Сяду на шию, дорого!• 18 июля 2025

мікроавтобус чи автобус? З Польщі в Україну

Їду зазвичай Токобусом(автобус) виїжджаю в 10 ранку і приїжджаю аж в 22-23 наступного дня, ще є пересадка у Львові
Цього разу думала їхати бусиком, він на 8 пасажирів, кажуть що так набагато швидше, що можна приїхати вже в обід
Але не знаю, ніколи не їздила ними, чи буде зручно і чи дійсно приїду в обід
Та і ціна значно відрізняється. Може хтось має досвід, може щось порадите, що краще?
Кручу хвости• 18 июля 2025
бусиком может быть быстрее, знакомая недавно ехала. мы на большом автобусе ехали в Польшу - границы прошли за 9 часов, обратно в Украину - за 2 часа
Як ухурделю• 18 июля 2025
куди приїхати в обід?
автор Сяду на шию, дорого! • 18 июля 2025
Ответ дляЯк ухурделю
куди приїхати в обід?
До дому)
Да_Я_ТакаЯ_• 18 июля 2025
Все зависит от того завозят по адресам или нет и если завозят, сколько точек высадки будет до вас. Я недавно ехала туда и обратно, обратно дорога без учета таможни заняла почти на 10 часов дольше, чем туда.
Як ухурделю• 18 июля 2025
ви дивна) а де ваш дім? у 50 км від кордону чи у 1000 км
Ответ дляЯк ухурделю
Ну якщо я написала що автобусом я приїжджаю в 22 години вечора, а бусом можу вже в обід бути дома
То хто тут ’дивно’ читає?
Дуб береза• 18 июля 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
То хто тут ’дивно’ читає?
Таксі ще швидше буде.
сладкий_ноябрь• 18 июля 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
То хто тут ’дивно’ читає?
А обід для вас це яка година?
Госпожа Белладонна• 18 июля 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
До дому)
С этими бусика часто пишут такие проблемы, то высаживают не там, то крюк по Европе 500 км делают, водители неадекватные
Ответ длясладкий_ноябрь
А обід для вас це яка година?
Це допоможе вам дати відповідь що краще, автобус чи бус???
Ответ длясладкий_ноябрь
А обід для вас це яка година?
В обід це значить не ввечері, не пізно як автобусом
Може в 13 може в 15 годині
Чи може вам ще якось пояснити?
Ответ длясладкий_ноябрь
А обід для вас це яка година?
Може в 13 може в 15 годині
Чи може вам ще якось пояснити?
сладкий_ноябрь• 18 июля 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Може в 13 може в 15 годині
Чи може вам ще якось пояснити?
Тобто ви хочете 4-5 годин бути в дорозі з Польщі до України? 😂😂😂😂
Ну якщо ви на західній живете і будете вирушати з-під кордону Польщі, то так, можливо :))
Пишу вірші, дорого• 18 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Краще перечитайте уважно, ніж писати шопопало
сладкий_ноябрь• 18 июля 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Удалено администрацией...
автор Сяду на шию, дорого! • 19 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви дійсно цікава людина👌
Я писала що виїжджаю в 9 годин ранку і приїжджаю на наступний день о 22
А тут можу приїхати в обід, тобто теж добу бути в дорозі, але приїхати набагато швидше
Чи ви прочитали два слова і швидко захотіли показати яка ви ’ дотепна’ людина?🤦
Ответ длясладкий_ноябрь
Удалено администрацией...
сладкий_ноябрь• 19 июля 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Ви дійсно цікава людина👌
Я ж кажу, що у вас в голові каша і ви самі не памʼятаєте, які нісенітниці пишете
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну???? Виїжджаю в 10 ранку
Їду майже два дні
Щось не так??? Які 5 годин? Дамо, з вами все добре? Всі зрозуміли, окрім вас! То може ви задумаєтесь хоть трішки🤦