Не любовница• 20 июля в 18:09
Как скоро мы начнём
Переименовывать планеты межгалактического пространства?В Украине уже нечего переименовывать,добрались до заграницы.Но и она когда то же закончится
Ну шо не так?• 20 июля в 18:17
Чим це особисто Вам заважає? Логічно, що Україна має свої особливості у вимові географічних назв. Дуже багато з них були русифіковані ще за часів союзу. Ви ж розумієте, напевно, чому саме зараз. Чи ні?
Кастрюлька• 20 июля в 18:18
Ну вообще так во всем мире. Вы знаете как в Германии называют Россию? А немцы Германию? А как китайцы сами называют свою страну? Как поляки называют Италию? Как итальянцы называют Львов или Мюнхен? Каждый называет по своему, в этом нет ничего страшного.
Не любовница
• 20 июля в 18:21
Не любовница
• 20 июля в 18:22
Ответ дляНу шо не так?
Заважає тим,що у можновладців є справи набагато серйозніше,ніж страждати фігнею
Не любовница
• 20 июля в 18:26
Ответ дляНай хоч раз
Ні. Я нічого поганого не зробила.
Удалено администрацией...
Най хоч раз• 20 июля в 18:27
Ответ дляНе любовница
Удалено администрацией...
Ну шо не так?• 20 июля в 18:27
Ответ дляНе любовница
Так завжди було і буде не на часі. Чи Ви вважаєте, що вони, якби не займалися цим питанням, побігли б одразу вирішувати нагальні проблеми? Сумніваюсь. То з поганої вівці хоч шерсті пучок. Нехай до ладу доводять назви українською. Особливо зараз, коли найменша схожість зі скаженим сусідом викликає нудоту.
Не любовница
• 20 июля в 18:29
Ответ дляНу шо не так?
А ви Брест називали Берестя?Тільки чесно?
Ну шо не так?• 20 июля в 18:32
Ответ дляНе любовница
Так я і не знала, що українською він так називається. Якби мене вчили так називати змалечку, то і питань не було б. А мене вчили називати саме Брест.
Врешті решт, з чогось потрібно починати. Ми почнемо зараз, для наших нащадків це буде вже безумовно.
Лагшмивара• 20 июля в 18:34
Ответ дляНе любовница
Французский Брест или белорусский Брест? Может теперь путать не будем.
Барабасиха• 20 июля в 18:42
Коли коту нічого робити, то кіт самі розумієте що робить. І тут так.
Меня не звали• 20 июля в 19:13
Ответ дляНе любовница
В Польщі він взагалі - Brześć nad Bugiem