Треба ось так• 19 июля 2025

Дитина почала кусати груди, як відучити

Вилізли два нижні зуба, при годуванні вас від часу кусає. Болить страшенно. Як відучити? Як далі годувати? Це ж лише нижні зуби, а далі як верхні вилізуть, то відкусить мені той нещасний сосок. Дитині 7 місяців, переводити на суміш чи як рятуватись, порадьте, будь ласка
Мудробаба• 19 июля 2025
Тільки не суміш , в мене так було , потім перестав кусати , зараз 1 рік
Однозначно• 19 июля 2025
Я купляла накладки силіконові для сосків. Ніяк. Само пройде
ТебеОноНадось• 19 июля 2025
Во-1х, ребенок не может укусить, если правильно приложен, т.е. рот широко открыт. Кусает - значит сполз с соска пониже и прикрыл рот. Надо контролировать прикладывание и чуть придерживать голову.
Во-2х, укусил - забрали грудь твердым голосом ’нельзя кусаться’. Пусть поплачет минут 5, дать грудь. Повторяется - снова забрать. За недельку связь в голове выстроится ’его кусание - ваша реакция - нет груди’
когдадеЦкие• 19 июля 2025
Переводити і не паритись. 7 місяців і прикорм вже можна.

Кому ті жертви потрібні ?
Чи ви до школи збираєтесь годувати ?
ТебеОноНадось• 19 июля 2025
Я могу сказать, что каждого ребенка на первые 4 зуба методично переучивала так не делать после первого укуса, а потом они забывали, как кусаться.
автор Треба ось так • 19 июля 2025
Ответ дляМудробаба
То просто терпіти? От смокче нормально, потім як вкусить, і далі смокче. Так декілька разів. Я стараюсь не реагувати, але це дуже боляче, довго не витримаю. Груди для сина і спосіб засинання і заспокоєння. Тільки що вкладала спати, то забрала груди, коли вкусив. Якось заколихала через істерику. А от що далі робити я не розумію. Змінювати спосіб засинання? І як терпіти той біль? Вкусив аж до крові
автор Треба ось так • 19 июля 2025
Ответ дляОднозначно
Тобто дитина перестала кусати? А накладку не кусала, чи навіть якщо кусає, то мамі не боляче?
автор Треба ось так • 19 июля 2025
Ответ дляТебеОноНадось
Чудово, спробую. Так і є, прикладається правильно і ніби спеціально сповзе, вкусить, і знов правильно
Однозначно• 19 июля 2025
Ответ дляТреба ось так
Не боляче. Тим більше в мене теж вже була ранка і я не хотіла прикладати на неї. Вони з такого матеріалу, як клеять накладку на мозоль, носиш взуття і не боляче. А як зажило, то і перестала кусати
ТебеОноНадось• 19 июля 2025
Ответ дляТреба ось так
голову попервам я держала не легонько, а достаточно плотно прижимая к соску. Серьезно, они быстро понимают, что так делать нельзя.
Если кровь и сильно болит - перевесьте на день-два на другую грудь по максимуму и мажьте пантенолом.
автор Треба ось так • 19 июля 2025
Ответ длякогдадеЦкие

Кому ті жертви потрібні ?
Чи ви до школи збираєтесь годувати ?
Ні, планувала до року дотягнути, бо основною їжею дитину до року є грудне молоко чи суміш. Прикорм вже місяць триває, але дитина багато не їсть, а пхати силою я не збираюсь
ИМХОля• 19 июля 2025
Ответ дляТреба ось так
Я прочитала совет американского педиатра, если прикусил, прижать сразу голову ребенка к груди. Когда он носом втыкается в грудь, он инстинктивно открывает рот, ему трудно дышать, и сосок на свободе.
Это работало с 2 мя моими детьми прекрасно. Мало того, после пары раз они уже переставали кусаться, им не нравилось, когда их резко тыкали носом в сиську.
А по другому у вас не получится, потому что, зубы сжал, начинаешь кричать *больно*, а ребенок смеется, как будто это игра и прикусывает потом постоянно, мама так смешно верещит. А так придавила носом, отпустил, и строго ну, ну, ну, вава. Второй раз и все, игра не интересна уже
Маруська Му• 19 июля 2025
Ответ дляИМХОля
Теж так робила.
Lacrimo• 19 июля 2025
А я теж думаю, що кусає, бо хоче уже щось погризти, типу прикорму. Я не годувала груддю, але планувала пів року , тому просто додала б прикорм, бутилочку. Але кожна робить так, як комфортно. Є такі випадки, що кусають до травм і крові. Тут кожен вибирає сам на які жертви хоче іти.