Мона Лиза• Изменено 20 июля в 08:28

Давайте поговоримо про зраду

Нещодавно попався пост (його майже всі бачили), як у відомій американській компанії на корпоративі попала в кадр пара. Далі я побачила пост психологіні про це й коментарі. Наприклад про те, що у зраді винні двоє й звісно є хто згоден, а хто ні. Згодна частково. Є зрадники, якім немає що робити, то вони шукають пригод, ті, кого реально допекли (обі дві жінки). Бачила таке на власні очі. Так само цікавить аспект (не хочу образити жінок, яким зрадили). Що вона дарувала побут, а він зраджував, знала б - обрала інше життя. Звісно, якщо був би вибір ми би всі обрали найкращі пункти. А якщо вибору немає або all inclusive й зради, або в наметі велике кохання. Хочу проста спілкуватися про це.
vinika• 20 июля в 08:31
all inclusive и терпеть измен для меня равно проституции, сори. Тем более там не нищие люди, без содержания она б не осталась. То же самое и о любовнице.
Слобожаночка• 20 июля в 08:32
Виноват всегда только тот, кто изменил.
Если не устраивал партнёр - надо было разводиться
Я на хвилинку• 20 июля в 08:32
В измене для меня виноват только мужик , его никто это не заставляет делать , если он мудак по жизни то это не исправить . Не нравится жена уходи , а по факту мало кто уходит в основном жены не выдерживают и выгоняют мудил .
Спілий баклажан• 20 июля в 08:32
Бабам аби пожерти та поахатися...
автор Мона Лиза • 20 июля в 08:33
Ответ дляvinika
Для мене теж. Але, я по життю самодостатня. А ті, хто не вміє, не звик сам себе забезпечити?
автор Мона Лиза • 20 июля в 08:35
Ответ дляЯ на хвилинку
Я в стартовому пості писала, що знаю двох жінок зрадниць. Одна знайшла вільного коханця (та, що шукала пригод). Як він може бути винним?
автор Мона Лиза • 20 июля в 08:36
Ответ дляСпілий баклажан
Бабам аби пожерти та поахатися...
Ну, взагалі то, це можна сказати про всіх живих істот.
Я на хвилинку• 20 июля в 08:38
Ответ дляМона Лиза
Я имела введу если мужик изменяет , если в семье гуляет женщина то естественно она , для меня не понять не устраиваете друг друга разводитесь и живите свои лучшие жизни , но всем нравится треш вокруг себя устраивать
Пригаю-цибаю• 20 июля в 08:38
Хто так живе,значить їм таке підходить і так добре.Іхнє життя.
автор Мона Лиза • 20 июля в 08:38
Ответ дляСлобожаночка
Виноват всегда только тот, кто изменил.
А якщо партнеру пофігу що йому зраджують й так, скажемо фізичної можливості розлучитися немає. Іпотека, мале житло для розподілу або ще якісь приколи.
Kittaa• 20 июля в 08:38
All inclusive це коли нервова система в нормі, повноцінний сон і відсутність стресів з боку партнера
автор Мона Лиза • 20 июля в 08:40
Ответ дляЯ на хвилинку
Якщо чоловік куколд? 😀 аби його не чіпали, він включає режим страуса
автор Мона Лиза • 20 июля в 08:47
Ответ дляKittaa
Це так. Але якщо жінка не буде мати ні грошей, ні їжі, ні чистої постілі без чоловіка, бо сама не здатна заробити на шматок хлібу? Можливо, чоловіки спеціально таких жінок заохочують, знімають з неї всі зобовʼязання, кажуть - сиди, краще вдома, а деякі раді старатися, бо вважають це за турботу. А потім він розуміє, що нікуди вона від нього не дінеться.
Ось наприклад, про турботу о дітях. Ми ж їх дуже сильно любимо, але все життя стараємось чомусь навчити, щоб вони жили потім й без нас, при тому, що ця освіта дуже довга й дорого коштує. А чоловік виходить, спеціально жінки робить немічну
Слобожаночка• 20 июля в 08:51
Ответ дляМона Лиза
А это не вопрос, как партнеру.

Это ваш вопрос к самой себе - как вам?
Невгамовна сила• 20 июля в 08:59
Винуватий в першу чергу чоловік, але якщо сука не хоче, кобель і не скоче.
автор Мона Лиза • 20 июля в 09:01
Ответ дляСлобожаночка
А это не вопрос, как партнеру.

