Карапулька• Изменено 21 июля в 11:30
Кияни, які не ходять в укриття... Як ви витримуєете ці вибухи?!
У мене на 4-ий рік поїхала кукуха. Бігаю як дурна із собаками в метро.
Воно у нас не глибоке, поки дойдемо, то місяця є тільки на вході, за скляними дверима все зайнято. Але воно так лупить з усіх боків, що постійно, якщо сиджу, спиною біля магазина, то аж вібрує все.
Вдома страшенна панічна атака. Вуха закриваю, дихати забуваю. І я з Києва нікуди не виїжджала, якосьв все ок було, а це просто паніка.
Статус Ква• 21 июля в 13:14
Ответ дляДон Пэдро
Тут как раз все понятно, мы тоже не выехали, думали будет лучше, но то , что творится сейчас -это на самом деле пипец полный, тцк у нас хуже ракет, что- то не дай Бог сломается и специалиста не найдешь.
Не кому работать, кошмарят народ.
Омг, очередной бред, теперь про ’некому работать’.
Полно забронированных работников. с чем у Вас возникли трудности?
Или это очередная страшилка про пустые улицы и сумасшедших в тапках по городу?
Ответ дляДон Пэдро
Кто уж совсем пугливый жену с детьми заграницу отправляют
Как наш сосед например в Англию и каждый месяц ей 5 тысяч фунтов посылает, они всю жизнь хорошо жили, ни в чем себе не отказывая, вряд ли бы он поехал жить туда , чтоб жизнь свою спасти , важно еще качество жизни.
Вот муж у меня it , он везде может, но зарплата у него одинаковая, что у нас , что в Европе, а там еще много дополнительных трат.
от-от, але це мало хто розуміє чомусь
НашлаПерепискуМужа• 21 июля в 13:19
До взрывов я как раз нормально отношусь, страшно когда в полете разгоняется, когда летит но ещё не взорвалось, а звук взрыва значит что пронесло. Я думаю обломки после взрыва они либо в первую секунда либо никак
Идеальная оптимистка• 21 июля в 13:21
Почему так несправедливо. Почему не все терпят это. А уехали и живут спокойно. А я должна терпеть
Дон Пэдро• 21 июля в 13:25
Ответ дляСтатус Ква
Какая страшилка, у нас автобусов с тцк по городу больше чем мужчин, вчера только случай врач из Харькова молодой приехал по приглашению на работу, его ждали,угадайте , где он сейчас???
В реанимации, даже поработать не успел, два автобуса тцк за ним охоту устроили, перелом ребер. Ребро легкое пробило, еле спасли, сейчас в реанимации, но еще не понятно сможет ли жить человек и работать, хирург.
SantaMonika• 21 июля в 13:39
Ответ длявре_Динка
от-от, але це мало хто розуміє чомусь
Зрозуміти хорошу якість життя в місті де літають ракети і залізяки?
Ви зараз Серйозно? Екологія, вода, якість повітря, тривоги, шум, взриви то зовсім не являється якісним життям.
У відносній Сіріі зараз спокійніше
А так, щоб працювали салони і ресторани для айтішніків, корм вашим кішечкам доставляли, мають захищати військові, працювати спасателі, електрики, дорожники, медики, прибиральники після обстрілів, водії після недоспаних ночей, і ще куча простих професій
Ви не хочете поговорити про їх якість життя ? З нею все ок?
Зараз ще Україна тримається на тому, що територій менше, і з захоплених територій переїздять в той же Київ, де працюють на цю систему, яка трохи розвалюється, але реанімують за іноземні гроші
Але, як тільки чоловіків половлять в буси, жінки повиїзжають з дітьми, то все ваше якісне життя і закінчиться
Дивно того не розуміти
У відносній Сіріі зараз спокійніше
Дивно того не розуміти
Невловимий Джо• 21 июля в 13:39
Позвонила мужу, что да как. Он сказал, что ему некогда следить за новостями. Днем он работает, ночью спит. И так всю войну.
Я, кстати, тоже. Осенью вернусь и непривычно будет первые дни, потом снова буду спать.
Есть люди тревожные, а есть фаталисты. Как будет так и будет. Младший меня просил хоть раз его разбудить, чтоб услышать шахеды и посмотреть как сбивают. Пару раз будила, но куда там, спит крепко, а потом обижается 🤷♀️
Нетутешня• 21 июля в 13:44
Ответ дляКнягиня пітьми
Вы понимаете как ракеты летят ? Ты пока соберешься покидать квартиру , просто не успеешь . Бахнет на лестничной клетке , либо в паркинге . ( у нас он есть ) ну и смысл в этом всем ? Тревоги по 2-3 раза за ночь . И каждый раз бегать куда-то ?
Кинжалы пофиг, всё равно летят, куда летели, а вот шахеды, да, их над жилыми домами сбивают.
Antoninaya1• 21 июля в 13:46
Ответ дляАгент Пинкертона
А куда весь Киев выезжал в первые месяцы войны? В моем доме (26 этажей) через неделю после полномасштабки осталось около 20 квартир в которых люди жили. Всех как корова языком слизала. В выехали 1 марта только на ЗУ
Різницю взагалі не відчуваєте: поїхати пересідити на 2-3 тижні, як тоді обіцяли і виїхати в нікуди назавжди?
Ответ дляSantaMonika
У відносній Сіріі зараз спокійніше
Дивно того не розуміти
У відносній Сіріі зараз спокійніше
Дивно того не розуміти
а ви думаєте, якщо я виїду то іншим життя легше стане?
і всім кого ви перечислили робити не треба буде? ви думаєте якщо всі хто має гроші і користується послугами виїдуть, то тим хто надає ці послуги стане безпечніше чи краще та життя якісніше?
