Завжди недо...• Изменено 20 июля в 15:39
Як почати спочатку 40+. Покинув чоловік і звільнили з роботи.
Чоловік останній рік працював в іншому місті, разом 22 роки. До себе не кликав, заробляв дууже добре, я жила в гарному домі, завжди працювала, але я заробляла 30-40, він 300-400
А він приїзджав на пару днів пару раз в міс, я як собачка сторожова була в будинку, спільних тем не було, він все віддалявся. Понесло його…
Я псіханула, будинок продала, поділили гроші, він навіть не намагався поговорити, сказав-хочеш, вперед…Я просто не могла більше бути меблями на «його дачі» де він говорив старість приїде доживати, а я? Я мала ще років 20 сидіти і чекати…? Ми оф.не оформлені були, тому просто поділили, тай все, і як чужі люди.
А тут через міс і з роботи мені довелось піти.
От зараз думаю як починати спочатку?((
Роботи нема, чоловіка нема, житло змінила
Все з 0, страшно в 42
Нз у мене є, жити є за що навіть пару років без роботи, але все так змінилось, думки -сама винна, сама наробила… Але не могла більше з чужим чоловіком, який давно жив своїм життям
Діачата, хто в 40+ от так все починав з початку?
Які цікаві історіі знаєте?
От зараз думаю як починати спочатку?((
Все з 0, страшно в 42
Які цікаві історіі знаєте?
Тектологиня 80lv• 20 июля в 15:50
Ответ дляКуда ж без меня
Нихера себе,это на Западе или на Печерске хата?
Как вы могли упустить мужика с доходом 300-400 тысяч?
Вы такая интересная, с такими деньгами, за таким мужиком очередь стоит , а он выбирает и возьмёт свежую
ТихоЯ• 20 июля в 15:50
Ответ дляЗавжди недо...
22 роки разом і от так самотність, без роботи, від того сумно. Боюсь бути сама і нікому не потрібною
так вы и так мужу не были нужны, он игнорировал вас
Меряю линейкой• 20 июля в 15:51
Ответ дляЗавжди недо...
Автор, Вам аби постраждати, вибачте
Гроші є, діти дорослі, те, що ’разом і самотність’ - так то Ваш вибір був поділити дім і розбігтись. Чи Ви думали, що чоловік за Вами побіжить?
Запишіться собі в спортзал, на танці, почність вчити нову для Вас іноземну мову або-що. Варіантів безліч. Ви ж не гола і боса без копійки грошей лишились.
Тектологиня 80lv• 20 июля в 15:51
Ответ дляТихоЯ
Они официально не были женаты.
Но с другой стороны автор написала он не звал к себе, надо было ехать и жить вместе, ну если прям выгнал тогда расходится
Меряю линейкой• 20 июля в 15:52
Ответ дляЗавжди недо...
Давал))
Так завели би собі коханця для душі і жили би далі з чоловіком. Тю на Вас
Куда ж без меня• 20 июля в 15:53
Ответ дляТектологиня 80lv
Ну вы же не видели этого мужчину?
Завжди недо...
• 20 июля в 15:53
Ответ дляМеряю линейкой
Автор, Вам аби постраждати, вибачте
Дякую)) На англ.вже записалась
В Трускавець їду в санаторій
Смайлик• 20 июля в 15:54
Автор, а ви вже придумали, чому чоловік, який заробляв майже 10К на місяць, жив в іншому місті сам, без жінки? На оренду не вистачало?
Куда ж без меня• 20 июля в 15:54
Ответ дляЗавжди недо...
Дякую)) На англ.вже записалась
В Трускавець їду в санаторій
Поинтереснее места не было)?
Меряю линейкой• 20 июля в 15:54
Ответ дляЗавжди недо...
Дякую)) На англ.вже записалась
В Трускавець їду в санаторій
Ну от і прекрасно) Там і познайомитесь з кимось)
Куда ж без меня• 20 июля в 15:54
Ответ дляМеряю линейкой
С дедами в носках и босоножках?
Завжди недо...
• 20 июля в 15:54
Ответ дляКуда ж без меня
Поинтереснее места не было)?
Хочу підлікуватись трохи
Куда ж без меня• 20 июля в 15:55
Ответ дляЗавжди недо...
Хочу підлікуватись трохи
Та летите в Испанию,зачем вам эта пенсия
Меряю линейкой• 20 июля в 15:55
Ответ дляКуда ж без меня
С дедами в носках и босоножках?
Та чого) У мене он знайома в Трускавці відпочивала, то познайомилась з купою людей різного віку - від 35 до 50.
Тектологиня 80lv• 20 июля в 15:55
Ответ дляКуда ж без меня
Ну вы же не видели этого мужчину?
Если такая ЗП то точно очередь будет
наКоблучках• 20 июля в 15:56
Ответ дляСмайлик
Удалено администрацией...
Смайлик• 20 июля в 15:56
Ответ дляКуда ж без меня
Поинтереснее места не было)?
Автор просто спочатку вигадує, а потім думає
Завжди недо...
• 20 июля в 15:56
Ответ дляКуда ж без меня
В Іспанію полечу на поч.Вересня. Але не думаю що на мене нам накинуться
Госпожа_тамагочи• 20 июля в 15:57
Ответ дляЗавжди недо...
Так є , дві. Одну здаю за 500$ ,в другі живу
М-да... У меня зреет развод, к моим 52 у меня нет ни жилья, ни накоплений... Чтоб заработать на однушку, пошла в армию, поближе к фронту. Или убьют, или накоплю - так проблема жилья и решится. )
На пенсии точно я никому не буду нужна.
Куда ж без меня• 20 июля в 15:58
Ответ дляЗавжди недо...
Вы так на ходу неловко додумываете
Расходимся,тролль на смене
Госпожа_тамагочи• 20 июля в 15:58
Ответ дляТектологиня 80lv
Это хорошо, вы молодая не бедная, будет у Вас ещё любимый мужчина
Дай Бог, чтоб не альфонс.
Смайлик• 20 июля в 15:58
Ответ длянаКоблучках
Удалено администрацией...
А за 20+ років разом не одружитися в нашій країні? А привід для страждать автора, в цілому?
Завжди недо...
• 20 июля в 15:58
Ответ длянаКоблучках
Удалено администрацией...
Ото ж. Просто не хотів,
Квартиру там орендує, мене навіть в гості не кликав
Мене лишив будинок стерегти, нащо йому мозгоклюйка збоку, там свобода, все банально
Тектологиня 80lv• 20 июля в 15:59
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Дай Бог, чтоб не альфонс.
Ну пусть не даёт ему денег и не кружит его