Это ваш вопрос к самой себе - как вам?
Це не питання до мене. Бо я здатна прожити без чоловіка й не залежу цілком й повністю від нього. Якщо він завтра скаже що уходить, окрім моральних збитків я нічого не отримаю.
Свідок Перемоги• 20 июля в 09:22
Для меня измена неприемлема, либо мужик только мой, либо он не нужен
Я всю жизнь пашу, зарабатываю, несмотря на то, что я могу полностью быть на обеспечении мужа, но это для меня гарантия, чтобы не оказаться в слабой позиции
Из прошлых отношений я ушла сразу после того как нашла переписку, флирт на начальной стадии
Встидаюся запитать• 20 июля в 09:46
Ответ дляЯ на хвилинку
А жінки, значить, не зраджують?))
Чи то інше, і їм можна?
КоролеВешна• 20 июля в 10:26
Ответ дляМона Лиза
Був байдужим до її потреб в сексі. Або не виправдав її сподівань, мало заробляв і втратив для неї сексуальність. Я повністю згодна про вину обох. Навіть коли зраджує кобель-бачили очі,що купували. Або буває так,що жінка одружила, а він кохав іншу, її це не зупинило, а потім, ой, чому він мені зраджує.
КоролеВешна• 20 июля в 10:28
Ответ дляМона Лиза
Про це взагалі немає сенсу сперечатися, можна бути розумним, поки ти не побуваєш в якійсь шкурі. Одне я знаю точно , коли жінка шукає докази зради,,але при цьому не впевнена, то вона точно має знати, що вона буде робити з тим,що знайде.
КоролеВешна• 20 июля в 10:30
Ответ дляМона Лиза
Я думаю, що ще ні одна жінка,що пішла від чоловіка з дітьми,не стала бомжом. Це точно не головна причина. Звісно, що вона нічого не робила, тому що їй воно було не потрібне, але як прийдеться, то все зможе. Або знайде собі одразу іншого.
КоролеВешна• 20 июля в 10:31
Ответ дляНевгамовна сила
Не смішіть. Цю фразу написала тупа людина, не опускайтесь до її рівня.
Непереможна• 20 июля в 10:32
Ответ дляЯ на хвилинку
Все хотят чтоб было и удобно и прикольно. Потому под удобно брак, под прикольно развлечения. Тот кто сильно влюбится уйдет из удобно в прикольно , но пройдет год,пять, десять лет и опять станет только удобно,захочется прикольно.
КоролеВешна• 20 июля в 10:32
Ответ дляМона Лиза
А якщо б ви його кохали до нестями? . І іти він в принципі не збирався, і поводив себе так, що ви і не здогадались би про зраду, якби не дізналися випадково. Як би ви тоді себе поведи?
Непереможна• 20 июля в 10:33
Ответ дляМона Лиза
Так живут 50% женщин в Украине.
КоролеВешна• 20 июля в 10:33
Ответ дляСвідок Перемоги
І я така, я думала, що в мене травма дитинства.
Свідок Перемоги• 20 июля в 10:40
Ответ дляКоролеВешна
Это не травма, а самоуважение
Тихомандражная• 20 июля в 10:43
Виноват муж-изменник и давалка, которая согласилась лечь под женатого. Вот и всё.
Жена ни в чём не виновата абсолютно.
КоролеВешна• 20 июля в 10:44
Ответ дляСвідок Перемоги
Это не травма, а самоуважение
Не знаю. В мене чоловік зараз живе в країні, мову якої я знаю погано і з роботою буде важко. Він заробляє гарно, але для мене бути від когось в повній залежності, навіть від чоловіка -це страшний сон. Мене з мого оточення ніхто не розуміє. Тема зради актуальна в тому сенсі, що я розумію, що це буде вина обох, якщо хтось із нас не прийме остаточне рішення. Люди не можуть жити окремо довго і не зраджувати, особливо чоловіки.
КоролеВешна• 20 июля в 10:45
Ответ дляТихомандражная
Жена ни в чём не виновата абсолютно.
Давалка ни в чем не виновата просто потому что она никто в этой паре. Пара -это два человека. Виноват или он, или она ,или оба -и точка!