У київському метрополітені стався конфлікт між пасажирами: дівчина вигукувала антиукраїнські репліки, зокрема ’Слава Росії’, після чого сторонній чоловік вдарив її по голові.
Відео сутички поширилося в Telegram-каналах, і правоохоронці дізналися про інцидент із соцмереж, повідомляє поліція Києва.
За словами очевидців, дівчина лаялася, образливо висловлювалася про українців і провокувала пасажирів вигуками на підтримку країни-агресора. Після удару декілька людей запропонували висадити її з вагона.
У поліції зазначили, що співробітники управління в метрополітені вже встановлюють усіх учасників події та вирішують питання правової кваліфікації інциденту.
’Закликаємо громадян дотримуватись законності. Якщо ви стали свідком правопорушення – повідомте правоохоронні органи’, – наголосили поліціянти.
КлавдіяЧерепиця• 18 июля 2025
Вы такие заголовки не пишите, ато не все любят читать большие тексты 😁
Ответ дляLudaSHS
Бачила відео в тг.
Але чоловік в білому застосовував насилля, може вона хвора. Це б документувати і подавати поліції, на ст про вихваляння рф, т д , є ж статті кодексу.
Цікаво, який результат розгляду справи буде.
Не може, а точно хвора. У бабулі така сусідка є, там московський патріархат на всю голову, пару разів ще до війни її хотіли в психушку. Зараз забили. Але точно, що лише хворе на голову може рашку любити
Ответ дляmamaМия
В відео кажуть пʼяна, але ж то щось ще в голові 🤷♀️ неадекватність.
Памʼятаю, дівчину теж трохи куку, Яка знімала киян що біжать в сховище і ржала.
КлавдіяЧерепиця• 18 июля 2025
Ответ дляCoffee is Love
Що за назви?
Это чтобы нас всех сюда призвать. Признайтесь, что уже были готовы скандалить 😁
Coffee is Love• 18 июля 2025
Ответ дляКлавдіяЧерепиця
Та я думала, свиноматки болотяні взагалі страх втратили
КлавдіяЧерепиця• 18 июля 2025
Ответ дляCoffee is Love
Я тоже, готовилась к схватке, а тут облом(
freedom_2015• 18 июля 2025
бачила ,мало дали .Треба було додатково викликати поліцію і нехай Служба Божа України перевірить її і родину
freedom_2015• 18 июля 2025
Ответ дляLis
Хвора якась. Зараз стільки людей на АД і транквілізаторах. А якщо напилась і того і того то добре що не кидалась на людей...
Ад не змушує кликати сосію
freedom_2015• 18 июля 2025
На правах реклами -Дівчата з Києва ,сьогодні зранку було попередження про обстріл у чатах військових ,майте на увазі
Обувь кожа• 18 июля 2025
Бляха муха, это же теперь будет топ тема на всей рашке....’посмотрите как избивают девушек нацисты’ ’ как ненавидят русский язык’ и т.д
Обувь кожа• 18 июля 2025
Ответ дляfreedom_2015
А был сейчас в Днепре, балистика была, прилет.
freedom_2015• 18 июля 2025
Ответ дляОбувь кожа
я про ніч і Київ ,але дуже співчуваю кожному місту
Обувь кожа• 18 июля 2025
Ответ дляНаодинцi
Её выкинули из вагона
Наши люди они такие💕
Я б таких сразу на депортацию, вывезти на границу и пусть пи-т на рашку.
Ответ дляОбувь кожа
Будет. Но они и так были бы, если ее пальцем никто не тронул
В Одессе помню тётка осенью вывесила рос флаг. Её никто не бил, вызвали полицию, в рф все равно из неё жертву- героиню слепили, мол ’нацики, надо таких как она защищать’ Правда потом выясни́лось, что она сама роддом оттуда
Ответ дляfreedom_2015
по тцк?