Срочнокпсихологу• 19 июля в 07:32

Нереально здати практичний іспит в МРЕО м. Суми, це якийсь треш!

Не раз чула від знайомих - що дуже проблемно здавати, але як воно насправді вийшло- навіть не уявляла!

Щоб взяти талон- це треба з самого ранку займати чергу. Потім можливо будеш здавати іспит в цей день- якщо пощастить, тобто ти чекаєш, хвилюється, постійні повітряні тревоги, ти вже в стресі. І ось, з 7ї ранку ти там, а іспит на 14 годину нарешті. І що? А що - перший раз не здала, перехвилювалась.

Другий раз- практично теж саме по часу- але я, як на мене- відкатала добре! Але ж ні, знайшли якісь помилки (чоловік каже- що це придралися).

3й раз- також черги, такий же треш, та й ще ж маршрути проходять там- де з того напрямку багато військових автівок катає, ну вони летають! І ось декілька разів підрізали тощо. Не здала...

Знайомі як поголовно з 4го разу здають (це що- якійсь план по надходженню грошей до бюджету??),якась дівчинка з 10го разу здала. Людей все більше і більше- бо накопичується з часом.

Що я там блонді і ніфіга не вмію- ні, навіть інструктор, інспектор і чоловік кажуть що я молодець і здам. Але як? Коли на нервах, куча перешкод тощо.

Я вважаю що для такого міста як наше з такими нюансами- треба якусь лояльність робити чи що...
Може ще третю?• 19 июля в 07:41
Щось не зрозуміла про військових. Виходить, ви винні в тому, що вас підрізають чи як?
Чу Ча• 19 июля в 07:45
Киев,та же проблема с талонами,даже хуже. И тоже редко кто сдает с первой попытки.
А Я Самая Самая• 19 июля в 07:49
Киев, тоже самое, что и у вас, автор. Талоны взять нереально и сдать тоже. Сын 3 раза не сдал экзамен, всегда находятся какие-то ошибки
Гербарія сушу• 19 июля в 07:53
То ви в інших містах не здавали. Анреал без грошей
Вам і чоловіку заважають військові .. буває. Може їм геть з міста вийти? В рашці краще права дають..
Летюча помилка• 19 июля в 07:58
Ответ дляГербарія сушу
Ой не починайте.Навіть тут знайшли винну.
Колгоспниця• 19 июля в 08:00
Сестра нормально їздить, але теж не здала, тупо придирались
То заплатила 200 євро и здала
Просериарила молодость• 19 июля в 08:00
Справа в тому, що ви не в школі на іспиті, якщо ви не можете без таких нервів і того, що вам всі навколо заважають, виїхати на дорогу і спокійно керувати автомобілем, то який свідомий інструктор повинен взяти на себе відповідальність надавши вам право самостійного керування?
Гербарія сушу• 19 июля в 08:02
Ответ дляЛетюча помилка
Так а що не так. У місті є можливість здати чесно, талончики теж. Сумні події, що не так багато бажаючих. Але до чого хоч винити захисників? Не хочуть їй зараховувати зовсім з інших причин. Навіть на порожній дорозі знайдуть до чого при..сь.
Гербарія сушу• 19 июля в 08:03
Ответ дляКолгоспниця
То заплатила 200 євро и здала
Про те й мова. Мій чоловік військовий, то вже плюнув на цю затею, ніколи їздити й ловити ’талончики’ і платити не хоче, краще купить для машини запчастини. По місту не їздить, автору не заважає, якщо що. Водій на машині інший
Летюча помилка• 19 июля в 08:04
Ответ дляГербарія сушу
А де вона їх винить?І що,військові ніколи не порушують пдр?Якщо вже зовсім чесно.
Захекалася читать• 19 июля в 08:06
С талонами и в Киеве так. Попробуйте ловить онлайн. Так Вы будете хоть не так уставать в ожидании. Если Вы считали не справедливо, можно попросить видео. Или задавать на машине автошколы, так при инструкторе никакие ошибки придумывать специально не будут. А какие у Вас ошибки?
Гербарія сушу• 19 июля в 08:06
Ответ дляЛетюча помилка
І цивільні так само. Нащо на них акцент робити? Інколи дають 2 години на усе, щоб потім на позиції. Відео не фіксує, помилки не знімає. Хай далі винить, ну а що. То ж не такі
Колгоспниця• 19 июля в 08:06
Ответ дляЛетюча помилка
Порушують усі ! І не військові теж
Просто у автора місто, де багато військових, от вона і втулила це
Хай би по Києву поїздила, подивилась хто тут порушує
Гербарія сушу• 19 июля в 08:07
Ответ дляКолгоспниця
Порушують усі ! І не військові теж
Тут згодна. В столиці ще не звинувачують людей на харківських номерах? Бо окремий треш
Істеріомама• 19 июля в 08:08
Водитель должен быть спокоен и уверен в себе.
Додаю напруги• 19 июля в 08:12
Я брала талон онлайн, на ту дату яку мені потрібно було , так чекала 1.5 тижні , навчання відвідувала завжди , нічого не пропускала, вдома теж щодня проходила тести онлайн, для мене теорію набагато легше було здати , ти або знаєш , або ні , ніхто тебе не валить . Я здала з першого разу .
Блиск думки• 19 июля в 08:13
Ответ дляЗахекалася читать
Поддержку за машину автошколы.
Придётся за неё заплатить,но машина привычная,инструктор рядом.
Бентливуман• 19 июля в 08:14
Ответ дляМоже ще третю?
Ви все правильно зрозуміли. Будь-яка непередбачувана ситуація на іспиті записується як помилка.
Бентливуман• 19 июля в 08:15
Ответ дляПросериарила молодость
А за хабар готові взяти відповідальність?
Снегопадка• 19 июля в 08:15
Ответ дляДодаю напруги
А моя знайома в Чорткові теорію не могла сдати ..поки їй інструктор не сказал що марно витрачає час, дівчинка розумна переселенка з херсонська. Каже там в системі помилка є спеціально якось зробили, щоб не змогли здати самостійно
Бентливуман• 19 июля в 08:17
Ответ дляДодаю напруги
Автор пише про практичний іспит.
Милота• 19 июля в 08:29
Ответ дляПросериарила молодость
Дело в том что хотят на лапу
Усё

