Чорнобаївка• 19 июля в 12:50
Как вам песня Петра Лещенко «Татьяна»?
Без QR коду• 19 июля в 13:07
Ответ дляЛипка-прилипка
Что за фильм?
Петр лещенко, на минулих вихідних залипла
Сизоока бестія• 19 июля в 13:11
девчата, кто не слушал как Лещенко пел по-украински, и обратите внимание на Р. Пороюсь еще, почему такое грассирование намеренное. Может влияние декаденства, Вертинский, или что ещё, но мило )
Лещенко знал и говорил по-украински, будучи и этничным украинцем по матери-селянке, отец неизвестен как я помню, родился на Одесчине, и жил в Черновцах, и служил в театре, что сам создал.
’Одною з таких нашвидкоруч створених театральних труп був так званий «Народний театр», зорганізований у 1923 році і очолений Петром Лещенком, що виступав під псевдонімом Петро Мартинович. Це була здібна і багатогранна людина як організатор, режисер, актор, співак і танцюрист. Він знав напам’ять цілу партитуру опери «Запорожець за Дунаем» та драму «Сватання на Гончарівці» Г. Квитки-Основ’яненка .
В «Запорожці за Дунаєм» Лещенко зіграв з великим успіхом роль Карася, Катерина Синюк-Голдшмідт роль Одарки, початкуюча тоді актриса Феліція Добростанська зіграла з досить великим успіхом роль Оксани, а студент Максим Кухта роль Андрія. Максим Кухта виконував кілька років підряд у театрі товариства «Руський Міщанський Хор» всі тенорові ролі. У п’єсі «Сватання на Гончарівці» Лещенко зіграв знамениту роль Стецька.
Та тому що в тодішніх умовах український театр на Буковині не міг дати йому постійного матеріального забезпечення, Петро Лещенко покинув театр і Чернівці та перейшов жити до Бухареста…’
Г@Л@В@ломка• 19 июля в 16:32
Ответ дляНалитое яблочко
Почитайте его автобиографию. Кем он был и кем себя считал.
’Нашего соседа, тихого старичка-ювелира, арестовали якобы за «агитацию», а на самом деле для того, чтобы иметь возможность его ограбить.’
Это же было с моими предками.