Карапулька• Изменено 21 июля в 11:30

Кияни, які не ходять в укриття... Як ви витримуєете ці вибухи?!

У мене на 4-ий рік поїхала кукуха. Бігаю як дурна із собаками в метро.
Воно у нас не глибоке, поки дойдемо, то місяця є тільки на вході, за скляними дверима все зайнято. Але воно так лупить з усіх боків, що постійно, якщо сиджу, спиною біля магазина, то аж вібрує все.

Вдома страшенна панічна атака. Вуха закриваю, дихати забуваю. І я з Києва нікуди не виїжджала, якосьв все ок було, а це просто паніка.
Забрызжу ядом• 21 июля в 12:22
У нас в будинку є підвал, там облаштували укриття. Також поруч школа, де теж обладнали укриття. Люди ходять. А я ні, бо в мене нема малих дітей, а за себе я якось не боюся.
Tiffanyy• 21 июля в 12:23
Ответ дляГейТуда
Автор, признайтесь ,что ходить стали недавно , зачем было ходить когда в Киеве было тихо. Иначе бы или выехали или привыкли, как харьковчане.
Я не автор, но харьковчанка, в Киеве пару месяцев. Дома я думала что привыкла, никуда не ходили дальше своего коридора. А тут как то стремненько, пару раз ходила в подвал.
Нетутешня• 21 июля в 12:24
Ответ дляСтатус Ква
Дивлюся, одночасно боти теми клепають про ’надавиєзжать’, одна за одною.
І так після кожного масованого обстрілу.
Обстрілюють і пробують розігнати паніку.
Рашистські тварі!
по вашему, киевляне уже и пугаться не должны, когда город разносят, и молчать в тряпочку, да?
KriskaA• 21 июля в 12:30
У мене міцна нервова система - проте я ДУЖЕ хвилююся за сина і собаку...
Тут надолго• 21 июля в 12:33
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
можно отвечу за себя, почему я не еду. Я работодатель, у меня 34 рабочих, производство востребованное, плюс платы паяем для всу , муж на войне, три собаки и три кота, свекры и мой папа пожилые - отправила их в Болгарию, там у нас жилье, полгода прожили и в слезах домой вернулись. Куда мне ехать? будем тут погибать или жить, уже нервная система заматерела... нет эмоций.
Тут теж було виробництво і були зарплати робітникам. І вже все на сьогодні.
І так після кожного обстрілу
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 21 июля в 12:34
Ответ дляТут надолго
І так після кожного обстрілу
я все это понимаю, но уже решение принято. До конца.
Бодіпозітівна• 21 июля в 12:45
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Дарма. Я вас дуже добре розумію. Я десь рік тому розмовляла з власником компанії Бащинський, вони працювали на півдні. Все виробництво було перевезено, переведено в моє місто. Ми розмовляли, разом плакали але вона це змогла. Зараз працюють в нас, в маленькому містечку. Людям дають роботу, в порівняні з місцевими ще непогано платять.
Просто болталка• 21 июля в 12:48
Ми ходимо в підземний паркінг нашого будинку. Спати там в мене особисто не виходить, але ж хоч не чути тих вибухів (живемо на Теремках, тих, що ближче до Жулян). Іноді буває трохи чутно ракети, але не сильно, не зрівняти, як в квартирі чути.
вре_Динка• 21 июля в 12:52
Ответ дляМеряю линейкой
Ну не все тут рекламируют лучшую жизнь , так активно
от часиков ща 12 т евро, до выбора авто люкс. Вас сложно не заметить ’дорого ’ и богато всегда
Картинка не получается совсем , потому что база-безопасность
ви думаєте з Києва виїхали всі люди у яких є гроші?
Бодіпозітівна• 21 июля в 12:53
Ответ длявре_Динка
Питання в іншому чому вони не їдуть, маючи гроші?
Дон Пэдро• 21 июля в 12:53
Ответ дляБодіпозітівна
То чому не обирати місце де ризиків менше? Я можу жити де завгодно з умовами і без умов але я не готова втрачати себе чи близьких. Мільйони не готові. Мені цікаво чому немає цінності власного життя? Що може бути важливіше? Стіни, робота, гроші?
Внутренний комфорт, у нас тоже постоянно обстреливают, но не долго, в крайнем случае выйти на минут 10 в коридор выйти.
Мне не страшно, а моя квартира и мой комфорт мне важнее, да я без кофе машины жить не смогу, или смогу , но всем ее испорчу.
Дело даже не этом, мне у себя в городе комфортно, на западную не хочу , там меня с моим русским сожрут.
А заграницу сейчас мужа не выпустят, хотя была возможность выехать, дочь подросток не захотела.
А сейчас нам даже есть где жить, но без мужа не поеду заграницу, на западную из- за своего комфорта, так что выбор не велик на самом деле.
вре_Динка• 21 июля в 12:54
