Ромашкинная• 18 июля в 16:37

        Дивна поведінка батька.
Я на 5-му місяці вагітності. Буває дзвонить, питає як я, як себе почуваю. Ну і кажу що там кров, наприклад здавала, чи що спину тягне. Не жаліюсь, просто кажу. І він починає: ну вас ніхто не змушував дитину заводити, ну ви ж для себе, а не для нас. Мене це вже страшенно дратує, так як ніхто їм і не казав що вони будуть глядіти, чи допомагати. Я завжди кажу що впораюсь і сама.
Як думаєте, у чому причина такої поведінки? Як би ви відповіли/вчинили на моєму місці?

                    кураГАЛЯ• 18 июля в 16:39

		Я так розумію, до Вашої вагітності батькові у Вашій сімʼї приділялося найбільше уваги

                    Щаслива Я• 18 июля в 16:40

		Та забейте. Родителей сложно понять. Редко, когда есть взаимопонимание.

                    Кашпо• 18 июля в 16:40

		Я так думаю, что так было всегда. Просто Вы или не замечали, или не хотели замечать. Я не верю, что любящий папа, который всю жизнь обожал детей будет такое говорить

			Ромашкинная
		• 18 июля в 16:44

                        Ответ дляКашпо

		Я в нього одна дитина, завжди носився зі мною, балував, а тут прямо як сказала що вагітна, то посипались такі перли. Хоча він же сам і питає. І постійно чую ’ой, зробила мене вже дідом, ой’. Наче він іще замолодий для цієїї ролі, хоча йому вже 52

                    ЗдохниПуйло• 18 июля в 16:46

		Я б сказала татові, що звісно для себе і ти не будеш приймати ніякої участі, абсолютно, ти будеш дідом, якого ніколи не бачили

                    Щаслива Я• 18 июля в 16:46

                        Ответ дляКидстаффовна

                        Я б перестала щось розповідати, обмежилась би все ок, нормально

		Кстати, я так и сделала.

Щаслива Я• 18 июля в 16:47

                        Ответ дляРомашкинная

		Не готов и несёт дичь. Не обращайте внимания. Ограничьте информацию.

                    Кашпо• 18 июля в 16:47

                        Ответ дляРомашкинная

		Ну 52 это действительно молодой. Я своих сделала дедом и бабушкой в 37 маме и 40 папе🤣🤣
А у друзей папа так сильно ждал внука, он так плакал, когда узнал о беременности, и когда внуку был 1 годик умер. И его жена больше всего плакала, что он не успел побыть дедом, а столько лет мечтал об этом

                    Працівниця року• 18 июля в 16:47

		У будущего дедушки идёт перестройка, типа как кризи среднего возраста. Пока он противится этой роли. Не спешите, если он для вас был хорошим отцом. Меньше жалоб и подробностей. Со временем может получится хороший дед. Ему надо привыкнуть к этой роли

                    Щаслива Я• 18 июля в 16:47

		А еще может ему не нравится зять, просто теперь такое вот лезет изнутри

Щаслива Я• 18 июля в 16:49

		Если б вы знали что мне моя мама сказала......так что у вас это пустяки. Но не стоит зацикливаться.

Працівниця року• 18 июля в 16:49

		А мама как реагирует, они у вас реально молодые у кого то ещё дети подростки в этом возрасте. Дайте родителям время привыкнуть.
Для детей чем больше родных людей их любят тем больше

			Ромашкинная
		• 18 июля в 16:50

                        Ответ дляЩаслива Я

		Зятя він якраз обожнює, постійно за нього питає, чи не ображаю я його. Просто скоріше за все ще не готовий. Він ще сам як дитина, любить смачно поїсти, понити про життя, серіальчики подивитись

                    Щаслива Я• 18 июля в 16:50

                        Ответ дляРомашкинная

		Ну ото значит перерастет)))))
Это не проблема
			Ромашкинная
		• 18 июля в 16:51

                        Ответ дляПрацівниця року

		Вони розлучені. У мами до нього двоє своїх дітей було вже, старшому 30, молодшому 27 буде, і двоє внуків

