Карапулька• Изменено 21 июля 2025
Кияни, які не ходять в укриття... Як ви витримуєете ці вибухи?!
У мене на 4-ий рік поїхала кукуха. Бігаю як дурна із собаками в метро.
Воно у нас не глибоке, поки дойдемо, то місяця є тільки на вході, за скляними дверима все зайнято. Але воно так лупить з усіх боків, що постійно, якщо сиджу, спиною біля магазина, то аж вібрує все.
Вдома страшенна панічна атака. Вуха закриваю, дихати забуваю. І я з Києва нікуди не виїжджала, якосьв все ок було, а це просто паніка.
Статус Ква• 21 июля 2025
Ответ дляДон Пэдро
Тут как раз все понятно, мы тоже не выехали, думали будет лучше, но то , что творится сейчас -это на самом деле пипец полный, тцк у нас хуже ракет, что- то не дай Бог сломается и специалиста не найдешь.
Не кому работать, кошмарят народ.
Омг, очередной бред, теперь про ’некому работать’.
Полно забронированных работников. с чем у Вас возникли трудности?
Или это очередная страшилка про пустые улицы и сумасшедших в тапках по городу?
Ответ дляДон Пэдро
Кто уж совсем пугливый жену с детьми заграницу отправляют
Как наш сосед например в Англию и каждый месяц ей 5 тысяч фунтов посылает, они всю жизнь хорошо жили, ни в чем себе не отказывая, вряд ли бы он поехал жить туда , чтоб жизнь свою спасти , важно еще качество жизни.
Вот муж у меня it , он везде может, но зарплата у него одинаковая, что у нас , что в Европе, а там еще много дополнительных трат.
от-от, але це мало хто розуміє чомусь
НашлаПерепискуМужа• 21 июля 2025
До взрывов я как раз нормально отношусь, страшно когда в полете разгоняется, когда летит но ещё не взорвалось, а звук взрыва значит что пронесло. Я думаю обломки после взрыва они либо в первую секунда либо никак
Идеальная оптимистка• 21 июля 2025
Почему так несправедливо. Почему не все терпят это. А уехали и живут спокойно. А я должна терпеть
Дон Пэдро• 21 июля 2025
Ответ дляСтатус Ква
Какая страшилка, у нас автобусов с тцк по городу больше чем мужчин, вчера только случай врач из Харькова молодой приехал по приглашению на работу, его ждали,угадайте , где он сейчас???
В реанимации, даже поработать не успел, два автобуса тцк за ним охоту устроили, перелом ребер. Ребро легкое пробило, еле спасли, сейчас в реанимации, но еще не понятно сможет ли жить человек и работать, хирург.
SantaMonika• 21 июля 2025
Ответ длявре_Динка
от-от, але це мало хто розуміє чомусь
Зрозуміти хорошу якість життя в місті де літають ракети і залізяки?
Ви зараз Серйозно? Екологія, вода, якість повітря, тривоги, шум, взриви то зовсім не являється якісним життям.
У відносній Сіріі зараз спокійніше
А так, щоб працювали салони і ресторани для айтішніків, корм вашим кішечкам доставляли, мають захищати військові, працювати спасателі, електрики, дорожники, медики, прибиральники після обстрілів, водії після недоспаних ночей, і ще куча простих професій
Ви не хочете поговорити про їх якість життя ? З нею все ок?
Зараз ще Україна тримається на тому, що територій менше, і з захоплених територій переїздять в той же Київ, де працюють на цю систему, яка трохи розвалюється, але реанімують за іноземні гроші
Але, як тільки чоловіків половлять в буси, жінки повиїзжають з дітьми, то все ваше якісне життя і закінчиться
Дивно того не розуміти
У відносній Сіріі зараз спокійніше
Дивно того не розуміти
Невловимий Джо• 21 июля 2025
Позвонила мужу, что да как. Он сказал, что ему некогда следить за новостями. Днем он работает, ночью спит. И так всю войну.
Я, кстати, тоже. Осенью вернусь и непривычно будет первые дни, потом снова буду спать.
Есть люди тревожные, а есть фаталисты. Как будет так и будет. Младший меня просил хоть раз его разбудить, чтоб услышать шахеды и посмотреть как сбивают. Пару раз будила, но куда там, спит крепко, а потом обижается 🤷♀️
Нетутешня• 21 июля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Вы понимаете как ракеты летят ? Ты пока соберешься покидать квартиру , просто не успеешь . Бахнет на лестничной клетке , либо в паркинге . ( у нас он есть ) ну и смысл в этом всем ? Тревоги по 2-3 раза за ночь . И каждый раз бегать куда-то ?
Кинжалы пофиг, всё равно летят, куда летели, а вот шахеды, да, их над жилыми домами сбивают.
Antoninaya1• 21 июля 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
А куда весь Киев выезжал в первые месяцы войны? В моем доме (26 этажей) через неделю после полномасштабки осталось около 20 квартир в которых люди жили. Всех как корова языком слизала. В выехали 1 марта только на ЗУ
Різницю взагалі не відчуваєте: поїхати пересідити на 2-3 тижні, як тоді обіцяли і виїхати в нікуди назавжди?
Ответ дляSantaMonika
У відносній Сіріі зараз спокійніше
Дивно того не розуміти
У відносній Сіріі зараз спокійніше
Дивно того не розуміти
а ви думаєте, якщо я виїду то іншим життя легше стане?