Ответ дляБодіпозітівна
тому що в Києві наша робота, друзі, рідні, життя, послуги, хоббі, розваги до яких ми звикли. Чому ми маємо все кидати і починати життя з нуля, якщо не вбачаємо в цьому сенсу? тому що хтось вважає що це не правильно?
Бодіпозітівна• 21 июля в 12:55
Ответ дляДон Пэдро
Чому не центральна частина? Навколо мене величезна кількість російськомовних. Переселенців зі сходу багато. Але мене швидше дивують саме люди з малими дітьми. Які тягнуть їх спати в метро
Бодіпозітівна• 21 июля в 12:56
Ответ длявре_Динка
Якщо у вас є гроші які нулі? Ви про що? Ви можете вважати правильним ризикувати дітьми, я так не вважаю. Це відповідальність дорослих.Зі своїм життям можете робити що завгодно. Людина адаптується де завгодно але навіщо ризикувати?
вре_Динка• 21 июля в 12:59
Ответ дляБодіпозітівна
у мене із дітей лише коти - вони на вибухи не реагують
я нікого не змушую жити в Києві, нікому не диктую що їм робити з їх грошима.
у нас тут робота яка дає нам тут той рівень життя який нас задовольняє. робота не віддалена.
шукати нове житло, шукати нову роботу, нових друзів, знайомства, вирішувати побутові проблеми - таки з нуля.
Дон Пэдро• 21 июля в 13:00
Ответ дляБодіпозітівна
Потому что есть город для тебя твой как целый мир, когда - то папе даже давали должность намного важнее , но в другом городе, мы не захотели.
Теперь наша семья , я хочу жить или в Одессе или уже заграницей, но в там сначала не хотели жить наши взрослые дети.
Теперь может уже и не против, но уже поезд ушел.
Бодіпозітівна• 21 июля в 13:00
Ответ длявре_Динка
Тобто виключно через гроші і власний комфорт, я вас почула. Тільки чомусь половині порадниць це складно визнати. Це просто вибір. Мій комфорт, моя робота, мої друзі важливіші ніж безпека.
Дон Пэдро• 21 июля в 13:01
Ответ дляБодіпозітівна
Это кому терять нечего, у всех у кого свой бизнес , все на месте.
Бодіпозітівна• 21 июля в 13:02
Ответ дляДон Пэдро
Я там вище описала історію з бізнесом, потужності в них були немаленькі
Тут надолго• 21 июля в 13:02
Ответ дляДон Пэдро
Тільки бізнес горить і ще досі не все потушили
Оксана -1f11• 21 июля в 13:02
А як люди витримують де немає укриття, метро і т.інш. Мовчки. Важко, страшно, але що робити
Агент Пинкертона• 21 июля в 13:02
Ответ дляAntoninaya1
Куди виїхати всьому Києву?
А куда весь Киев выезжал в первые месяцы войны? В моем доме (26 этажей) через неделю после полномасштабки осталось около 20 квартир в которых люди жили. Всех как корова языком слизала. В выехали 1 марта только на ЗУ
Бодіпозітівна• 21 июля в 13:04
Ответ дляТут надолго
Люди мають таку здатність сподіватись на диво. Відкидаючи критичне мислення. Але цінності в кожного свої, мають право.
Статус Ква• 21 июля в 13:07
Ответ дляНетутешня
Ну то есть Вы вообще ничего подозрительного не видите, когда после каждого массированного обстрела с промежутком в несколько минут создаются десятки таких тем?
Притом это не про ’пугаться’, а именно про то, что ’три года терпела и вот теперь точно нужно выезжать’.
Дон Пэдро• 21 июля в 13:07
Ответ дляТут надолго
Кто уж совсем пугливый жену с детьми заграницу отправляют
Как наш сосед например в Англию и каждый месяц ей 5 тысяч фунтов посылает, они всю жизнь хорошо жили, ни в чем себе не отказывая, вряд ли бы он поехал жить туда , чтоб жизнь свою спасти , важно еще качество жизни.
Вот муж у меня it , он везде может, но зарплата у него одинаковая, что у нас , что в Европе, а там еще много дополнительных трат.
Бодіпозітівна• 21 июля в 13:09
Ответ дляСтатус Ква
А ви не думаєте що в людей просто здають нерви, жити в постійному пеклі?
вре_Динка• 21 июля в 13:10
Ответ дляБодіпозітівна
а я десь жалілась? не розумію вашої претензії до мене?
Бодіпозітівна• 21 июля в 13:11
Ответ длявре_Динка
Де саме ви прочитали претензії? В мене було питання, я отримала відповідь. Претензій в мене ні до кого немає. в них немає сенсу
Дон Пэдро• 21 июля в 13:12
Ответ дляСтатус Ква
Тут как раз все понятно, мы тоже не выехали, думали будет лучше, но то , что творится сейчас -это на самом деле пипец полный, тцк у нас хуже ракет, что- то не дай Бог сломается и специалиста не найдешь.
Не кому работать, кошмарят народ.
Бодіпозітівна• 21 июля в 13:12
Ответ дляДон Пэдро
Не кому работать, кошмарят народ.
Це правда, згодна з вами