говорите малому:’ я не дозволяю тобі ображати мою дитину. Якщо твоя мама тебе не любить і не вміє виховувати ,то зараз це зроблю я’))

                    Носки на подтяжках• 18 июля в 09:40

                        Ответ дляЧемна панночка

		І шо? На ваші слова вона як зреагувала? Вам треба малому тому пояснити, що як буде себе так поводити получе

                    культУра• 18 июля в 09:41

		Просто так для вашего ребёнка сейчас пример, что отстаивать себя не надо, лучше уйти

                    Носки на подтяжках• 18 июля в 09:43

		Я як бачу, що якесь дитя ображає інших дітей, навіть не мою. Я одразу кажу ’ти шо робиш?! А ну перестань! Так не можна!’ Я навіть не дивлюся де їхні батьки

                    Ковбой Хагис• 18 июля в 09:43

                        Ответ дляЧемна панночка

		Трирічка також ходить. Чого ви свого не виховуєте, щоб обережним був серед дорослих та не рюмсав після кожної сварки? Мужик же росте, вже ходить, повинен і наслідки своїх дій вже усвідомлювати

                    dahashutka19• 18 июля в 09:43

		После первого раза , я бы стояла возле своего ребенка, что бы успеть убрать руку того мальчика. Если мама не обращает внимание , то говорите ребенку, что там делать нельзя итд

                    Marinamariana• 18 июля в 09:44

                        Ответ дляЧемна панночка

Нік мені в тему... Чемна панночка))
		Ой ну подошла бы полиция и что ? Вас бы в тюрьму посадили ?

                    Мамаша в бигудях• 18 июля в 09:45

		У меня был эпизод, когда на большой качеле в форме круга, где сидело много детей, в том числе и мой, попался быдло ребенок, не помню уже что он делал, но что-то противоправное, типа пихал других детей, я ему сделала замечание, он ответил что-то вроде «хочу и буду», и когда он пихнул моего ребенка, я пихнула его, это была секунда, я потом испугалась что он мог травмироваться, ну и что мне надо было идти искать его родителей, а не с ребенком драться, но это уже все пришло после, а инстинкт защитить своего был быстрее, и этот маленький говнюк свалил.

                    Ганцю в кєдах• 18 июля в 09:46

                        Ответ дляЧемна панночка

                        Я думаю, що він і мене відпихне.

		Да что вы совсем как марлевые трусы что ли???

                    Marinamariana• 18 июля в 09:46

                        Ответ дляЧемна панночка

                        Я думаю, що він і мене відпихне.

		Вы с 3 леткой не справитесь ?)

                    Ганцю в кєдах• 18 июля в 09:47

                        Ответ дляЧемна панночка

		Если он на подойдет больше, то я и угрожать на буду - вот ответ😜

			Чемна панночка
		• 18 июля в 09:47

                        Ответ дляMarinamariana

                        Вы с 3 леткой не справитесь ?)

		Ну дивіться, він мене відпихує, а тоді я повинна його відпихнути і знову стати на своє місце. Мамаша почне волати: ви нє імєєтє права прікасаться к моєму рібьонку