Невгамовна шахиня• 20 июля в 21:01

Период пременопаузы

В 30 лет,возможен?
Галя-краля• 20 июля в 21:02
Нет, вряд ли
220В• 20 июля в 21:02
Так, якщо це буде рання менопауза
Капуста Маша• 20 июля в 21:02
Так
Зараз дуже помолодів клімакс.
Мені 31, амг знижений, фсг високуватий, антральних фолікулів дуже мало..
автор Невгамовна шахиня • 20 июля в 21:03
Ответ дляКапуста Маша
Так
Зараз дуже помолодів клімакс.
Скажите пожалуйста, есть ли у вас какие-то симптомы?
220В• 20 июля в 21:04
Якщо казати в середньому, то для нашого регіону пременопауза починається у віці 40-45 років. Але через хронічний стрес останні 2 роки тенденція до більш ранньої менопаузи та навіть передчасної. Тому можливо і в 30 років мати симптоми пременопаузи. Тільки треба враховувати, що такі самі симптоми можуть бути і при інших станах/захворюваннях
So_so• 20 июля в 21:05
Очень маловероятно, сдайте фсг
Капуста Маша• 20 июля в 21:06
Ответ дляНевгамовна шахиня
Сухість там, навіть під питанням крауроз.
Часто кидає в жар, але я не впевнена що це воно, в мене багато причин по здоров´ю для цього.
Лібідо стало значно гірше. Пішла в гору вага , при тому що харчування стала обмежувати, абсолютно не той став обмін речовин (завжди була дуже худа, хотіла набрати хоч пару кілограмів, в тепер не знаю де їх дівати )
220В• 20 июля в 21:07
Ответ дляSo_so
Очень маловероятно, сдайте фсг
В пременопаузі ФСГ частіше за все в нормі. Тому здавати аналіз немає сенсу
So_so• 20 июля в 21:07
Ответ для220В
Нет. Я отслеживаю этот вопрос, начинает расти.
220В• 20 июля в 21:07
Ответ дляКапуста Маша
До психіатра зверталися?
Капуста Маша• 20 июля в 21:08
Ответ для220В
До психіатра зверталися?
Я в нього лікуюся.
Але до чого знижений оваріальний резерв і психіатр?
автор Невгамовна шахиня • 20 июля в 21:09
Ответ дляКапуста Маша
А у меня цикл стал короче, месячные идут дольше, постоянная мазня коричневая, периодически кидает в пот,прям заливает лицо,шею, грудь, ощущение жара в лице,без температуры, учащённое сердцебиение, слабость периодически, головные боли, головокружения,за либидо вообще молчу,на ноле
220В• 20 июля в 21:09
Ответ дляSo_so
Я не кажу про ваш конкретний випадок. Я кажу про доказову медицину та доцільність аналізу. Окрім «імформування» він ніякого значення немає і не впливає на тактику лікування
Гірчинка• 20 июля в 21:09
Ответ дляКапуста Маша
У мене в 34 роки стався клімакс, але це по стану здоров´я думаю. Наслідки так сказати. То мені призначили гормони, типу штучні критичні дні. Поки їх п´ю - вони ідуть. Так вже з 2015 року і досі продовжую. Лікар сказала десь до 52 буду пити, якщо все буде гаразд.
Капуста Маша• 20 июля в 21:10
Ответ дляНевгамовна шахиня
Так, цикл в мене теж скоротився.
Раніше був 30-32 дні, зараз 24-26.
Парасюха• 20 июля в 21:10
кількість яйцеклітин закладена до народження, до чого тут стрес?

при стресі збої можливі, а не клімакс ранній.
Пацелуйнитуда• 20 июля в 21:11
Ответ дляНевгамовна шахиня
Сходите к гинекологу и невропатологу, сдайте фсг
Капуста Маша• 20 июля в 21:11
Ответ дляГірчинка
Так, не такий страшний ранній клімакс, як ризик остеопорозу через низький естроген. Тому так, треба приймати кок або згт.
автор Невгамовна шахиня • 20 июля в 21:11
Ответ дляПацелуйнитуда
Та была у гинеколога,осмотрели, всё нормально, отправили на УЗИ,завтра поеду
Гірчинка• 20 июля в 21:12
Ответ дляКапуста Маша
Але я встигла відчути ці припливи по 20 разів на день, то конєшно кошмар. І самопочуття було треш, і навпаки стала ще худішою ніж була, була 52, а стала 49 при зрості 168 см., наче як всихала. І це поки я розібралась з лікарями та аналізами, ну зайняло це три місяці буквально...але стан був жахливий.
автор Невгамовна шахиня • 20 июля в 21:12
Ответ дляПацелуйнитуда
У невропатолога тоже была,там кроме остеохондроза ничего нет
Чемна панночка• 20 июля в 21:12
Ответ дляНевгамовна шахиня
К гинекологу сходи
Чемна панночка• 20 июля в 21:13
Ответ дляГірчинка
А які гормони п´єте?
автор Невгамовна шахиня • 20 июля в 21:13
Ответ дляГірчинка
Такая же беда,и тоже похудела
So_so• 20 июля в 21:13
Ответ для220В
Да причем тут лечение? Лечение чего?
Я говорю о том, что если автор испытывает какие-то симптомы, которые по её мнению вызваны началом перименопаузы, то нужно сдать фсг, если она вошла в перименопаузу, значение растет.
220В• 20 июля в 21:13
Ответ дляКапуста Маша
Я в нього лікуюся.
Це 2 окремих стани. Оваріальний резерв може бути знижений роками і при цьому не впливати на самопочуття, тобто не спричиняти хворобливий стан. Крім того психічний стан впливає на репродуктивну систему і у тому числі може бути причиною передчасної менопаузи.
Ви така цікава, не маєте медичної освіти і хочете щоб я тут вам у 2 реченнях все пояснила. Соромно казати, але на початок війни більшість гінекологів не до кінця розуміли що таке «аменорея воєнного часу». Про лікарів інших спеціальностей навіть згадувати не хочу
автор Невгамовна шахиня • 20 июля в 21:14
Ответ дляЧемна панночка
К гинекологу сходи
Была,в четверг,осмотрела, ничего не увидела плохого,отправила на УЗИ, завтра еду
Чемна панночка• 20 июля в 21:14
Ответ дляНевгамовна шахиня
А анализы крови на гормоны?
автор Невгамовна шахиня • 20 июля в 21:15
Ответ дляЧемна панночка
А анализы крови на гормоны?
Еще не сдавала,после УЗИ сдам
Гірчинка• 20 июля в 21:15
Ответ дляКапуста Маша
Так, лікар так і пояснювала, що воно тягне за собою, і судини, і кістки, і серцеві зміни, і шо то шо я відчула за три місяці будуть мені квіточки в порівнянні з тим же остеопорозом, суглобами і т.д....