Полтавська галушка• Изменено 19 июля в 09:25
У дитини дуже міцний сон
Знаю, що звучить трохи дивно, що мама жаліється на міцний сон дитини, але мені трохи страшно чи що. Сину 11 р., він завжди спав дуже міцно. З цих причин років до 4-х міг мочити постіль уві сні. Потім просто до ранку почав спати і проблем ніяких не було. Він ніколи не прокидається вночі в туалет, хіба що якщо захворіє і тому погано спить, відповідно може легко прокинутися. Сьогодні всю ніч у нас була жахлива гроза + на ніч наївся кавуна, але спав як сурок. Щойно прокинувся і бігом в туалет, видно терпів до останнього. Я вже починаю хвилюватися чи є нормою такий міцний сон?
Угги_в_горошек• 19 июля в 09:27
В мене так спить молодша донька (9 років). Не прокидається навіть від вибухів
Цікавий писочок• 19 июля в 09:28
У мене теж не прокидається ні в туалет ні від вибухів. І в памперсах до 4х спав. Думала, треба радіти такому сну, ні?
Поторописька• 19 июля в 09:28
У меня тоже сильная гроза, а я ничего не слышала, хоть и открыт балкон.
А люди ноют в телеге - как громко.
Полтавська галушка
• 19 июля в 09:28
Ответ дляУгги_в_горошек
Удалено администрацией...
Полтавська галушка
• 19 июля в 09:30
Ответ дляЦікавий писочок
Та я завжди раділа, що він місяців з 8 як засинав, то спав до ранку. Це, мабуть, мрія кожної молодої мами. Але мене напрягає ситуація з туалетом, що терпить до останнього уві сні. Оце прокинувся і каже, що живіт заболів, бо в туалет хоче.
Поторописька• 19 июля в 09:31
Ответ дляПолтавська галушка
Удалено администрацией...
Полтавська галушка
• 19 июля в 09:31
Ответ дляS.s.s.
Скільки вам років?
37, доросла дівчинка)
Полтавська галушка
• 19 июля в 09:32
Ответ дляПоторописька
Удалено администрацией...
Та ні) Та ні, в мене ціль була конкретно вас ’заепать’
Цікавий писочок• 19 июля в 09:32
Ответ дляПолтавська галушка
Я зараз щось нехороше запитаю. У вас часом немає ще однієї дитини і ви часом не перевіряєте обом лімфовузли? А то прямо як вітер звідти подув
Полтавська галушка
• 19 июля в 09:33
Ответ дляЦікавий писочок
Ні, дитина одна)
Полтавська галушка
• 19 июля в 09:35
Це ж якби написала, що дитина терпить уві сні до болю в животі, то вже б обіср...ли тут яка я дурна мати, а тут знову все не так))) Нічого не змінюється
Цікавий писочок• 19 июля в 09:38
Ответ дляПолтавська галушка
Покажіть цитату зі словом ’дурна’? А загалом такі питання задають лікарям (хоча б онлайн в групах).
Полтавська галушка
• 19 июля в 09:39
Ответ дляЦікавий писочок
А так, забула, що тут лише політику обговорюють, форумом помилилася
Я тут с краю постою• 19 июля в 09:39
Ответ дляПолтавська галушка
Нормально всё с вашим ребёнком, я такая, мама рассказывала, что в детстве, лет 6 мне было, оставила меня на 10 минут сбегать за сестрой в сад, я двери закрыла и уснула, они кричали мне в открытую форточку (частный дом), я не проснулась, пришлось маме залезать в окно... До сих пор крепкий сон, мне уже 45, ночью в туалет не хожу.
Полтавська галушка
• 19 июля в 09:41
А що ’дурна мати’, то маю на увазі, що якби я створила тему про те, що дитина терпить до болю в животі, то мені б написали яка я безвідповідальна. Хіба ні?)
Цікавий писочок• 19 июля в 09:43
Ответ дляПолтавська галушка
А цитата?
Полтавська галушка
• 19 июля в 09:43
Ответ дляЯ тут с краю постою
Дякую за адекватну відповідь
Поторописька• 19 июля в 09:45
Ответ дляПолтавська галушка
Ні, дитина одна)
Удалено администрацией...
Цікавий писочок• 19 июля в 09:46
Ответ дляПолтавська галушка
Вашій дитині 11 років а не 11 місяців. Якби ви створили тему, що вона терпить до болю, то в одному з перших коментарів у вас запитали б чи нормотипова дитина. Але міцність сну і ’терпить’ це дещо інші категорії, вона ж не спеціально терпить, до чого тут ваше бідкання про ’безвідповідальність’?
Полтавська галушка
• 19 июля в 09:50
Ответ дляПоторописька
Удалено администрацией...
Забула в тебе спитати