Гостра на язик• 18 июля в 16:52

                        Ответ дляРомашкинная

		Я тоже одна, но мой меня ненавидит с детства. Кстати, они живут с матерью до сих пор, это не ’папа’ выходного дня или вообще, который однажды ушел за хлебом

			Ромашкинная
		• 18 июля в 16:53

                        Ответ дляГостра на язик

		Мій не живе, але вони і розлучилися відносно недавно. Стосунки з ним завжди були кращі ніж з мамою, але вона відреагувала набагато позитивніше

Працівниця року• 18 июля в 16:54

		Значит дайте шанс папе стать дедушкой, он справится. У мамы вашей есть опыт а у него нет. И он ещё молодой. Нужно время привыкнуть и смирится что ты уже дед.
Не рассказывайте подробности, пусть муж будет больше поддержкой.

                    Безпорадна Кроко• 18 июля в 16:55

		помню, одна советчица писала диалог с мамой:
’’ - кто будет?
- мальчик
- блин , мальчик, ну ладно хрен с ним’’
’’ - кто будет?
- мальчик
- блин , мальчик, ну ладно хрен с ним’’

                    Королева ганделику• 18 июля в 17:07

                        Ответ дляРомашкинная

		Вже 52? Та він ще може і сам дітей наробити, якщо зустріне зацікавлену жіночку 35-40 років. Кумедно буде, дядько/тітка молодше за племінника (якщо ви на другу дитину ще наважитесь)

                    Ондатрова шуба• 18 июля в 17:08

                        Ответ дляРомашкинная

		не может пережить тот факт, что какой то левый чел в вас кончил

                    Доставучая• 18 июля в 17:10

		О,ми з братом майже одночасно повідомили про поповнення у наших родинах. Наш батько ніколи не відрізнявся толерантністю, але таке видавав
 типу : це вже остаточно вирішили, вже нічого вирішувати не будете?
До слова усі дорослі, самостійні люди,діти в обох бажані і єдині.
 типу : це вже остаточно вирішили, вже нічого вирішувати не будете? До слова усі дорослі, самостійні люди,діти в обох бажані і єдині.
Закусенец• 18 июля в 17:10

		Автор, а ви далеко живете? В різних містах, країнах? Як часто зідзвонюєтеся? Просто часто відстань стосунки віддаляє. Також ви дуже вразлива зараз. А людина може щось ляпнути і не подумати, що це образить. Бо вагітну жінку зрозуміє лише вагітна жінка. А оточуючи далеко не всі підбирають слова, вчинки. Тому тримайтеся, думайте за малюка, бережіть себе. Для вас зараз центр всесвіту - це ви та малюк. Інші нехай почекають, щоб на них ще нерви витрачати. Обійдуться.

			Ромашкинная
		• 18 июля в 17:14

                        Ответ дляКоролева ганделику

		У нього є дружина 47-и років, в неї є син і спільних дітей не планували. Я у нього народилася коли його батьку було меньше, ну і до того ж логічно, що якщо мені за 20 і я живу з чоловіком, то рано чи пізно у нас мали би бути діти

Королева ганделику• 18 июля в 17:17

                        Ответ дляРомашкинная

		І все таки ’ще 52’.
Не робіть з нього старого завчасно.
Кажіть про щось інше, ніж аналізи. Він лікар і може допомогти? Якщо ні, то нащо йому ваші аналізи? Може в нього теж не все ок і його тригерить.
Не робіть з нього старого завчасно.

			Ромашкинная
		• 18 июля в 17:17

                        Ответ дляЗакусенец

		Живу від нього в 10 хвилинах їзди, зідзвонюємося від сили раз на тиждень, раз на 2 тижні їздимо в гості. Не перший раз вже це каже, хоча знає що мене це чіпляє. Я намагаюся його зрозуміти, але, як тут і написали, на питання про свій стан, буду казати що все ок