Идууу--уууу блин• 19 июля 2025
Есциталопрам і втрата свідомості
Перший день - тошнота, слабкість. На другий день початку прийому препарату втратила свідомість через дві години після прийому. У кого таке було? Це непереносимість? Відміняти? Бо продовжувати боюся
Идууу--уууу блин
• 19 июля 2025
Ответ дляІстеріомама
З якої дози почали?
Жара в Вас є?
10 мг призначили. Не сильно жарко
Істеріомама• 19 июля 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
10 мг призначили. Не сильно жарко
треба тиждень з 0,5 мг
потім вже 10 мг
препарат дуже класний
потім вже 10 мг
препарат дуже класний
Идууу--уууу блин
• 19 июля 2025
Ответ дляІстеріомама
треба тиждень з 0,5 мг
потім вже 10 мг
препарат дуже класний
потім вже 10 мг
препарат дуже класний
То це через дозу? Я насилу ходжу. Серце вилітає
Файна дівка• 19 июля 2025
Ответ дляІстеріомама
треба тиждень з 0,5 мг
потім вже 10 мг
препарат дуже класний
потім вже 10 мг
препарат дуже класний
Две недели.
МЕСТО_Встречи• 19 июля 2025
Поступово треба починати і для прикриття щось пити.Що за лікар вам призначав і нічого не пояснив?
Идууу--уууу блин
• 19 июля 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
В Німеччині. Сказав що почне допомагати через 2 тижні
МЕСТО_Встречи• 19 июля 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Пийте ,як вам радять по 0.5 днів 10,а потім вже 10.А як без прикриття,я не знаю.Два тижня ,то тільки звикнете,а потім вже трохи допомогати почне
Не зацілована• 19 июля 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Йдіть до лікаря. Не займайтесь самолікуванням. Ускладнення після цих ліків можуть привести до смерті. Треба знайти причину.
Идууу--уууу блин
• 19 июля 2025
Ответ дляНе зацілована
Чесно, мені в депресії сидіти комфортніше, ніж в такому стані як ці два дні.
Не зацілована• 19 июля 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
А чому ви не визвали швидку допомогу після втрати свідомості? Так би швидше було. Після втрати обов´язково потрібна консультація лікаря що вам призначив. Без консультації далі після втрати свідомості приймати ліки не можна.
Идууу--уууу блин
• 19 июля 2025
Ответ дляНе зацілована
Я в Німеччині. Їхала в автобусі сьогодні. Втратила свідомість сидячи. Пропонували швидку, я відмовилася. Бо тут не розумієш що потім за рахунок прилетить.
Идууу--уууу блин
• 19 июля 2025
Ответ дляНе зацілована
Приймати і сама не буду, боюся дуже
Свій варік• 19 июля 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Звісно, який дурень вам 10 одразу назначив?
Дуже класний препарат. Починайте з 0.5 тижні 3,потім 10,потім по відчуттях
Істеріомама• 19 июля 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Бреше, мені аж на 4 міс полегшало
Свій варік• 19 июля 2025
Ответ дляІстеріомама
Бреше, мені аж на 4 міс полегшало
Мені через місяць-півтора
Свій варік• 19 июля 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Чи щось не договарюєте,чи дійсно йолоп якийсь-то
Идууу--уууу блин
• 19 июля 2025
Ответ дляІстеріомама
Бреше, мені аж на 4 міс полегшало
Я сьогодні взагалі шокована була реакцією мого організму. Не хочу це далі приймати
Свій варік• 19 июля 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Бо ви неправильно почали.Звісно,що такий стан
Идууу--уууу блин
• 19 июля 2025
Ответ дляСвій варік
Я спитала коли почне помагати. Через два тижні. Все.
Свій варік• 19 июля 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
І одразу 10 мг прописав?Без прикриття?Ну,не може такого бути,щоб одразу з 10-ки
Идууу--уууу блин
• 19 июля 2025
Ответ дляСвій варік
То він сказав, одна таблетка зранку після їжі.
Свій варік• 19 июля 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Є рецепт?Бо щось не віриться,що одразу 10-ку
Не зацілована• 19 июля 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ви ж не вигадали, ви повністю втратили свідомість, це покривається страховкою. Якщо ви там як біженка, то страховка виклик швидкої на втрату свідомості покриває сумму за виклик.
Идууу--уууу блин
• 19 июля 2025
Ответ дляСвій варік
Ось фото. Рецептів на руки не дають. Все через карту страхування в аптеці дають
Не зацілована• 19 июля 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ви добре розуміли німецьку? Точно все переклали? Чи думаєте що 1 таблетку?