Твоя подружайка• 20 июля 2025
Ви б їхали у відпустку з чоловіком на грані розлучення?
Поїздка запланована давно, діти чекають з нетерпінням , ви б їхали незважаючи на погані стосунки чи ні?
Результат:
вже голосів:
93 (74.4%)
Так
18 (14.4%)
Ні
14 (11.2%)
Результати
Твоя подружайка
• 20 июля 2025
Ответ дляЗвоночек
Езжайте. Оттуда третьего привезете) будете мириться ))))
Точно ні
Телячі ніжноСті• 20 июля 2025
Якшо вже геть все погано, то ні. Це буде гарантовано зіпсована відпустка у всіх. Якщо просто такий складний період, який буває фактично у всіх пар, то поїхала би, але намагалася би не налаштовуватися на негатив.
Твоя подружайка
• 20 июля 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Я готова їхати , якщо жити як сусіди , впринуипі від скандалів можу утриматися, якщо мене не провокувати
Твоя подружайка
• 20 июля 2025
Ответ дляМандолина Бу
А дети в курсе что вы разводитесь?
Ні
Морковку дай• 20 июля 2025
А які варіанти не їхати? Не їхати зовсім нікому, чоловік з дітьми їде чи ви сама з дітьми.
Твоя подружайка
• 20 июля 2025
Ответ дляМорковку дай
Я сама з дітьми можу поїхати просто на море, але інша частина відпустки - це відпочинок в кемпінгах, діти якраз найбільше чекають, але там потрібні чоловічі руки
Звоночек• 20 июля 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Ну и разделите его на две части: с вами на море, с папой в палатке
Морковку дай• 20 июля 2025
Ответ дляТвоя подружайка
З вами на море, з татом в кемпінги. Не варіант?
Твоя подружайка
• 20 июля 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
Так может помиритесь? Или все совсем плохо?
Чим далі, тим гірше , в мене більше нема бажання щось налагоджувати
Твоя подружайка
• 20 июля 2025
Ответ дляМорковку дай
Ні, це одна поїздка з різних частин
ХикориДикори• 20 июля 2025
Автор, мне почему то жаль Ваших детей. Потому что ради мужа вы можете даже не поехать в отпуск. Дети лишаться отдыха, впечатлений, потому что маме что то там в голову стучит. Я не понимаю таких женщин.
Я если что то запланировала, то меня не остановит ни развод, ничего. Я взяла детей и уехала. Приехала - решаем вопросы.
Но я не представляю чтобы я сказала детям: дети! Никуда не едем, бо мамке пострадать надо сесть!!!
Это....
Твоя подружайка
• 20 июля 2025
Ответ дляSo_so
Вы заявление на развод подали?
Ні, якраз пошуках адвоката
ХикориДикори• 20 июля 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Ні, якраз пошуках адвоката
Прекрасная возможность отдохнуть за это время. Лето, отдых, солнце, мороженое, арбуз, море или что там.... Очень даже.
Нервогенератор• 20 июля 2025
мы с бывшим мужем друганы ( развод моя инициатива), я второй раз замужем. И в отпуск дочку возили и на выпускном в программе для выпускников участвовали, и он мне автополив на даче делал, у нас цивилизованные отношения, у нас уже взрослая дочь.
Твоя подружайка
• 20 июля 2025
Ответ дляНервогенератор
Це класно, але не думаю, що таке можливо на початку розлучення, потрібен час, щоб всім заспокоїтися
ХикориДикори• 20 июля 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Да, но это не значит что на данный момент нужно лишать ребенка каникул и отдыха. Будьте взрослой наконец-то!
Нервогенератор• 20 июля 2025
Ответ дляТвоя подружайка
от чего нужно успокаиваться ? ну решили разводится, ну так бывает, мы в этот мир приходим одни и уйдем одни и голыми.
Твоя подружайка
• 20 июля 2025
Ответ дляНервогенератор
Від постійних сварок і непорозумінь