Бодіпозітівна• 21 июля в 13:52
Ответ дляAntoninaya1
Чому назавжди? Якщо ви здасте своє житло в столиці, то в будь якому райцентрі західної чи центральної України ви спокійно знімете інше, ще гроші залишаться. Повернутись можна пізніше. Але ті хто не звикли до змін, не будуть рухатись, страшно втратити ТЦ і театри. І не дай Боже почати працювати руками. Не хочуть втрачати комфорт.Не всі але таких людей вистачає. В нас люди в місті квартири здають, живуть в селах. Мають додаткові кошти.
Агент Пинкертона• 21 июля в 13:56
Ответ дляИдеальная оптимистка
Уезжайте и вы
Бодіпозітівна• 21 июля в 13:57
Ответ дляИдеальная оптимистка
Чому ви не їдете?
Antoninaya1• 21 июля в 13:58
Ответ дляБодіпозітівна
Що ви можете знати про втрати? Розмірковуєте на рівні підлітка, що взагалі не розуміється в темі. Я переселенка. Зі мною хворі батьки і кіт, а ще родина бусіфікованого брата, якій потрібна допомога, тож закордон не пропонувати. Що запропонуєте людям, які вже втретє їдуть від війни? Що тре здати, щоб зняти житло на західній, ще й допомагати родині?
Агент Пинкертона• 21 июля в 13:58
Ответ дляДон Пэдро
А чего он убегал от ТЦК? Если все бумаги в порядке и у него бронь от больницы
Бодіпозітівна• 21 июля в 14:01
Ответ дляAntoninaya1
Тоді за вашою логікою ви аналогічно підліток, як і я. Ви ж могли лишитись під обстрілами але поїхали. У вас є для цього сила і досвід. Столиця і найбільші міста, не найкращий варіант зараз для життя, крапка. Це реалії. І не я в тому винна, хоча вам дуже хочеться мене звинуватити у цій війні і ваших переїздах. Чим ви оплачуєте столичне життя? По аналогії платити будь де.
SantaMonika• 21 июля в 14:01
Ответ длявре_Динка
Ні в якому разі, але коли говорите про якість життя, треба обертатися назад і дивитись на тих, хто стоїть позаду вас
Бо це дуже хибне поняття
І життя зараз хитке. Оцінювати обʼєктивно. Всього лиш
І я в Україні теж живу, маю непоганий побут і гроші, але не закриваю очі на проблему в цілому, бо знаю як дорого це обходиться в загальному. Тому хвалитись тут нема чим, бо той же мільйонер чи ви, чи я може зібратись за годину і виїхати. А хтось вранці вже не прокинувся. І то не норма життя
Це не норм
Бо це дуже хибне поняття
Це не норм
Агент Пинкертона• 21 июля в 14:01
Ответ дляAntoninaya1
Выезжали явно не на 2-3 недели. Мы одни из первых вернулись месяца через 3. И почему выезжать «навсегда»? Осень обострение будет, к весне скорее всего вернуться можно будет. Все как в 22…разницу особо не вижу
Antoninaya1• 21 июля в 14:02
Ответ дляАгент Пинкертона
’К весне’ якого року?
Ответ дляSantaMonika
Бо це дуже хибне поняття
Це не норм
Бо це дуже хибне поняття
Це не норм
а я десь казала що це норма життя? чи обезцінила того хто не прокинувся сьогодні? я так само можу не прокинутись завтра
в чому я закриваю очі на проблему в цілому по вашому?
Antoninaya1• 21 июля в 14:04
Ответ дляАгент Пинкертона
А якщо ’к весне’ пустий Київ окупують теж повернетесь?
Агент Пинкертона• 21 июля в 14:04
Ответ дляAntoninaya1
’К весне’ якого року?
Как потише будет, ориентироваться исходя из реалий. Не все 3,5 лет ведь так интенсивно бомбили Киев, периодами. Но начало 22 в Киеве я не забуду никогда…реально пустой город-призрак, магазины закрыты, аптеки. До сих пор не пойму почему? Сейчас больше бомбят и хуже ситуация, но все есть, все работает. Люди тоже не уезжают
Меряю линейкой• 21 июля в 14:05
Ответ длявре_Динка
ви думаєте з Києва виїхали всі люди у яких є гроші?
Я знаю где они живут, сильно уезжать не нужно,, до 50 мин от центра Киева .Для этого выезжать особо не нужно
Меряю линейкой• 21 июля в 14:05
Ответ длявре_Динка
тому що в Києві наша робота, друзі, рідні, життя, послуги, хоббі, розваги до яких ми звикли. Чому ми маємо все кидати і починати життя з нуля, якщо не вбачаємо в цьому сенсу? тому що хтось вважає що це не правильно?
Риск жизни -все , у вас даже убежища нормального нет
Бодіпозітівна• 21 июля в 14:05
Ответ дляAntoninaya1
Його не окупують. Його будуть знищувати до тих пір, поки найпотужніший не залишить крісло. Господи, хай я буду неправа.
Дон Пэдро• 21 июля в 14:06
Ответ дляАгент Пинкертона
В Одессе глубоко похер часто на все ваши брони, может еще не успел взять с новой больнице, не знаю, но надо человека калечить?
Чтоб теперь тцк все доктора так помощь оказывали.
Ноунэйм• 21 июля в 14:06
У меня на улице паническая атака, страшно представить что было бы среди скопления большого количества людей. Дома очень уютно, страшно, но дома в комфорте и уюте зато.
Ответ дляМеряю линейкой
ну а я не хочу витрачати щодня час на дорогу. мені комфортно в 5хвилинах їзди до офісі, в 10 хвилинах до залу, салонів, ресторанів тощо - це наш вибір і ми маємо на нього право