і всім кого ви перечислили робити не треба буде? ви думаєте якщо всі хто має гроші і користується послугами виїдуть, то тим хто надає ці послуги стане безпечніше чи краще та життя якісніше?
Бодіпозітівна• 21 июля 2025
Ответ дляAntoninaya1
Чому назавжди? Якщо ви здасте своє житло в столиці, то в будь якому райцентрі західної чи центральної України ви спокійно знімете інше, ще гроші залишаться. Повернутись можна пізніше. Але ті хто не звикли до змін, не будуть рухатись, страшно втратити ТЦ і театри. І не дай Боже почати працювати руками. Не хочуть втрачати комфорт.Не всі але таких людей вистачає. В нас люди в місті квартири здають, живуть в селах. Мають додаткові кошти.
Агент Пинкертона• 21 июля 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Уезжайте и вы
Бодіпозітівна• 21 июля 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Чому ви не їдете?
Antoninaya1• 21 июля 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Що ви можете знати про втрати? Розмірковуєте на рівні підлітка, що взагалі не розуміється в темі. Я переселенка. Зі мною хворі батьки і кіт, а ще родина бусіфікованого брата, якій потрібна допомога, тож закордон не пропонувати. Що запропонуєте людям, які вже втретє їдуть від війни? Що тре здати, щоб зняти житло на західній, ще й допомагати родині?
Агент Пинкертона• 21 июля 2025
Ответ дляДон Пэдро
А чего он убегал от ТЦК? Если все бумаги в порядке и у него бронь от больницы
Бодіпозітівна• 21 июля 2025
Ответ дляAntoninaya1
Тоді за вашою логікою ви аналогічно підліток, як і я. Ви ж могли лишитись під обстрілами але поїхали. У вас є для цього сила і досвід. Столиця і найбільші міста, не найкращий варіант зараз для життя, крапка. Це реалії. І не я в тому винна, хоча вам дуже хочеться мене звинуватити у цій війні і ваших переїздах. Чим ви оплачуєте столичне життя? По аналогії платити будь де.
SantaMonika• 21 июля 2025
Ответ длявре_Динка
Ні в якому разі, але коли говорите про якість життя, треба обертатися назад і дивитись на тих, хто стоїть позаду вас
Бо це дуже хибне поняття
І життя зараз хитке. Оцінювати обʼєктивно. Всього лиш
І я в Україні теж живу, маю непоганий побут і гроші, але не закриваю очі на проблему в цілому, бо знаю як дорого це обходиться в загальному. Тому хвалитись тут нема чим, бо той же мільйонер чи ви, чи я може зібратись за годину і виїхати. А хтось вранці вже не прокинувся. І то не норма життя
Це не норм
Бо це дуже хибне поняття
Це не норм
Агент Пинкертона• 21 июля 2025
Ответ дляAntoninaya1
Выезжали явно не на 2-3 недели. Мы одни из первых вернулись месяца через 3. И почему выезжать «навсегда»? Осень обострение будет, к весне скорее всего вернуться можно будет. Все как в 22…разницу особо не вижу
Antoninaya1• 21 июля 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
’К весне’ якого року?
Ответ дляSantaMonika
Бо це дуже хибне поняття
Це не норм
Бо це дуже хибне поняття
Це не норм
а я десь казала що це норма життя? чи обезцінила того хто не прокинувся сьогодні? я так само можу не прокинутись завтра
в чому я закриваю очі на проблему в цілому по вашому?
Antoninaya1• 21 июля 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
А якщо ’к весне’ пустий Київ окупують теж повернетесь?
Агент Пинкертона• 21 июля 2025
Ответ дляAntoninaya1
’К весне’ якого року?
Как потише будет, ориентироваться исходя из реалий. Не все 3,5 лет ведь так интенсивно бомбили Киев, периодами. Но начало 22 в Киеве я не забуду никогда…реально пустой город-призрак, магазины закрыты, аптеки. До сих пор не пойму почему? Сейчас больше бомбят и хуже ситуация, но все есть, все работает. Люди тоже не уезжают
Меряю линейкой• 21 июля 2025
Ответ длявре_Динка
ви думаєте з Києва виїхали всі люди у яких є гроші?
Я знаю где они живут, сильно уезжать не нужно,, до 50 мин от центра Киева .Для этого выезжать особо не нужно
Меряю линейкой• 21 июля 2025
Ответ длявре_Динка
тому що в Києві наша робота, друзі, рідні, життя, послуги, хоббі, розваги до яких ми звикли. Чому ми маємо все кидати і починати життя з нуля, якщо не вбачаємо в цьому сенсу? тому що хтось вважає що це не правильно?
Риск жизни -все , у вас даже убежища нормального нет
Бодіпозітівна• 21 июля 2025
Ответ дляAntoninaya1
Його не окупують. Його будуть знищувати до тих пір, поки найпотужніший не залишить крісло. Господи, хай я буду неправа.
Дон Пэдро• 21 июля 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
В Одессе глубоко похер часто на все ваши брони, может еще не успел взять с новой больнице, не знаю, но надо человека калечить?
Чтоб теперь тцк все доктора так помощь оказывали.
Ноунэйм• 21 июля 2025
У меня на улице паническая атака, страшно представить что было бы среди скопления большого количества людей. Дома очень уютно, страшно, но дома в комфорте и уюте зато.
Ответ дляМеряю линейкой
ну а я не хочу витрачати щодня час на дорогу. мені комфортно в 5хвилинах їзди до офісі, в 10 хвилинах до залу, салонів, ресторанів тощо - це наш вибір і ми маємо на нього право