люблю_тортики• 20 июля 2025

Що читаєте перед сном, спокійне і затишне?

Попа как у Кардашьян• 20 июля 2025
Що би я не читала, мій чоловік дивиться такі фільми, що після хіба віск зливати
БеллаДонна• 20 июля 2025
Советчицу что ж ещё. И утром под кофе тоже
БеллаДонна• 20 июля 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
И что это за фильмы такие?
И как это к вам относится?
Захекалася читать• 20 июля 2025
Жінка в. Берліні. Про те ,як ’гарно’ радянські солдати під час захоплення Берліну поводились .
Печенюшка• 20 июля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Це ужас, і завжди у всі часи війни і згвалтування йшли разом
Кусюче сонечко• 20 июля 2025
Не важно что читать, потом все равно шахеды и прочее гавно летят и спокойствие нам только снится
Простецкая• 20 июля 2025
Для чого перед сном читати затишне?
Зараз читаю Макову війну
До того Соляріс Лема
Кредитная• 20 июля 2025
Чеха зараз читаю, не затишно ..
Захекалася читать• 20 июля 2025
Ответ дляПеченюшка
Вони там себе поводили,як росіяне в Бучі.
Але написано так, що більше уваги саме на почуття і сприйняття ситуації цією жінкою, дуже розумною і цікавою людиною. Я отримала реальне задоволення від книжки, хоч вона нелегка. Не дивлячись на те,що це просто щоденник, в не твір професійної письменниці, написано дуже цікаво.
Печенюшка• 20 июля 2025
Книга ’Освічена’ Тара Вестовер мені зараз заходить.
Печенюшка• 20 июля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Я нещодавно на ютубі передачу про це подивилась і який жах жінки перенесли.
Чоловіки гірше за звірів. Може відійду від переглянутого, то й книжку почитаю. Дякую за рекомендацію
Кредитная• 20 июля 2025
Ответ дляПеченюшка
Ще є Скляний замок на подібну тему, якщо не читали. Теж автобіографічна книга
Печенюшка• 20 июля 2025
Ответ дляКредитная
Ні, не читала, дякую.
Додаю тему в обрані )))
Ще Суджені Джона Маррса непогана, легко йде
Ноунэйм• 20 июля 2025
Тесс Герритсен читаю, не очень затишное, но мне нравится
Я Головна• 20 июля 2025
Чоловік на ім´я Уве
Неробименінерви• 20 июля 2025
Новеллы Ирвинга
Одна_на_всей_планете• 20 июля 2025
Такую сейчас