ПриснитсяЖЕ• 19 июля 2025
Дивні наші люди…Плачуть, що грошей не вистачає на життя, а голосують за відпочин
Читаю часто теми, як виживають і не тянуть навіть їжу і одяг, а коли питають на форумі поради чи їхати на відпочинок, чи відкласти- більшість кричать відпочинок🤔нехай і за останні гроші.
Я без стьбу, просто дивуюсь, нащо та Турція за останні, невже емоціі і дешевше не можна отримати?) якщо ж ні, то не плачтесь що у нас більшість бідні в країні і на межі виживання.
Просто поняття фін.грамотність не знайоме більшості в нашій країні. Розумію, що кажу різко, але дивуюсь контрастам, ледь виживаємо , але живемо один раз , за останні в Турцію, бо ж не гірші за боХатих
Які у вас прідритети в умовах війни в якій і кінця не видно?
Результат:
вже голосів:
89 (24.32%)
Збираю НЗ, відпочинок бюджетни
73 (19.95%)
Тиц
62 (16.94%)
Нема НЗ , але відпочиваю
51 (13.93%)
Маю НЗ велике, не час відпочив
47 (12.84%)
Є НЗ хороше, тому і відпочиваю
44 (12.02%)
Свій варіант
КаРаКаТиЦа• 19 июля 2025
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Не знаю таких, хіба в фантазіях ваших
Серьёзно? А работники макетов, поликлиник, комунальшики, ОТ, складов, магазинов это не люди?
Люблю порядок• 19 июля 2025
Немає нз, не відпочиваю, але відпочиває моя дитина, за це літо три табора, тому що вона і так має зіпсоване дитинство, а дитинство вдруге не прожити.
Позитивна• 19 июля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Почему?
Оренда і відпочинок на 20 тис на сімʼю ? Як?
КаРаКаТиЦа• 19 июля 2025
Ответ дляЗараз на дієті
о даааа, если еще и 10-15 тыс это аренда квартиры, вообще прекрасная 😂
Ну про аренду речь не шла, естественно, что это в своем жилье, а с арендой 40 и выйдет, если Киев
КаРаКаТиЦа• 19 июля 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Ну ще поїсти можна. А оплатити комунальні, елементарна гігієна, базовий одяг ні
Вы шутите реально?
Khmelnichanka• 19 июля 2025
Питання пріоритетів.Я і до війни відпочивала за останні.
От який відпочинок могла собі дозволити з точки зору фінансів і здоров´я родини, такий і обирала.
Бо море - моє місце сили.
А життя одне - так.
Бо море - моє місце сили.
А життя одне - так.
КаРаКаТиЦа• 19 июля 2025
Ответ дляЗараз на дієті
семья из скольки человек состоит?
Один, если 2-3, то 2 за таких
КаРаКаТиЦа• 19 июля 2025
Ответ дляПьяная вишня
Так с этого и начинайте, что на 5 тыс никто не живет, все время.
На 5 на одного, в смысле не все время? А как?
Позитивна• 19 июля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
На 20
Може якийсь експеремент на один місяць коли діти в селі на канікулах, а ви з чоловіком ставите за мету нічого не купувати )
Зараз на дієті• 19 июля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Один, если 2-3, то 2 за таких
??? ниче не понятно)))
КаРаКаТиЦа• 19 июля 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Ну да)) ніхто ж тут не ходить в магазин і не знає цін.
А что не так? Пакет овощей на салаты 300 грн, курица домашняя 270, фрукты на 400, мелочи 300. Еды на семью на неделю, сейчас ещё куплю в маркете муку на 🍞, колбасы СК и вареники малому на бутеры выйдет гривен 500. Завтра приедут дом яйца и молоко ещё на 400. Итого +/- 2000 и еды на неделю, что не так?
КаРаКаТиЦа• 19 июля 2025
Ответ дляПьяная вишня
Остальные голодают? Или вас двое?
Остальной убежал утром на работу, там поест, он редко завтракает, рано уходит.
КаРаКаТиЦа• 19 июля 2025
Ответ дляПозитивна
10 на людину, які тут жарти? Що тут на багатому ? Це бідність
В чем бедность?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 19 июля 2025
У меня подруга такая, ноет что в кредитах долгах и ТД, а потом бац и фото с Испании на море
, нафига ныть не понятно.
КаРаКаТиЦа• 19 июля 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Колбасой за 100 грн?((
Фаро молочная, в/с, цену не скажу, муж вечером в форе купил вчера, но точно не по 100, разве только за кусочек такая цена
КаРаКаТиЦа• 19 июля 2025
Ответ дляЗараз на дієті
В вашем мире люди не покупают вещи, на работу ходят пешком, не едят фрукты, мясо и не болеют ?
Болеют не критично, тут да, много уйдет, а так все есть.
КаРаКаТиЦа• 19 июля 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Гроші про які ніхто не знає)))
Откуда? Вы реально думаете, что у всех есть спонсоры?
Зараз на дієті• 19 июля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Я Вчера купила 1 кг малины, 1 кг смородины, 1 кг абрикос и 1 кг слив на 500 грн. Семья из 3х человек. Уже малины нет, части абрикос и слив тоже. Ну еще на 2 дня хватит. Т.е. это на 3, ну 4 дня максимум, если выдавать по пару штук в руки. Какая неделя?)
КаРаКаТиЦа• 19 июля 2025
Ответ дляПозитивна
На одного
Зараз на дієті• 19 июля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
и дети не растут? обувь, одежду, куртки зимние носят по 5 лет? В годик комбез купили и до 5 лет пусть таскает, пока в песочник не превратиться)))
Позитивна• 19 июля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
В чем бедность?
А що це ? Просто існування з ковбасою на сніданок .
В житі ще існують походи в кіно, на дитячі ДН, морозиво влітку, концерти (хоча б іноді) ,чистка зубів , спортзал, походи на піцу в кафе , поїздки за місто на природу , книжкові магазини і купа всього , що називається цікаве життя, а не існування
КаРаКаТиЦа• 19 июля 2025
Ответ дляЗараз на дієті
4 человека?
Нас 3, но я тысяч на 5 малому ежемесячно игрух накупаю, им на 2 с внуком , потому на жизнь 15.
Про вещи, в синей на 800 грн купила ему Кросы, слипоны, 2 футболки, спорт костюм.
Лукава Кішка• 19 июля 2025
Автор, а ви не припускаєте, що це різні люди і ті, хто плачуть через ціни, то на відпочинок не їздять.
Я на морі була ще в 2012, за кордоном була ще в школі, а на 2ох денний відпочинок їздила ще в 2019. І так, в моїй бульбашці є такі ж люди, як і я.
Позитивна• 19 июля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
На одного
Вже 20 на одного? Я відповідала на інший пост
Зараз на дієті• 19 июля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
На одного
э нееет, вы написали изначально на семью! и что 5 тыс в месяц на одного вполне норм)
КаРаКаТиЦа• 19 июля 2025
Ответ дляПозитивна
У нас нет села, этой суммы хватает на обычную жизнь ежемесячно.