Они когда права на подарок дают- вообще не думают о последствиях. Им плевать
Ворожу на каві• 19 июля в 08:30
Одесса , тоже самое.

Люди по много раз вождение сдают.
Железобетон• 19 июля в 08:36
А як же відеофіксіція в авто? Як що людина нічого не нарушила, до чого чіплятись?
Заместитель Анонима• 19 июля в 08:49
Донька врешті заплатила.
Валили на паралельній парковці, приміром - і щоб з першого разу.
А за гроші - проїдьте, поверніть, встаньте, вітаю.
Хотіла без хабаря( але після 3 чи 4 спроб здалась
Заместитель Анонима• 19 июля в 08:50
Ответ дляЖелезобетон
Я вище написала - задавали те, що початківцю важко виконати
Аленький носочек• 19 июля в 09:04
Ответ дляЗаместитель Анонима
Донька врешті заплатила.
В мене на іспиті була парковка і щоб з першого разу. Здала з першого разу.
Дивно читати, коли пишуть ’валять’ на тих речах, які потрібно вміти
Оченьценная• 19 июля в 09:22
Ответ дляБентливуман
Автор пише про практичний іспит.
Чим читають....
Оченьценная• 19 июля в 09:25
Ответ дляМилота
Дело в том что хотят на лапу
Усё

Да, подруга дуже хотіла по чесному. 5 разів здавала.
Інспектор так і сказав, краще заплатіть, бо ми завжди знайдемо до чого придертися.
Я сама недавно тільки сіла за кермо, права давно дуде получила. Лежали, не було машини, на чоловіковій боялась. Відновила пару уроків і згадала. Але ж яка я рада, що на права ще тоді здала, коли на майданчику здавали і було просто. Бо зараз я б не здала. І фінансово важко було б і часу нема стільки
Ошеламиссимо• 19 июля в 09:25
Варшава все так же, с первой попытки редко кто знает, и проблема с свободным временем